Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. No i co Bingusiu u ciebie? Ostatnio znajomi szukali ONka,jak im powiedziałam o BIngusiu, to oczywiście, że chcą młodszego, bo ten się do nich nie przyzwyczai itp... Mówiłam, tłumaczyłam, że się nauczy, przyzwyczai, że ich pokocha... no ale się uparli... ah, czasami nie rozumiem ludzi... mówi się do nich, a oni i tak swoje...
  2. dzień dobry Tamarko :) chyba trzeba zacząć chodzić po wątkach i to tak poważnie, bo inaczej nigdy nie uzbieramy tych brakujących deklaracji...
  3. mru masz jakieś info od Mikusiowej Pańci?? Coś pisała, może jakieś zdjęcia ci przesłała?? jesteśmy spragnione wiadomości :) :) :)
  4. [quote name='Syla']Pewnie już macie dosyć zdjęć, ale na dobranoc zamieszczę kilka z dzisiaj.[/QUOTE] zdjęć nigdy za dużo - my nigdy nie mamy dosyć :) więc wklejaj ile wlezie :) hihihi Super, Kapslik jest na prawdę słodziak :)
  5. tylko dwie osoby zadzwoniły z ogłoszeń?? a ja myślałam,że telefony się będą urywały... może przez to,że zdjęcia były mało interesujące, to znaczy takie nie na zielonej trawce, takie mało chwytliwe... CHoć czasami jest też tak, że ludzie dopiero po pewnym czasie zaczynają wydzwaniać, więc kto wie,może jeszcze kilka osób zadzwoni w sprawie Mrówci, więc później polecajcie inne mikrusy :) Cieszę się, że Sonia już bezpieczna na dt.
  6. Kropek jest cudowny :) Tylko patrzeć jak się na poduchach u nowej pańci rozłoży :) A Cekinek - super że dziś wychodzi ze schronu, on też jest śliczny :) Fajnie, że obu psiakom tak się fajnie ułożyło :)
  7. [quote name='Szarotka']Ja jestem za to za 129 zl.[/QUOTE] moim zdaniem lepiej zamówić tą lepszą, Arion, właśnie tą co Szarotka napisała. Lepiej wydać troszkę więcej, a na lepszą i czekać na skutki, znaczy polepszenie - mam nadzieje ? A te łyse placki na łapkach, to też może być na tle alergicznym, może się zagoi po zmianie karmy :)
  8. nie wiem, na prawdę nie wiem, co jeszcze można wymyślić...skoro z ogłoszeń nie ma odzewu... to co teraz zrobimy z Bolusiem?? trzeba tu jeszcze więcej cioteczek zwołać... może jakoś pomogą, może coś wymyślą? fotki są super :)
  9. o, to bedzie miała taki profesjonalny :)
  10. Fajnie by było, jakby Kubuś znalazł swój domek - może jednak coś dobrego przyniosą nadchodzące majowe dni? Kubuś będzie dobrze, w końcu ktoś cię wypatrzy :)
  11. Witamy z powrotem Bjuta :) Gasparek, śliczny jest :) szkoda tylko, że te jego oczka takie zamglone... no ale i tak sobie ładnie radzi :) SUper, że się z TOpikiem dogaduje, no i Jaris - choć nie wiem, czy Topik nie jest o nią zazdrosny :) w końcu się w niej zakochał :) A to małe czarno-białe co z Jaris patyk przeciągała to jest też hotelowicz? i czy to jest cavalier?
  12. Jak się w ogóle teraz czuje Mała??
  13. wczoraj po od 12 stej nie miałam netu, więc się strasznie denerwowałam Welshem, myślałam że już po operacji, że dziś wejdę tu i przeczytam, że już wszystko ok, że po strachu... a się okazuje że dopiero dziś... Tak więc dziś znów myślami Welsh będę z toba, będę cię wspierać duchowo... Czekam zatem z niecierpliwością na wiadomości, mam nadzieję że wszystko pójdzie ładnie sprawnie i szybko i może faktycznie uda się z tą kastracją? Jeśli nie jest wnętrem, to faktycznie zabieg to ok 10-15 min, a jak już będzie w narkozie... anawa - spytaj weta co o tym myśli.
  14. ale będzie wyprawa :) po dwie opiekunki na jednego psiaka :)
  15. wow, ale duuuży Groszek :) słodziak nasz kochany i obżartusek :)
  16. nowe ogłoszenia dla Kubusia :) [I][URL="http://www.eoferty.com.pl/kuba_lagodny_jak_owieczka_szuka_nowego_domu_182852.html"][COLOR=#00004d][FONT=Times New Roman, Times][SIZE=3]http://www.eoferty.com.pl/kuba_lagodny_jak_owieczka_szuka_nowego_domu_182852.html[/SIZE][/FONT][/COLOR][/URL][/I] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][SIZE=3]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3][URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL][URL="http://www.adopcje.org/"] [/URL][/SIZE][/U][/COLOR][URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#000080][SIZE=3]– czeka na akceptację[/SIZE][/COLOR][/URL] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"][SIZE=3]www.kupiepsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"][SIZE=3]www.ofertka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.pl/"][SIZE=3]www.drobny.com.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][SIZE=3]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"][SIZE=3]www.spacerek.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"][SIZE=3]www.nasipupile.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"][SIZE=3]www.ojej.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][SIZE=3]www.pajeczyna.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"][SIZE=3]www.pineska.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][SIZE=3]www.adopcjapsa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=3]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][SIZE=3]www.anonseogloszenia.pl[/SIZE][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"][SIZE=3]www.petsy.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][SIZE=3]www.e-zwierzak.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"][SIZE=3]www.morusek.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"][SIZE=3]www.adpedia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"][SIZE=3]www.petworld.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mammisia.pl/"][SIZE=3]www.mammisia.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][SIZE=3]www.wszystkotujest.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ale.gratka.pl/"][SIZE=3]www.ale.gratka.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"][SIZE=3]www.przylepa.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"][SIZE=3]www.zgubiono.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][SIZE=3]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"][SIZE=3]www.cafeanimal.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"][SIZE=3]www.gumtree.pl[/SIZE][/URL][/U][/COLOR]
  17. Nie chciało się rodzinie zajmować psem, taką malizną?? o mama...nie mogę tego zrozumieć, po prostu... brakuje mi czasami słów...
  18. mi już sie powoli pomysły kończą na wymyślanie ogłoszeń ;)
  19. to żeby wszystko się udało, bez przeszkód żeby dojechała do domku docelowego :)
  20. Halo, halo? Co tam u Mróweczki słychać? O ile się nie mylę, to dziś do nowego domku jedzie? po nowe życie?? tak? zrobiła jakieś postepy przez te dwa dni??
  21. cześc Groszku, wpadłam do ciebie z krótką wizytą ;)
  22. Jejku :) jakie wspaniałe wiadomości :) To był szczęśliwy wątek dla tych dwóch kropkowanych psiaków :) Najpierw Kropek, potem okazało się że jest szansa dla Cekinka... A teraz nawet wspólnie pociągiem pojadą do Poznania :) hahaha ale im się fuksnęło :) Gratuluje udanej akcji dziewczyny :)
×
×
  • Create New...