Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jak się czuje Kropencja?
  2. właśnie poszła moja deklaracja za maj - proszę o info, jak dojdzie :)
  3. poszła moja deklaracja za maj - dajcie znać jak dojdzie :)
  4. Tamarka przy Grosiu to chudzinka, szkielecik po prostu... Grosiu - przystopuj troszkę z jedzeniem :)
  5. właśnie poszła moja deklaracja za maj :)
  6. poszła właśnie moja deklaracja za maj - jak wpłynie, to dajcie znać :)
  7. właśnie poszła moja deklaracja za maj :)
  8. Grosik- słodziak i jego koleżanka Tamarka - cudo :) Fajnie, że Grosiu już się nie dąsa, tylko tuli to Tamarki :) poszła dziś moja deklaracja za maj :)
  9. poszła dziś moja deklaracja za maj :) (Groszek,Henio i Tamarka) jednym przelewem. Mam nadzieję, że to Ci nie sprawi zuzka problemu,że jednym poszło?
  10. ok. rozumiemy anawa :) nie pomyślałyśmy chyba wcześniej, że przecież to się wiąże też z kasą... a nie można z kliniką się umówić, żeby rachunek w chociażby dwóch ratach spłacić??
  11. Zulusku, jak się czujesz? jak twoja łapka?
  12. śmieszna ta Tośka i taka kochana :)
  13. Maniuś, ale ty wypiękniałaś :) No to kiedy ruszamy z ogłoszeniami dla Mani?? Bo chyba jeszcze nie były robione, prawda??
  14. dzień dobry chłopaki :) 8 maja coraz bliżej :)
  15. hm, miejmy tylko nadzieję, że zarówno Czajnik jak i Wojtuś nie trafiły na łańcuch, tylko chociażby do kojca... że mogą nocami biegać luzem po podwórku... wiem, zbyt duże marzenia,ale... tylko to pozostało.
  16. obraczus87 już jestem :) na początek trzeba wszystkie szczylki obfocić, dokładnie opisać ich charaktery i jakoś je nazwać, i zdjęcie mamy, żeby mniej więcej porównać jakie mogą być duże. no i na szczeniaki je wrzućcie. jak będą wszystkie w/w info można ruszać z ogłoszeniami.
  17. ja też swoją deklarację podtrzymuję, choć moja jest maciupeńka, ale na więcej póki co nie mogę sobie pozwolić, może jakiś psiak z zadeklarowanych pójdzie do adopcji, to bym wtedy tu dodała, ale na razie niestety... jak mi się uda, to dziś przeleję deklarację za maj :)
  18. mało jest osób, które chcą się podjąć robienia ogłoszeń - czego nie rozumiem, bo każdy prosi o ogłoszenia dla swoich psów, a przecież robienie ogłoszeń to nie filozofia - nie mówię tu o tym wątku, tylko tak ogólnie o całym dogo... Jak ja się zarejestrowałam na dogo, to od razu wskoczyłam na portale, na których robi się ogłoszenia, poczytałam co i jak i już... początkowo owszem, szło ślamazarnie, ale teraz... to żadna filozofia... każdy się wymiguje, że nie umie, że się nie zna... to na prawdę nic trudnego. Ja dostaje mnóstwo zamówień o ogłoszenia, sama chodzę po wątkach i gdzie widzę że dany psiak nie miał, to zbieram info i robię, tutaj też przyszłam zobaczyłam co i jak, popytałam i zaraz będzie ogłaszana... Ale takich ludzi powinno być więcej, które będą ogłaszać psiaki...
  19. Bjuta, napisz mi proszę na pw, jak z rozliczeniem za hotelik Gaspara za te dni kwietniowe,tak jak ustaliłyśmy deklaracje liczone są dopiero od maja. chciałam ci wysłać pw, ale nie chce przejść...:(
  20. cześc Rodi :) jak wyglądają fundusze ROdiego? jak duży już jest dług w klinice?? i na kiedy mniej więcej przewidziany jest termin wyjścia Rodi'ego z kliniki??
  21. O - dziękujemy mru za wiadomości :) i to takie super i długo wyczekiwana decyzja Mikusiowej pańci :) jak się cieszę :) kolejny psiak z lecznicy ocalony i takie piękne życie przed nią :) i widzę,że tytuł już zmieniony :) ekstra :)
  22. ja robiłam swego czasu ogłoszenia Dusi zarówno ze starymi, jak i z nowymi zdjęciami i nic... a ogłoszeń dosyć dużo jej zrobiłam i nadal u mnie wiszą... i nic :(
  23. [quote name='Bjuta']Och - Kiniu, nie wiedziałam o Bobku :-( Eh... A Topik to radosna torpeda! Wysłałam Monice wszystkie fotki, które zrobiliśmy 22-go. Wkleję tu tylko 5 z Gasparem (jego wtedy odwoziliśmy) - bo muszę po nieobecności ponadganiać moje "księgowe" psiaki. Kto ty jesteś, co? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85069b945c7505ac.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85069b945c7505ac.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/85069b945c7505ac.jpg[/IMG][/URL] Oprowadzę Cię. To wszystko jest moje! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d23543a9daf7303.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/8d23543a9daf7303.jpg[/IMG][/URL] Ale pazerny nie jestem - wybierz sobie jakiś kawałek ziemi i możesz się bawić z Bakusiem. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebce3c30d7ec265d.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebce3c30d7ec265d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/ebce3c30d7ec265d.jpg[/IMG][/URL] Wszystkie dziewczyny są moje! Jasne? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8d160fe1a3b9bb4.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8d160fe1a3b9bb4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/d8d160fe1a3b9bb4.jpg[/IMG][/URL] To co? Wiemy na czym stoimy? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/486c4190f8266243.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/486c4190f8266243.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/486c4190f8266243.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] hahaha, ale się uśmiałam :) te teksty pod zdjęciami - powalające :)
  24. Grosiu jest sympatycznym i kochanym chłopakiem :) domki, domki gdzie jesteście.. kto pokocha Grosia??
×
×
  • Create New...