Przekopałam się dzisiaj przez psie portale ogłoszeniowe ... zgroza, szczeniaki, dorosłe, bez rodowodu , z rodowodem ... do wyboru do koloru ... ludzie nie mają sumienia. Pozbywają się psiaków jak zużytych zabawek ............. :(
chyba na razie tymczasowo, ale bezterminowo, żeby miała poczucie bezpieczeństwa ... trzeba by zrobić sterylkę, badania itp.
muszę to przemyśleć na sokojnie, bardzo bym chciała jej pomóc, bo jak nic trafi do pseudo, to jeszcze młoda suczynka.
[quote name='paniMysza']O! zastanawiasz sie nad nią?:)[/QUOTE]
mmhhhmmmmmm ... :)
ale bez Waszej pomocy nie dam rady ze wszystkim (bazarki itp.)
... muszę się z tym przespać ;)
[quote name='magdola']mam nadzieje, ze ewanka sie zdecyduje....
[url]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-naga-suczka-okazja-i1361022045.html[/url][/QUOTE]
.... może uda się uratować sunię od tragicznego losu w pseudo ...
[quote name='Szarotka']Tiniemu musial sie chyba serwer skraszowac i wszystkie zdjecia zniknely ............[/QUOTE]
ot, wypadek przy pracy ... miejmy nadzieję, że go naprawią i powróci do dawnej formy :)
Zerkam i zerkam do malutkiej Jasminki ... a tu ciszaaaaaaaaaaaaaa ............
mam nadzieję, że sunia dobrze się czuje po operacji i wygrzewa się pod kocykiem :)
[quote name='Szarotka']Zezarlo mi banerki i prawie wszystkim innym tez.Tylko Ingrid sie jakos udalo ????????????
[B]Jak ja teraz znajde Henia [/B].............:placz::placz::placz:[/QUOTE]
kliknij na ten "wzorek" po lewej strobie - prowadzi do Henia :) ... a ten drugi do Lenusi :)
[quote name='Evelynkaa']Sunia idzie najpierw do kliniki a jak nie będzie zaraźliwe to do mnie. Angel napisałam Ci pv...ale już nie ważne zrobię swój bazarek[/QUOTE]
... a jak będzie zaraźliwe , to gdzie idzie sunia z kliniki?
[quote name='Poker']coś się nie otwiera dobrze[/QUOTE]
wcale się nie otwiera ... a tam jakaś grzyweczka czeka na pomoc .... oj, chyba złapałam bakcyla ;)
[URL]http://allegro.pl/listing.php/search?category=5344&string=chinski+grzywacz&order=p[/URL]