Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. witaj Heniu :loveu: Pogoń te pałeczki ropy błękitnej, naszczekaj na nie, wytarmoś za uszy... może cię w końcu opuszczą i będziesz zdrowiutki :)
  2. ok :) [email][email protected][/email] żaden kłopot, na prawdę :)
  3. dzień dobry Kubusiu :) co dziś nowy dzień przyniesie tobie? znów będziesz sobie biegał zadowolony i radosny?
  4. [quote name='Madallena']PCHEŁKA PILNIE potrzebuje osoby do przeprowadzenia wizyty WARSZAWA BIAŁOŁĘKA http://www.dogomania.pl/threads/183788-Pche%C5%82ka-minisunia-BIA%C5%81O%C5%81%C4%98KA-WIZYTA-PRZEDADOPCYJNA-PILNIE już się ktoś Pchełką zainteresował? wow :) w sumie co się dziwić, ona jest taka malutka i śliczniutka :)
  5. [quote name='__Lara'][B]Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1017875381[/URL] ;)[/B][/QUOTE] śliczne allegro :) zeberka, zbierz wszystkie ogłoszenia jakie były robione dla Bolusia i wstaw do pierwszego postu, przynajmniej wiadomo potem gdzie już były robione i łatwiej też zdjęcia i teksty sobie ściągać do dalszych ogłoszeń :)
  6. [quote name='Agmarek']Ja się pytałam czy jeśli wyślę swoją majową deklarację teraz to coś pomoże ale mój post został chyba przeoczony :mad: się starać czy się nie starać? :evil_lol:[/QUOTE] pewnie,że pomoże, bo skoro Welsh pojedzie w sobotę do doty, to nie bedziemy musieli płacić za hotelik, wówczas pieniądze ze stałych deklaracji pójdą na spłatę długu w klinice :)
  7. środa już jutro, więc wszystko się wyjaśni :) Cekninku - trzymaj też mocno kciuki - znaczy hm...łapki? Po prostu myśl optymistycznie :)
  8. cześć Gasparku :) Wyspałeś się dzisiaj? Nadal trzymam kciuki za ten domek dla ciebie :)
  9. właśnie, właśnie, chcemy wiedzieć...Szanta ma szansę na domek??
  10. zawitałam na wątek ... nie czytałam jeszcze całego, stad moje pytanie - miała jakieś ogłoszenia robione??
  11. dziękujemy za wiadomości GOniu :) Cieszę się, że mały czuje się coraz lepiej, oby opuchlizna szybko zeszła, złamanie szybko się zrosło, potem rehabilitacja, masaże i będzie dobrze :) Najważniejsze, ze jego psychika jest w dobrym stniae i nie boi się ludzi, że pragnie kontaktu z nimi.
  12. w końcu zaczyna korzystać z życia :)
  13. to jak tylko będą tu wklejony foty przy człowieku, to od razu ruszam z ogłoszeniami :)
  14. cześc kochany Grosiu :) miziam cię za uszkiem :)
  15. no to oczekujemy na efekt wizyty z niecierpliwością :)
  16. a ja się już dziś z Topikiem żegnam... bo nie wiem, jak długo jeszcze mi dziś net pociągnie (efekt burzy) Więc życzę tobie TOpiku kochany smacznych snów :)
  17. niepoważne akcje?? tyle psów dzięki dogomaniaczkom było uratowanych i jest nadal ratowanych dzięki nam, naszym działaniom... no ale... powstrzymajmy się od komentowania, od niepotrzebnego obrażania zarówno jednej strony jak i drugiej... poczekajmy, co napisze nam tutaj SdZ... nie ma sensu się kłócić...
  18. Wieści cudowne :) Dobrze,że Kapslik już u ciebie w domku siedzi i czeka bezpiecznie na transport :) Fajne są takie "przekazy na zywo" co w danej chwili robi, itp ;) A te bąki, tak ma chyba większośc psów wychodzacych ze schroniska, nasz też tak miał...tylko że nasz to mikrus, a baki były...ble...jak mega bomba...
  19. cześc chłopaki :) szwankuje mi necik,bo przeszła burza i piorun trzasnął niedaleko mojego domu, net przez chwilę nie działał, a TV w ogóle nie mam, bo antena się rozwaliła, coś się spaliło od napięcia... więc nie wiem, czy mój wpis się pokaże... Ah, te burze... Chciałam was tylko odwiedzić i powiedzieć, że jeszcze troszkę cierpliwości i bedzie lepiej, w hoteliku odżyjecie :) Mam nadzieję, że u was ładna pogoda i burzy nie ma i się nie boicie...
  20. anawa, nie martw się, mi też nie chce się wkleić w sygnaturę... po prostu - złośliwość rzeczy martwych ;) Ciekawe, jak dziś się Welsh czuje...
  21. [quote name='Akrum']póki co zrobiłam takie ogłoszenia: [URL]http://www.eoferty.com.pl/bolus_mlody_pies_ktory_czeka_na_milosc_adoptuj_go_182093.html[/URL] [SIZE=2]www.kupsprzedaj.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.adopcje.org[/SIZE] [SIZE=2]www.kupiepsa.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.ofertka.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.przygarnijzwierzaka.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.spacerek.net[/SIZE] [SIZE=2]www.nasipupile.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.ojej.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.pajeczyna.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.pineska.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.adopcjapsa.pl[/SIZE] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"][SIZE=2]www.rozglos.net[/SIZE][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][SIZE=2]www.anonseogloszenia[/SIZE][/COLOR][SIZE=2].pl[/SIZE] [SIZE=2]www.petsy.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.e-zwierzak.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.morusek.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.adpedia.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.petworld.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.mammisia.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.wszystkotujest.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.ale.gratka.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.przylepa.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.zgubiono.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.ogloszenia-24h.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.cafeanimal.pl[/SIZE] [SIZE=2]www.gumtree.pl[/SIZE][/QUOTE] ktoś pytał o namiary do ogłoszeń, wejdź sobie na pierwsze ogłoszenie, tak jest tekst i kontakt :)
  22. no to teraz szybciutko wizyta i Cekinek hopsa do domku :)
  23. hihi, a my tu wszystkie w głowe zachodzimy, co to są te suczreczki pszenne, a to chodziło o suchareczki, hahaha :)
  24. Madallena, a właśnie Twoja sąsiadka może by się skusiła, ta co miała Skipera na dt? ;)
  25. [quote name='Madallena']ej dobra. ale po co to wykrzykniki. To forum publiczne, mozna wyrazac swoje poglady, wiec to robie. A tu zmasowany atak na mnie, bo nie skreslam automatycznie osoby, ktora to zrobila (czy gdziekolwiek napisalam, ze zrobila dobrze? kazde moje zdanie zaczyna sie od "moze" wiec domniemam i przypuszczam a nie mowie, ze dobrze zrobila). To sa wlasnie dyskusje na dogomanii. :roll:[/QUOTE] wykrzykniki z przyzwyczajenia zrobiłam, jak jestem zdenerwowana (a jestem bo siedze w pracy nad stresującą sprawą i nic mi nie wychodzi), no i żeby podkreślić moje zdanie. To nie było w stosunku do Ciebie Madallena :) nie obrażaj się, no już... dobrze???
×
×
  • Create New...