Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
i jak się mają sprawy powodziowe u Was?
-
no i jak tam po wczorajszym spacerku?
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
umieściłam Bingo tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186202-przyjm%C4%99-psa-w-typie-owczarka-niemieckiego-d%C5%82ugo-lub-kr%C3%B3tko-w%C5%82osego[/url] wiem, wiekowo nie pasuje, ale warto próbować :) -
właśnie, a Polska nie potrafi wyciągnąć nauczki z poprzednich powodzi, chociażby tej co była w 1997 r., więc za naprawę i wzmacnianie wałów się nie bierze, już nie wspomnę o wybudowaniu nowych, lepszych i mocniejszych. Cioteczki i wujkowie z toruńskiego schroniska - wielki pokłon w waszą stronę za przeprowadzenie tak sprawnej akcji ewakuacyjnej :) czekamy na info z dzisiejszych odwiedzin schroniska.
-
Szanta, a u ciebie co tam kochana słychać?
-
jejciu, fajnie by było, żeby Tośka już do swojego domku się przeniosła... musi się jakiś dobry znaleźć :)
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
Akrum replied to Awit's topic in Już w nowym domu
jestem i ja, zobaczyłam że koosiek zostawia na różnych wątkach ślad o Liluni, więc przyszłam.... I tak się zastanawiam, jak mogę pomóc, jedyne co to ogłoszenia mogę porobić... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
i o to chodzi :) najważniejsze, że psychika zdrowa, że nie czuje bólu i że coraz lepiej wychodzi mu samodzielne poruszanie się :) -
fajnie, że ta starsza czarna sunia znalazła dzięki powodzi nowy kochający domek ;) miała tzw. szczęście w nieszczęściu :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejciu, takie super wiadomości to by można czytać i czytać i serce się raduje, że choć dla tych kilku psiaków, które ratujemy życie się odmienia na lepsze :multi: -
jej, dziękujemy Pani doktor, za zalogowanie i informacje z pierwszej ręki :)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi tak wypiękniał, aż trudno uwierzyć że to ten sam psiak. -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
hahaha, ekstra :) ale nam dziewczyna wypiękniała :) -
zeberka wysłałam do Ciebie pw
-
najdziwniejsze jest to, że ktoś wystawił go i napisał miejscowość Kraków, hm... dziwne
-
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moja paczuszka co miała iść z ciuszkami na bazarek dla Juniorka - ustaliłam z anitą, że i tak do Was trafi i ewentualny dochód proszę przeznaczcie na te bezdomne psiaki, na karmę dla nich ok? bo pewnie co jakiś czas dokarmiacie tam jakieś bidulki... paczuszka jutro zostanie wysłana - dziś zapakuje i jutro prześlę do anity :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
skoro Szarotka chce w lipcu do Polski zajechać i chciałaby Heniutka na żywo zobaczyć, to ja myślę, że on już we własnym domku będzie siedział a nie u funi w hoteliku, co nie? skoro dostanie pakiecik ogłoszeń z tak ślicznymi zdjęciami z kwiatem we włosach... ;) -
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Mam nowe zdjęcia ale ni9e mam czasu wstawić. Czy jest może ktoś, kto by się tego podjął?[/QUOTE] podniosę, bo się chyba zagubiło ;) -
wow, wchodzę tu po weekendowej nieobecności z myślą, że zabiorę się dziś za robienie Tamarce ogłoszeń, a tu proszę, cioteczki zuzka i ciapuś poszalały w weekend i nastukały mnóstwo ogłoszeń :) W takim razie życzę Tamarko powodzenia, żeby ten wymarzony domek szybko zadzwonił po ciebie kochana :)
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
jak się mają sprawy Tigerka?? -
[quote name='Ingrid44']Cioteczki ,jesli Groszek ma jakies extra pieniazki warto by zrobic ogloszenie w gazecie. Ja zrobilam mojemu podopiecznemu w "Dzienniku Zachodnim " i to bez zdjecia ,bylo naprawe duzo telefonow . Niestety to mlody i troche agresywny piesek wiec narazie czekamy bo duzo ludzi pytalo jaki on jest do dzieci. Groszek chyba jest OK do dzieci wiec warto o tym pomyslec. Mam namiary na wszystkie gazety wiec piszcie jak potrzebne wiadomosci.[/QUOTE] może warto by spróbować, tym bardziej że Grosio miał już bardzo bardzo dużo ogłoszeń w internecie na różnych portalach i nic, cisza... :( a takie papierowe gazety czyta więcej osób starszych, które szukają właśnie takiego psiaka dla siebie jak Grosio :)