Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
super, bardzo dziękujemy, może to zwiększy jego szansę na adopcję.
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']a ja mam ![/QUOTE] i jest tam ogłoszona? jeśli tak, to tam też nie ma odzewu?? -
[quote name='malibo57']Właśnie ją podsyłam pewnej pani:)[/QUOTE] to znów cichaczem mamy nadzieję, że to właśnie ten domek... trzymam kciuki.
-
hej Bolek... co dziennie wchodzę tu z nadzieją, że może zobaczę ten długo oczekiwany wpis, że był telefon, że ktoś jest chętny dać ci domek... ale niestety... nadal cisza... nadal nikt nie dzwoni... :(
-
witaj Welshyk :) coś mi się wydaje, że z tym jego jedzeniem to jest tak, że jak mu się znudzi ta jego sucha karma, to wtedy przestaje jeść, bo już się nauczył, że jak nie je jeden i drugi dzień, to dotka z litości da mu coś innego, smaczniejszego i on to chyba zaczyna teraz wykorzystywać - połapał się w czym rzecz :roflt:
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
Akrum replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
śliczne zdjęcia zadowolonej Karinki, która w końcu bez przeszkód może się poruszać i biegać po zielonej trawce :) byle więcej tak troskliwych i kochających ds, znaczy "DT" oczywiście :roflt: -
cześć Kubusiu :)
-
bo Tamarka czeka na tego wyjątkowego ludzia :) a ten wyjątkowy ludź jeszcze albo nie dojrzał do decyzji o psiaku, albo nie wie, gdzie szukać jej ogłoszeń :)
-
ojej...to ja też czekam na link do wątku hoteliku :) i mam nadzieję, że nie zależnie czy Kubuś pójdzie gdzieś do adopcji czy zostanie z Wami Donka,to będzie najszczęśliwszym psiakiem :)
-
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
o dzięki, ta przy chwili wolnego dzisiaj w pracy porobię jej nowe ogłoszenia, może tym razem się uda?? a cioteczko, jak u Was sytuacja, bo w radiu mówią, że teraz nasze województwo będzie zalewać, Kalisz już walczy z wodą, mówili też o Koninie, no i Poznań się szykuje do wielkiej wody. Swoją drogą, czasami narzekam, że nie mieszkam w Poznaniu, tylko mam do niego te 60 km ale z drugiej - mniejsze miasto, większy spokój no i rzeki nie mamy, tylko taką mini rzeczkę, a z Poznania do nas fala nie dotrze, więc pod tym względem cieszę się, że mieszkam gdzie mieszkam. -
i z rana do ciebie Mandaryneczko nasza kochana przychodzę :)
-
witaj z rana Groszeczku :) super, może w końcu coś się ruszy i Groszek domek znajdzie, skoro nad ogłoszeniami gazetowymi ciapuś mówi że działa :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
witaj z rana piękności nasza :) -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
no to ja myślę, że Pipi powinna się o tym jak najprędzej dowiedzieć i dowiedzieć co z jej psami, a najlepiej pojechać osobiście sprawdzić. -
JUNIOREK za TM [*] zasnał na zawsze - nie obudził sie
Akrum replied to anita_happy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wejdźcie proszę w mój podpis, może któraś ze znanych wam cioteczek hoteluje tam swoje psiaki, ostrzeżcie je. -
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
a czy wiadomo może jak ona reaguje na dzieci? Lubi się bawić, spacerować? jakoś trzeba ten tekst zmienić, choć troszkę... -
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
no to trzeba ruszyć z kolejną akcją ogłoszeniową. jakieś propozycje tekstowe ktoś ma?? Taki umieszczałam poprzednio, jak robiłam jej ogłoszenia: [QUOTE] [B]LAWENDA [/B]to słodka, niewielka, bardzo łagodna, spokojna sunia. Została wyrzucana przed bramą konińskiego schroniska z przejeżdżającego auta tuż przed świętami 2007 roku... Ma w tej chwili ok. 4 lat. W schronisku od początku zamieszkuje kociarnię wraz z kilkoma innymi mniejszymi psiakami. Nigdy nie było żadnych konfliktów między nią a resztą zwierzaków. Zresztą Lawendzia sama czasem zachowuje się jak te koty, z którymi pomieszkuje. Jest wrażliwą, delikatną suczką, bardzo lubiącą kontakt z człowiekiem. Idealna do mieszkania, idealna do... kochania! Lawenda przebywa w schronisku w Koninie w Wielkopolsce. [url]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=175503&goto=newpost[/url] [U][B]Kontakt:[/B][/U] [B]Karolina[/B] Tel. 723 527 154 - dzwonić po godz. 15. e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/QUOTE] -
Umieram w schronie...Ocalony ! Juz w swoim domku !!!!!!!
Akrum replied to rita60's topic in Już w nowym domu
to jeszcze lepiej :) trafił swój na swego :)