Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cześc Gasparku - wczoraj znów neta nie miałam i nie mogłam cię odwiedzić, ale dziś już jestem :) trzymam kciuki za wizytę czwartkową, żeby wypadła pomyślnie... oj Gasparku zasługujesz na to, żeby widzieć... A Państwo - mam nadzieję, że nadal czekają na Gasparka, znaczy na wynik wizyty okulistycznej i że nawet jeśli się okaże że będzie za jakiś czas zupełnie niewidomy (tfu tfu odpukać), to i tak się zdecydują na adopcję :)
  2. [quote name='obraczus87']Kosteczka dzisiaj wytarzała się w .... wole nie pisac :D w śmierdzącym czymś.. a pozostałe towarzystwo poszło w Jej slady :diabloti:[/QUOTE] hahaha, biedna owieczka, tyle psiaków musiała kąpać :) Kostka wie, co ładnie pachnie ;)
  3. ale on wypiękniał :) śliczny i o wiele radośniejszy wzrok ma niż na pierwszych zdjęciach :)
  4. no też małej Sisi tez zrobię, tylko od kilku dni nie mam netu w domu... :( dziś jestem u rodzinki, więc wskoczyłam zobaczyć co i jak na dogo, ale jak we wtroek wróce do pracy, to Sisi od razu pakiecik będzie miała zrobiony :)
  5. no to co, że do mikrusów nie należy, ja jak mam czas to robię ogłoszenia nie tylko mikrusom... a może ktoś jej już zrobił??
  6. super wiadomości :) byle tak dalej i Heniek niedługo bedzie zdrów :)
  7. [quote name='Madallena'] Akrum, nie bede Cie juz meczyc o ogloszenia o Sisi. :)[/QUOTE] o, czyżby Sisi już w nowym domku była??
  8. a domków brak i brak... mimo tylu ogłoszeń...:(
  9. cześc Tamarko :) biegniemy na górę :)
  10. cześć Kapslik :) jak ci mijają dni w nowym miejscu??
  11. cześc Topiku - zadlądam do ciebie i preciudko uciekam, bo mało czasu dziś mam... całuje cię mocno w twoją śliczną moreczkę :)
  12. chłopaki - jeszcze tylko 6 dni :) i wychodzicie ze schronu :)
  13. cześc Kubuś, co tam u ciebie ??
  14. wow - bazarki mocno wspomogę skarpetę Bingusiową :)
  15. mshume - co ty robisz, że twoje tymczasowicze tak szybko do domu idą??
  16. [quote name='mgie']Proszę usunąć z wątku mikropsiaków Tinę z Boguszyc. Mała wyjeżdża do Szwajcarii.[/QUOTE] wow :) ale mała miała farta :)
  17. cześc BOluś :)widzę, że ci się fajne ogłoszenie w gazecie szykuje :) szkoda, ze nikt nie oddzwonił z ogłoszeń, które mu w necie porobiłam... :(
  18. jejciu, jaka ona słodka jest :)
  19. cześć Gasparku :) przepraszam, że mnie tu nie było od piątku, ale neta nie mam w domu, teraz u rodziny jestem, więc szybko do ciebie przychodzę :) cikawe co porabiasz? czy ładna pogoda u ciebie?
  20. od piątkowego wieczora na dogo mnie nie było (brak netu) a tu tak cudowne wiadomości :) Bardzo się cieszę, że Welsh już u ciebie dota :) teraz tylko patrzeć, aż chłopak się rozbryka i stanie się przemiłym przytulakiem :) Co do opatrunku - dobry pomysł z tą skarpetą :) Dobrze, że ten wazon nie spadł na niego, bo jeszcze główkę by sobie chopak rozwalił - pewnie się musiał niexle wystraszyć - mały diabełek z niego :diabloti: a tak się bałyśmy reakcji na dzieci - a jeszcze sie okaże że to z nimi pierwszymi nawiąże super kontakt :lol:
  21. jej :) ale masz fajnie :) zobaczysz Tośkę, bedziesz mogła ją wymiziać i podrapkać za uszkiem :) czekamy z niecierpliwością na fotorelację ze spotkania :)
  22. cudowne wiadomości :) Gratuluję chłopaki tak wspaniałych domków :)
  23. nie rozumiem, po prostu nie rozumiem tej całej sytuacji. Przecież zrobienie zdjęć to góra 10 min, wklejenie ich tutaj to kolejne ok. 10 min. I oto w tak krótkim czasie możnaby zakończyć całe to zamieszanie, uniknąc kolejnych słownych sprzeczek... i udowodnić nam dogomaniakom, że psiak jest w naprawdę dobrym domku (tak jak mówi lek.wet.), że czuje się dobrze, itp... Ale jednak nie... lek.wet. nie możesz poprosić tej stażystki, która wzięła psa do teściów o dosłownie kilka zdjęć? zamiast pisać tutaj o tym, że to dogomaniacy rozdmuchali całą tą sprawę?? pojawią się zdjęcia zadowolonego i szcześliwego Bruna - cała afera się skończy, a tak - cały czas podejrzewamy, że macie coś do ukrycia...
  24. cześc Kubuś :) jak się dziś miewasz?? szkoda, że po tylu ogłoszeniach nikt nie dzwoni...:(
  25. tyle że Kapslik to chyba nie taki zupełnie mikropies
×
×
  • Create New...