Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Madallena']zuzlik, oczywiscie masz racje w tym co piszesz. Ja jednak uwazam, ze ona mogla nie wiedziec o wizytach, umowach itp. Jest dopiero stazystka, pewnie niewyedukowana do tego. Moze myslala, ze robi dobrze oddajac psiaka. Moze kierowala sie jego dobrem. Moze sama nie chciala, zeby tam zostal widzac jak go traktowali (przeciez ona, jako stazystka miala gowno do gadania. to lekarz prowadzacy nakazywal spijanie krwi z Bruna) Mam nadzieje, ze sprawa sie wyjasni. Ze ludzie okaza sie odpowiedzialni a cale zajscie okaze sie jednym wielkim nieporozumieniem...[/QUOTE] no tak, ale wystarczyło zadzwonić do osoby, której dane wisiały na klatce Bruna, prawda? Jeśli chciała, zeby psiak miał nowy dom, to na prawdę wystarczyło zadzwonić do dotychczasowego opiekuna... Tak jak nie mamy prawa zarządzać czyjąś rzeczą, tak tym bardziej żywym stworzeniem!!! To tak samo jakby jakaś wolontariuszka chodziła do schroniska, bawiła się z psem, wyprowadzała go i od razu bez pytania wydała go do adopcji, bo uważała że domek jest dobry... No tak nie można i ja niestety, ale uważam że takiej osobie nie można już ufać i że jest nieodpowiedzialna!!!
  2. ja tak sobie myślę, że jeśli anawa podjęłaby decyzję, że Welsh prosto z kliniki pójdzie do doty, to przecież każda z nas, co zadeklarowała wpłaty na hotel, wpłaci na kolejny miesiąc i już się uzbiera na spłatę długu w lecznicy. A kolejne jednorazówki bedziemy prosić, zeby zabezpieczyć Welsha finansowo na kolejne badania i leki. No chyba żadna z cioteczek się teraz nie wycofa z deklaracji, skoro Welsh poszedł by od razu do doty?!!
  3. może czas najwyższy abyć zeberko zaczęła chodzić po wątkach i ściągać tu jeszcze więcej cioteczek? no i trzeba by pomyśleć o deklaracjach, skoro psiak może być u ciebie tylko 2 miesiące...
  4. świetne zdjęcia :) Tamarka się wstydzi :) a przecież taka śliczna kruszynka z niej :)
  5. Kasplik, uciekaj już do tego hoteliku... zabieraj manatki i w drogę.
  6. słodkie ma te uszyska :)
  7. cześc Grosiu :) dlaczego nikt nie dzwoni z ogłoszeń? przecież on jest taki kochany i śliczny...
  8. I jak, nie było żadnych telefonów w sprawie Bolusia??
  9. no jestem na wątku :) przeczytałam wszystko dokładnie. proszę napiszcie jeszcze jaki ma stosunek do dzieci - jeśli macie możliwość sprawdzić. sterylka będzie, to dobrze. a...i przydałyby się jeszcze takie zdjęcia, jak sunia stoi przy człowieku, ludzie często chcą takie zdjęcia, a do ogłoszeń one jak najbardziej będą potrzebne. da się zrobić??
  10. jasne :) wskoczę na wątek, zobaczę czy są tam już zdjęcia:)
  11. no faktycznie duży ten pies, ja nie wiem, ale dla takiego psa to by się przydał jakiś dworek z mega dużym ogrodem, bo normalny dom będzie też za mały, w koncu to gigant!!! Parodia, normalnie... nie wiem, czy się śmiać, czy płakać z ludzkiej głupoty...
  12. dzień dobry Topiku :)
  13. [quote name='margo54']Dzisiaj Tosia chyba już przełamała swój lęk i po raz pierwszy sama wyszła z domu do ogrodu i długo spacerowała.Korzystała z otwartych drzwi balkonowych i kilkakrotnie wychodziła.I ani razu nie załatwiła się w domu:lol: A teraz śpi i ani drgnie. Kwiatki bardzo jej się podobały I już wie, że przy stole zawsze coś wpadnie do pyszczka Tośka, to nie ten sam pies, którego widzieliśmy na zdjęciach ze schronu... ktoś ją podmienił? hihi Taka puchata sierść, rozczesana, wykąpana... pychol zadowolony... No i tak słodko wpatrzona do góry na stół... po prostu miodzio :)
  14. Jeszcze dwa dni z tego co pamiętam i Mrówka do nowego domku pojedzie :) Znów się pewnie maleństwo zestresuje, no ale mam nadzieję, że to ostatni już raz, a potem... potem już będzie tylko lepiej :) Obdarzona miłością i troskliwością szybko wróci do pionu :)
  15. [quote name='mysza 1'][URL=http://img62.imageshack.us/i/0662l.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6013/0662l.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jaki śliczny szczery i prawdziwy uśmiech naszej Kosteczki :)
  16. Cudowne zdjęcia, widać, że Kubuś odżył, zdjęcia schroniskowe były smutne, ale teraz - teraz widać zupełnie innego pieska :) tak uśmiechnięty pycholek :) Asia, mogłabyś umieścić albo zdjęcia te nowe w pierwszym poście, albo informacje o nich w pierwszym,znaczy na której stronie się znajdują??! Bo tak będzie łatwiej przy późniejszym robieniu ogłoszeń, nie będzie trzeba szukać i przerzucać całego wątku :)
  17. O, znów wróciła szansa dla Cekinka na wyjście ze schronu :)
  18. Już tylko 90 zł brakuje Bingusiowi :) CIOTECZKI NIE ZAWIEDŹMY GO!!! Kto się jeszcze dołoży ?!!
  19. No to przy wolnym czasie mu kilka zrobię ;)
  20. [quote name='Mysia_']jest kolejna rodzina zainteresowana Gasparem! Jednak potrzebny mi jest kontakt do hoteliku, ludzie chcieliby, że Gaspar został zdiagnozowany przez dobrego weta czy sa jakiekolwiek szanse na poprawienie jego wzroku... Chyba naprawdę chcą jak najlepiej.[/QUOTE] Jej...super by było :) Mysia proszę cię skontaktuj się z Monika z Katowic, ona ma ciągły kontakt z paniami z hoteliku, bo tam jest też jej miłość Topik, więc dzień w dzień się z Paniami kontaktuje.
  21. [quote name='funia'][URL=http://img517.imageshack.us/i/p1011704.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1166/p1011704.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL=http://img202.imageshack.us/i/p1011715.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2089/p1011715.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Prześliczne zdjęcia a Henio - ah, jaki przystojniak :) A te kwiaty... :) cudownie :) Kwiaty we włosach, potargał wiatr... :)
×
×
  • Create New...