Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. A może nowy domek Operki dołożył by coś do sterylki? choć połowę??:roll:
  2. może by Panie musiały zastosować w stosunku do Gasparka taką szkotkę, a raczej rękawicę na rękę, która szczotkuje, bo ma takie gunki do czesanie... wtedy Gasparek pomyśli że to głaskanie, a panie go wyszczotkują przy okazji :)
  3. ale on ma zadowolony pycholek :)
  4. ja jestem i cichaczem odwiedzam chłopaków :) i tym aMYM PODRZUCAM DO GÓRY :)
  5. Monika z Katowic chyba ma z nimi ciągły kontakt - tak mi się wydaje.
  6. dobrze chociaż, że psiaki bezpieczne choć tam... a jak się ma sprawa schroniskowych psiaków - tak w skrócie?
  7. w tym tygodniu ma być chyba wizyta poadopcyjna - jeśli nic nie poknociłam.
  8. matko kochana... kiedy ten powodziowy dramat w końcu się skończy... pomóc niestety nie mogę, jestem za daleko - ale duchowo jestem z Wami. mam nadzieję, że wszystkie psiaki uda się w awaryjnych dt umieścić.
  9. matko, kolejna tragedia tym razem u Soemy... kiedy to się w końcu skończy?? Boże, a Ty na to patrzysz i nic nie robisz... :(
  10. to trzeba kupić kawał takiego gruuubaśnego sznura - to nie przegryzie :)
  11. oj Bolek, BOlek... coś nie masz szczęścia... ale czekaj cierpliwie, ja wiem że gdzieś jest ten twój domek, tylko nie może do ciebie trafić :)
  12. jejku, to ja też cichaczem trzymam kicukasy :)
  13. super :) w końcu ma domek, na jaki zasługiwała :) mam nadzieję, że niedługo też zobaczymy fotorelacje :)
  14. będzie dobrze, bo po pierwsze już się wzmacnia, po drugie domek już na nią nowy czeka, po trzecie - wszystkie jesteśmy z Dusią, bedziemy z nią duchowo podczas operacji :) będzie dobrze, zobaczysz :)
  15. Gasparku, widzisz jak ty masz dobrze... i jeszcze oczek nie chcesz dawać zakraplać.. a tyle zwierzaczków, co teraz poginęlo, co straciło dach nad głową, co stoi w wodzie, głodnych.... ah, po prostu ręce opadają jak się patrzy na te telewizyjne relacje.
  16. Kosteczko masz tam jak w raju :)
  17. dota, a może jakbyście zabrali Welsha na działkę, to mogłabyś go mieć pod kontrolą na takiej długaśnej lince, takiej treningowej? wtedy sam mógłby sobie chodzić po działce, a jakby się czegoś wystraszył i chciał uciekać, to byś miałą w ręce linkę i go przytzymała? on by sobie pozwiedzaił ,a ty byś go miałą pod kontrolą.
  18. jejku... to po raz kolejny zaciskamy mocno kciuki :)
  19. i co tam u ciebie mała kruszynko?? jak się miewasz? rana się ładnie goi?
  20. Pesteczka, no dalej do domku zmykaj, ile można w hoteliku siedzieć? ...
  21. cześc Binguś - odwiedzam cię dzisiaj... mam nadzieję, że u ciebie wszystko w porządeczku, że tobie żadne podtopienia nie grożą... teraz to już pewnie w ogóle siądzie na pewien czas kwestia adopcji, aż się ludzie pozbierają po tej wielkiej powodzi, która nęka od kilku dni kraj.
  22. i jak tam pogoda, słoneczko dopisało może wczoraj bądź dzisiaj?
  23. też mi się wydaje, że teraz adopcje na pewien czas się zastopują... przez tą powódz, która prawie wszystkie województwa nawiedziła...
  24. też bym chciała wiedzieć co u małej słychać.
  25. Sisi księzniczka jak się patrzy :) teraz jeszcze wykapana, wyczesana... piękna dziewczynka, aż dzi że nikt nie chce mieć takiej księzniczki u siebie w domu... :roll: Gdyby nie to, że mam swoje ogony, od razu bez zastanowienia byj ją do siebie wzięła.
×
×
  • Create New...