Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. zawikłana ta cała sprawa z Bruno... ale ta stażystka powinna ponieść jakieś konsekwencje...w końcu to żywa istotna, nie można od tak samemu sobie decydować o jego losie, tym bardziej że była tam umieszczona duża kartka z informacją kogo powiadamiać w razie co i kto może go tylko zabrać... akby taka stażystka zabrała np. pieniądze, które ktoś inny miał odebrać, ale ona od tak sobie wzięła, to od razu by były wyciągnięte konsekwencje...wiem, śmieszny przykład, no ale... sam fakt, tak nie można postępować!!!
  2. Wczoraj mnie nie było u Welsha, a dziś czytam takie smutne wieści... Welsh, ile ty biedaku musiałeś się wycierpieć... to musiał być okropny ból... :( Dobrze, że już teraz jesteś bezpieczny, dostajesz środki p.bólowe, choć nie cierpisz już... anawa, nie zostawimy cię samej z długiem w klinice, nie martw się - jakoś musi się udać uzbierać kasę na operacje i leczenie. Tylko co teraz dalej z Welshem, skoro nie ma już kasy na hotel? Czy dota była już w klinice u Welsha? poznała go osobiście? może by musiała tam podejść z dziećmi, sprawdziło by się wtedy choć troszkę jego reakcję na dzieci...
  3. i ja do ciebie Henio dziś przychodzę i miziam :)
  4. o tak, czekamy na nie z niecierpliwościa :)
  5. piękna sesja zdjęciowa :) Teraz trzeba porobić psiakow ogłoszenia i z takimi zdjęciami, to domki od razu się zlecą :)
  6. [quote name='wojtuś']Terenia Borcz, Zuzlikowa, Dzika_Figa - zgadzam się z Wami. [B]Bruno natychmiast trzeba zabrać[/B] - .... o ile jeszcze żyje, po wypowiedzi SdZ nie wiemy czy widzieli dzisiaj psa, czy tylko płaczących teściów i ich dom z ogrodem.[/QUOTE] I ja tak uważa, Bruna trzba stamtąd zabrać - koniecznie!
  7. jestem i ja - Andzike dzięki za zaproszenie... Jasna cholera... nie mogę tego ogarnąć... Masakra, jak tak można... Ja mogę pomóc w ogłoszeniach... Tylko musi się pies znaleźć... ratujcie go, szukajcie, nie odpuśćcie...
  8. i co z tym telefonem? powiecie coś więcej??
  9. Przychodze na wątek Kubusia, nie czytałam jeszcze całego, ale widzę, że on już bardzo długo siedział w schronie, no i teraz na dt też już kilka miesięcy siedzi... ogłoszenia ma nadal aktualne??
  10. teraz będzie jej już lepiej :)
  11. Szarotko, czyżbyś już szła spać ?? Ty? przeciez Ty przeważnie po nocy na dogo siedzisz, znaczy naszej nocy, bo u ciebie pewnie jeszcze dzień? :)
  12. [quote name='NusiaiJa']"ty też" tzn. który jeszcze woli????????????????[/QUOTE] hihi, ostatnio coraz częściej slysze że psy wolą psy zamiast suczek, takie małe geje się z nich robią ;) no ale skoro ludzie mogą być odmiennej orientacji, to dlaczego by nie psy ;)
  13. ale on jest piękny :) Mam nadzieję, że jak już skończy leczenie i będzie ogłoszony, to domki zaczną się o niego bić :) Helga&Ares mam nadzieję, ze wszystko dobrze z Twoim psem, życzę mu wszystkiego dobrego :)
  14. [quote name='Andzike']Czekam na piękne foty, bo zbliża się termin pojawienia ogłoszeń dla Heniutka... :D[/QUOTE] a tyle co chciałam spytać, co z ogłoszeniami dla Heniutki ;)
  15. [quote name='togaa']To wielka szansa dla Małej. W domku na pewno szybciej wracałaby do formy.. Ogromne dzieki[B] Akrum[/B] ![/QUOTE] nie ma za co, Cantadorra mnie tu zaprosiła i o ogłoszenia poprosiła, miałam już to zrobić z tydzień temu, ale miałam dużo psiaków do ogłaszania, a po drugie dużo obowiązków i daltego dopiero dzisiaj...
  16. to jak już skleci któraś z Was jakis tekścik, to wklejcie go tutaj, łącznie z namiarami, a ja zrobię kilka ogłoszeń ;)
  17. Może to być alergia na odchody pchieł, albo z nerwów i schroniskowej depresji, też sierśc wypada!
  18. Ale Kubuś jest piękny :)
  19. Zrobiłam Małej ogłoszenia, z treścią jaką miała na allegro: [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/19714/podglad/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19714/podglad/[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.kupsprzedaj.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ofertka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.pineska.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.petworld.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.mammisia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.spacerek.net[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.nasipupile.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.ojej.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.rozglos.net[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.petsy.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.adpedia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.gumtree.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.wszystkotujest.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.alegratka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przylepa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.przylepa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.zgubiono.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.zgubiono.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ogloszenia-24h.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
  20. biedny, na prawdę...szkoda słów na ten schron, w którym był... :( :( :( ile się biedaku musiałeś nacierpieć... :(
  21. ja moge mu porobić ogłoszenia tak jak poprzednio, ale tekst musi ktoś napisać i podajcie do kogo mają być namiary, znaczy ta kompetentną osobę.
  22. [quote name='zuzka'][IMG]http://i42.tinypic.com/2ia6csx.jpg[/IMG][/QUOTE] Tamarko, sliczności ty mała... cieszę się, że już twoja skóra, sierść jest w lepszym stanie :) musisz dzielnie znosić wszystkie kapiele i zabiegi - pamiętaj że to dla twojego dobra :)
  23. dziś miały być jakieś wieści o Rodim, czekamy z niecierpliwością na nie...
  24. szkoda, że nikt się nie zainteresował ogłoszeniami Johny'ego... może by trzeba z innymi zdjęciami i treścią? już nie mam pomysłu...
  25. i ja cię dziś Mandi odwiedzam :)
×
×
  • Create New...