Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i jak się mają sprawy powodziowe u Was?
  2. no i jak tam po wczorajszym spacerku?
  3. umieściłam Bingo tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186202-przyjm%C4%99-psa-w-typie-owczarka-niemieckiego-d%C5%82ugo-lub-kr%C3%B3tko-w%C5%82osego[/url] wiem, wiekowo nie pasuje, ale warto próbować :)
  4. zawsze warto próbować :) a nóż widelec może się uda :)
  5. właśnie, a Polska nie potrafi wyciągnąć nauczki z poprzednich powodzi, chociażby tej co była w 1997 r., więc za naprawę i wzmacnianie wałów się nie bierze, już nie wspomnę o wybudowaniu nowych, lepszych i mocniejszych. Cioteczki i wujkowie z toruńskiego schroniska - wielki pokłon w waszą stronę za przeprowadzenie tak sprawnej akcji ewakuacyjnej :) czekamy na info z dzisiejszych odwiedzin schroniska.
  6. Szanta, a u ciebie co tam kochana słychać?
  7. jejciu, fajnie by było, żeby Tośka już do swojego domku się przeniosła... musi się jakiś dobry znaleźć :)
  8. jestem i ja, zobaczyłam że koosiek zostawia na różnych wątkach ślad o Liluni, więc przyszłam.... I tak się zastanawiam, jak mogę pomóc, jedyne co to ogłoszenia mogę porobić...
  9. i o to chodzi :) najważniejsze, że psychika zdrowa, że nie czuje bólu i że coraz lepiej wychodzi mu samodzielne poruszanie się :)
  10. fajnie, że ta starsza czarna sunia znalazła dzięki powodzi nowy kochający domek ;) miała tzw. szczęście w nieszczęściu :)
  11. jejciu, takie super wiadomości to by można czytać i czytać i serce się raduje, że choć dla tych kilku psiaków, które ratujemy życie się odmienia na lepsze :multi:
  12. jej, dziękujemy Pani doktor, za zalogowanie i informacje z pierwszej ręki :)
  13. Rodi tak wypiękniał, aż trudno uwierzyć że to ten sam psiak.
  14. hihi, to niedługo Dusia będzie musiała na siłownię i aerobik chodzić, bo skoro w takim tempie zaczęła przybierać na wadzę, to ani się nie spostrzeżemy a paróweczka się z niej zrobi :) byle jej to na zdrowie wyszło :)
  15. hahaha, ekstra :) ale nam dziewczyna wypiękniała :)
  16. zeberka wysłałam do Ciebie pw
  17. najdziwniejsze jest to, że ktoś wystawił go i napisał miejscowość Kraków, hm... dziwne
  18. moja paczuszka co miała iść z ciuszkami na bazarek dla Juniorka - ustaliłam z anitą, że i tak do Was trafi i ewentualny dochód proszę przeznaczcie na te bezdomne psiaki, na karmę dla nich ok? bo pewnie co jakiś czas dokarmiacie tam jakieś bidulki... paczuszka jutro zostanie wysłana - dziś zapakuje i jutro prześlę do anity :)
  19. skoro Szarotka chce w lipcu do Polski zajechać i chciałaby Heniutka na żywo zobaczyć, to ja myślę, że on już we własnym domku będzie siedział a nie u funi w hoteliku, co nie? skoro dostanie pakiecik ogłoszeń z tak ślicznymi zdjęciami z kwiatem we włosach... ;)
  20. [quote name='GoniaP']Mam nowe zdjęcia ale ni9e mam czasu wstawić. Czy jest może ktoś, kto by się tego podjął?[/QUOTE] podniosę, bo się chyba zagubiło ;)
  21. jaka piękna ta sunia czarna, malutka... słodzizna z niej :)
  22. wow, wchodzę tu po weekendowej nieobecności z myślą, że zabiorę się dziś za robienie Tamarce ogłoszeń, a tu proszę, cioteczki zuzka i ciapuś poszalały w weekend i nastukały mnóstwo ogłoszeń :) W takim razie życzę Tamarko powodzenia, żeby ten wymarzony domek szybko zadzwonił po ciebie kochana :)
  23. [quote name='Ingrid44']Cioteczki ,jesli Groszek ma jakies extra pieniazki warto by zrobic ogloszenie w gazecie. Ja zrobilam mojemu podopiecznemu w "Dzienniku Zachodnim " i to bez zdjecia ,bylo naprawe duzo telefonow . Niestety to mlody i troche agresywny piesek wiec narazie czekamy bo duzo ludzi pytalo jaki on jest do dzieci. Groszek chyba jest OK do dzieci wiec warto o tym pomyslec. Mam namiary na wszystkie gazety wiec piszcie jak potrzebne wiadomosci.[/QUOTE] może warto by spróbować, tym bardziej że Grosio miał już bardzo bardzo dużo ogłoszeń w internecie na różnych portalach i nic, cisza... :( a takie papierowe gazety czyta więcej osób starszych, które szukają właśnie takiego psiaka dla siebie jak Grosio :)
×
×
  • Create New...