Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Dzielna dziewczynka :) ... świetnie wygląda w tym czerwonym kombinezonie ;)
  2. Przekopałam się dzisiaj przez psie portale ogłoszeniowe ... zgroza, szczeniaki, dorosłe, bez rodowodu , z rodowodem ... do wyboru do koloru ... ludzie nie mają sumienia. Pozbywają się psiaków jak zużytych zabawek ............. :(
  3. Fantastyczna wiadomość ... niebywały szczęściarz z niego :)
  4. Witaj Jasminko :) ......... jak mineła noc?
  5. Odwiedzam psiaki :) ... a jak już znajdziecie maszynę do klonowania to dajcie znać ;) :)
  6. Witaj Heniutku ... zapraszamy na spacerek :)
  7. Trzymam kciuki za powodzenie akcji ... to już dzisiaj !!!
  8. [B]Lenusia wita o poranku :loveu:[/B] dzisiaj nareszcie świeci słonko, więc spacerek będzie udany :)
  9. [B]Dosia posyla słonko wszystkim odwiedzającym :loveu:[/B] ... nareszcie u nas świeci i mam nadzieję, że namówię Dosieńkę na dłuższy sacerek ;)
  10. chyba na razie tymczasowo, ale bezterminowo, żeby miała poczucie bezpieczeństwa ... trzeba by zrobić sterylkę, badania itp. muszę to przemyśleć na sokojnie, bardzo bym chciała jej pomóc, bo jak nic trafi do pseudo, to jeszcze młoda suczynka.
  11. Baaardzo dawno mnie tu nie było .... grzywki są cudne, chyba połknęłam bakcyla ... nie mogę się na nie napatrzeć :)
  12. [quote name='paniMysza']O! zastanawiasz sie nad nią?:)[/QUOTE] mmhhhmmmmmm ... :) ale bez Waszej pomocy nie dam rady ze wszystkim (bazarki itp.) ... muszę się z tym przespać ;)
  13. [quote name='magdola']mam nadzieje, ze ewanka sie zdecyduje.... [url]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-naga-suczka-okazja-i1361022045.html[/url][/QUOTE] .... może uda się uratować sunię od tragicznego losu w pseudo ...
  14. Też go widziałam, jest piękny .................. szkoda, że to nie suczka ;)
  15. Cieszę się baaaaardzo ... powiem Ci w wielkiej tajemnicy, że zazdroszczę troszkę tej Pani ;)
  16. Dostałam zwrot za sterylkę Dosieńki ......... ufff ;) dziękuję !
  17. [quote name='Szarotka']Tiniemu musial sie chyba serwer skraszowac i wszystkie zdjecia zniknely ............[/QUOTE] ot, wypadek przy pracy ... miejmy nadzieję, że go naprawią i powróci do dawnej formy :)
  18. Zerkam i zerkam do malutkiej Jasminki ... a tu ciszaaaaaaaaaaaaaa ............ mam nadzieję, że sunia dobrze się czuje po operacji i wygrzewa się pod kocykiem :)
  19. [quote name='Evelynkaa']zostaje w klinice teraz przynajmniej na tydzień...zobaczymy[/QUOTE] trzymam mocno kciuki za sunię, za jej zdrówko :)
  20. [quote name='Szarotka']Zezarlo mi banerki i prawie wszystkim innym tez.Tylko Ingrid sie jakos udalo ???????????? [B]Jak ja teraz znajde Henia [/B].............:placz::placz::placz:[/QUOTE] kliknij na ten "wzorek" po lewej strobie - prowadzi do Henia :) ... a ten drugi do Lenusi :)
  21. [quote name='Evelynkaa']Sunia idzie najpierw do kliniki a jak nie będzie zaraźliwe to do mnie. Angel napisałam Ci pv...ale już nie ważne zrobię swój bazarek[/QUOTE] ... a jak będzie zaraźliwe , to gdzie idzie sunia z kliniki?
  22. [quote name='Poker']coś się nie otwiera dobrze[/QUOTE] wcale się nie otwiera ... a tam jakaś grzyweczka czeka na pomoc .... oj, chyba złapałam bakcyla ;) [URL]http://allegro.pl/listing.php/search?category=5344&string=chinski+grzywacz&order=p[/URL]
  23. Skoro pomaga to i ja podrzucę chłopaka przystojniaka :)
  24. Witaj Twixiku :) ... oj, fotki, fotki fotki ... gdzie są fotki ????
×
×
  • Create New...