Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
cześc Gasparku - wczoraj znów neta nie miałam i nie mogłam cię odwiedzić, ale dziś już jestem :) trzymam kciuki za wizytę czwartkową, żeby wypadła pomyślnie... oj Gasparku zasługujesz na to, żeby widzieć... A Państwo - mam nadzieję, że nadal czekają na Gasparka, znaczy na wynik wizyty okulistycznej i że nawet jeśli się okaże że będzie za jakiś czas zupełnie niewidomy (tfu tfu odpukać), to i tak się zdecydują na adopcję :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Kosteczka dzisiaj wytarzała się w .... wole nie pisac :D w śmierdzącym czymś.. a pozostałe towarzystwo poszło w Jej slady :diabloti:[/QUOTE] hahaha, biedna owieczka, tyle psiaków musiała kąpać :) Kostka wie, co ładnie pachnie ;) -
ale on wypiękniał :) śliczny i o wiele radośniejszy wzrok ma niż na pierwszych zdjęciach :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
super wiadomości :) byle tak dalej i Heniek niedługo bedzie zdrów :) -
a domków brak i brak... mimo tylu ogłoszeń...:(
-
cześc Tamarko :) biegniemy na górę :)
-
cześc Topiku - zadlądam do ciebie i preciudko uciekam, bo mało czasu dziś mam... całuje cię mocno w twoją śliczną moreczkę :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chłopaki - jeszcze tylko 6 dni :) i wychodzicie ze schronu :) -
cześc Kubuś, co tam u ciebie ??
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
wow - bazarki mocno wspomogę skarpetę Bingusiową :) -
cześc BOluś :)widzę, że ci się fajne ogłoszenie w gazecie szykuje :) szkoda, ze nikt nie oddzwonił z ogłoszeń, które mu w necie porobiłam... :(
-
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
jejciu, jaka ona słodka jest :) -
od piątkowego wieczora na dogo mnie nie było (brak netu) a tu tak cudowne wiadomości :) Bardzo się cieszę, że Welsh już u ciebie dota :) teraz tylko patrzeć, aż chłopak się rozbryka i stanie się przemiłym przytulakiem :) Co do opatrunku - dobry pomysł z tą skarpetą :) Dobrze, że ten wazon nie spadł na niego, bo jeszcze główkę by sobie chopak rozwalił - pewnie się musiał niexle wystraszyć - mały diabełek z niego :diabloti: a tak się bałyśmy reakcji na dzieci - a jeszcze sie okaże że to z nimi pierwszymi nawiąże super kontakt :lol:
-
jej :) ale masz fajnie :) zobaczysz Tośkę, bedziesz mogła ją wymiziać i podrapkać za uszkiem :) czekamy z niecierpliwością na fotorelację ze spotkania :)
-
cudowne wiadomości :) Gratuluję chłopaki tak wspaniałych domków :)
-
Bruno - molosowaty,piękny... POMÓŻCIE !!!!!! Ma dom
Akrum replied to SdZ_Lublin's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem, po prostu nie rozumiem tej całej sytuacji. Przecież zrobienie zdjęć to góra 10 min, wklejenie ich tutaj to kolejne ok. 10 min. I oto w tak krótkim czasie możnaby zakończyć całe to zamieszanie, uniknąc kolejnych słownych sprzeczek... i udowodnić nam dogomaniakom, że psiak jest w naprawdę dobrym domku (tak jak mówi lek.wet.), że czuje się dobrze, itp... Ale jednak nie... lek.wet. nie możesz poprosić tej stażystki, która wzięła psa do teściów o dosłownie kilka zdjęć? zamiast pisać tutaj o tym, że to dogomaniacy rozdmuchali całą tą sprawę?? pojawią się zdjęcia zadowolonego i szcześliwego Bruna - cała afera się skończy, a tak - cały czas podejrzewamy, że macie coś do ukrycia... -
cześc Kubuś :) jak się dziś miewasz?? szkoda, że po tylu ogłoszeniach nikt nie dzwoni...:(