Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jak się czuje Kropencja?
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
właśnie poszła moja deklaracja za maj - proszę o info, jak dojdzie :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
poszła moja deklaracja za maj - dajcie znać jak dojdzie :) -
Tamarka przy Grosiu to chudzinka, szkielecik po prostu... Grosiu - przystopuj troszkę z jedzeniem :)
-
właśnie poszła moja deklaracja za maj :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
poszła właśnie moja deklaracja za maj - jak wpłynie, to dajcie znać :) -
właśnie poszła moja deklaracja za maj :)
-
Grosik- słodziak i jego koleżanka Tamarka - cudo :) Fajnie, że Grosiu już się nie dąsa, tylko tuli to Tamarki :) poszła dziś moja deklaracja za maj :)
-
poszła dziś moja deklaracja za maj :) (Groszek,Henio i Tamarka) jednym przelewem. Mam nadzieję, że to Ci nie sprawi zuzka problemu,że jednym poszło?
-
ok. rozumiemy anawa :) nie pomyślałyśmy chyba wcześniej, że przecież to się wiąże też z kasą... a nie można z kliniką się umówić, żeby rachunek w chociażby dwóch ratach spłacić??
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Zulusku, jak się czujesz? jak twoja łapka? -
śmieszna ta Tośka i taka kochana :)
-
Maniuś, ale ty wypiękniałaś :) No to kiedy ruszamy z ogłoszeniami dla Mani?? Bo chyba jeszcze nie były robione, prawda??
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzień dobry chłopaki :) 8 maja coraz bliżej :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już zawitałam :) -
obraczus87 już jestem :) na początek trzeba wszystkie szczylki obfocić, dokładnie opisać ich charaktery i jakoś je nazwać, i zdjęcie mamy, żeby mniej więcej porównać jakie mogą być duże. no i na szczeniaki je wrzućcie. jak będą wszystkie w/w info można ruszać z ogłoszeniami.
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
ja też swoją deklarację podtrzymuję, choć moja jest maciupeńka, ale na więcej póki co nie mogę sobie pozwolić, może jakiś psiak z zadeklarowanych pójdzie do adopcji, to bym wtedy tu dodała, ale na razie niestety... jak mi się uda, to dziś przeleję deklarację za maj :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mało jest osób, które chcą się podjąć robienia ogłoszeń - czego nie rozumiem, bo każdy prosi o ogłoszenia dla swoich psów, a przecież robienie ogłoszeń to nie filozofia - nie mówię tu o tym wątku, tylko tak ogólnie o całym dogo... Jak ja się zarejestrowałam na dogo, to od razu wskoczyłam na portale, na których robi się ogłoszenia, poczytałam co i jak i już... początkowo owszem, szło ślamazarnie, ale teraz... to żadna filozofia... każdy się wymiguje, że nie umie, że się nie zna... to na prawdę nic trudnego. Ja dostaje mnóstwo zamówień o ogłoszenia, sama chodzę po wątkach i gdzie widzę że dany psiak nie miał, to zbieram info i robię, tutaj też przyszłam zobaczyłam co i jak, popytałam i zaraz będzie ogłaszana... Ale takich ludzi powinno być więcej, które będą ogłaszać psiaki... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
cześc Rodi :) jak wyglądają fundusze ROdiego? jak duży już jest dług w klinice?? i na kiedy mniej więcej przewidziany jest termin wyjścia Rodi'ego z kliniki?? -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
O - dziękujemy mru za wiadomości :) i to takie super i długo wyczekiwana decyzja Mikusiowej pańci :) jak się cieszę :) kolejny psiak z lecznicy ocalony i takie piękne życie przed nią :) i widzę,że tytuł już zmieniony :) ekstra :) -
ja robiłam swego czasu ogłoszenia Dusi zarówno ze starymi, jak i z nowymi zdjęciami i nic... a ogłoszeń dosyć dużo jej zrobiłam i nadal u mnie wiszą... i nic :(
-
[quote name='Bjuta']Och - Kiniu, nie wiedziałam o Bobku :-( Eh... A Topik to radosna torpeda! Wysłałam Monice wszystkie fotki, które zrobiliśmy 22-go. Wkleję tu tylko 5 z Gasparem (jego wtedy odwoziliśmy) - bo muszę po nieobecności ponadganiać moje "księgowe" psiaki. Kto ty jesteś, co? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85069b945c7505ac.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85069b945c7505ac.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/85069b945c7505ac.jpg[/IMG][/URL] Oprowadzę Cię. To wszystko jest moje! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d23543a9daf7303.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/8d23543a9daf7303.jpg[/IMG][/URL] Ale pazerny nie jestem - wybierz sobie jakiś kawałek ziemi i możesz się bawić z Bakusiem. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebce3c30d7ec265d.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebce3c30d7ec265d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/ebce3c30d7ec265d.jpg[/IMG][/URL] Wszystkie dziewczyny są moje! Jasne? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8d160fe1a3b9bb4.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8d160fe1a3b9bb4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/d8d160fe1a3b9bb4.jpg[/IMG][/URL] To co? Wiemy na czym stoimy? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/486c4190f8266243.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/486c4190f8266243.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/301/486c4190f8266243.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] hahaha, ale się uśmiałam :) te teksty pod zdjęciami - powalające :)
-
Grosiu jest sympatycznym i kochanym chłopakiem :) domki, domki gdzie jesteście.. kto pokocha Grosia??