Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Buuuuuuuuuuuu, nie mieliśmy prądu, a tym samym dostępu do netu ...................... no i od razu w domu zimno, bo piec CO bez prądu od razu się wyłącza , buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Lenusia pewnie nawet nie zauważyła tej awarii ;) i przesyła buziaki kochanym ciociom :loveu: ... biegała z Zorbą po śniegu ... śnieg nad nimi, śnieg pod nimi ... a oni szczęsliwi w srodku :p :D
  2. Odwiedzam i ja .. podniosę chociaż, niestety nie mam jak pomóc.
  3. Dziękuję za zaproszenie, niestety nie mogę teraz pomóc ... podniosę chociaż sunię.
  4. Dzięki za zaproszenie :) ... już biegnę, może coś kupię moim psiakom na gwiazdkę ;)
  5. ........ przecudny okruszek !!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
  6. Szkoda, że Lenusia podniosla główkę jak zbliżyłam się z aparatem, chciałam uwiecznić tę chwilę jak spała z głową opartą o Zorbę ... to była cudna scenka :loveu: ................... myślę, że Dosinka troszkę im zazdrościła :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/417/be64074f7db51620med.jpg[/IMG][/URL]
  7. ... a nie mówiłam, że Dotka najdzielniejsza :p trzymam nadal mocno kciuki za caaaałą Rodzinkę :)
  8. [B]Witamy o poranku :loveu:[/B] ... i życzymy cudnego śnieżnego dnia ... u nas też nareszcie biało, Lenka biega i z lekkim niedowierzaniem bada noskiem śnieżny puch .... :crazyeye:
  9. [quote name='obraczus87']Nie ma?? Kurcze a przeciez to niedaleko Warszawy :D U mnie sypie i sypie :)[/QUOTE] W Warszawie sypie??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ... no to idę sprawdzić .................... jednak nie pada hihihi ... :evil_lol: zawsze wiedziałam, że to była moja najlepsza decyzja ... ta przeprowadzka :eviltong::eviltong::eviltong:
  10. ... a u nas nie ma snieżku ... jeszcze :p :D ... pewnie jutro niestety nas zasypie, a może dopiero w poniedziałek ;)
  11. Dosieńka biegała dzisiaj po ogrodzie i wytrwale czegoś szukała, chyba ... śladów wiosny ;) :) Plina, jeszcze raz baaardzo dziękuję :)
  12. Wielbicielki Popkinsa zadowolą się nawet słabymi fotkami ;) :) ... przy taaaaaakim apetycie bedzie nidługo słodką pulchną paróweczką .... :D ...... a propos , ile on teraz waży?
  13. ... a jednak odwiedzam :loveu: :p ... boję się, że się złamię i kiedyś porwę tego słodziaka ... on zachowuje się identycznie jak ''nasza'' hrabianka Dosia, myślę, że oboje mieli sporo przeżyć, a przy delikatnej psychice dało to taki efekt. Szkoda, że nie mam go w DT :roll: Czekamy na nowe fotki, przeleciałam cały wątek i TYLKO w dwóch miejscach są zdjęcia słodziaka :crazyeye: ... to jest zdecydowanie ZA MAŁO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
  14. Dosia mówi dzień dobry i posyła ciociom buziaki :loveu: .... trawniki oszronione ... Dosinka opatulona kocykiem podsypia sobie jeszcze i czeka na słonko.
  15. [B]Lena wita o poranku :loveu:[/B] ... i też ma nadzieję, że znajdzie swojego ludzia i nareszcie wyprowadzi się od ciotki Ewanki i nie będzie już musiała patrzeć na hrabiankę Dosię :evil_lol: ... ale przyznała się, że za Zorbą będzie baaardzo tęsknić :placz:
  16. Odwiedzam sunię ... skacz na pierwszą :)
  17. Zuch chłopak :) ............ a Dotka najdzielniejsza!!! :)
  18. Szerokiej drogi i dosłownie i w przenośni ...................... bądź szczęśliwa Rozynko !!!
  19. Heniek spryciarz ... a może nie lubi podróży ? ;)
  20. [quote name='eliza_sk']Farciara w niedzielę jedzie do domku. Do towarzystwa będzie miała 3 letnią DONkę :)[/QUOTE] Rewelacyjna wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Mizianko dla Kosmitki, dzielna dziewczynka :)
  22. Staram się go nie opdwiedzać, bo urodą zaczarował z pewnością nie tylko mnie ;) :)
  23. Odwiedzam i podnoszę Amisię, tylko tak mogę pomóc ... bardzo isę cieszę, że nie męczy się już bidulka na tym mokrym betonie !!!
×
×
  • Create New...