Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. super, bardzo dziękujemy, może to zwiększy jego szansę na adopcję.
  2. [quote name='Madallena']a ja mam ![/QUOTE] i jest tam ogłoszona? jeśli tak, to tam też nie ma odzewu??
  3. [quote name='malibo57']Właśnie ją podsyłam pewnej pani:)[/QUOTE] to znów cichaczem mamy nadzieję, że to właśnie ten domek... trzymam kciuki.
  4. hej Bolek... co dziennie wchodzę tu z nadzieją, że może zobaczę ten długo oczekiwany wpis, że był telefon, że ktoś jest chętny dać ci domek... ale niestety... nadal cisza... nadal nikt nie dzwoni... :(
  5. witaj Welshyk :) coś mi się wydaje, że z tym jego jedzeniem to jest tak, że jak mu się znudzi ta jego sucha karma, to wtedy przestaje jeść, bo już się nauczył, że jak nie je jeden i drugi dzień, to dotka z litości da mu coś innego, smaczniejszego i on to chyba zaczyna teraz wykorzystywać - połapał się w czym rzecz :roflt:
  6. śliczne zdjęcia zadowolonej Karinki, która w końcu bez przeszkód może się poruszać i biegać po zielonej trawce :) byle więcej tak troskliwych i kochających ds, znaczy "DT" oczywiście :roflt:
  7. jejku, to już dzisiaj... trzymamy mocno kciuki i z niecierpliwością będziemy oczekiwać jakiś informacji już po operacji...
  8. a ta Awa to ta ukraińska suńka co do Klembowa trafiła?? super, że jej pańcia się odnalazła :)
  9. bo Tamarka czeka na tego wyjątkowego ludzia :) a ten wyjątkowy ludź jeszcze albo nie dojrzał do decyzji o psiaku, albo nie wie, gdzie szukać jej ogłoszeń :)
  10. ojej...to ja też czekam na link do wątku hoteliku :) i mam nadzieję, że nie zależnie czy Kubuś pójdzie gdzieś do adopcji czy zostanie z Wami Donka,to będzie najszczęśliwszym psiakiem :)
  11. o dzięki, ta przy chwili wolnego dzisiaj w pracy porobię jej nowe ogłoszenia, może tym razem się uda?? a cioteczko, jak u Was sytuacja, bo w radiu mówią, że teraz nasze województwo będzie zalewać, Kalisz już walczy z wodą, mówili też o Koninie, no i Poznań się szykuje do wielkiej wody. Swoją drogą, czasami narzekam, że nie mieszkam w Poznaniu, tylko mam do niego te 60 km ale z drugiej - mniejsze miasto, większy spokój no i rzeki nie mamy, tylko taką mini rzeczkę, a z Poznania do nas fala nie dotrze, więc pod tym względem cieszę się, że mieszkam gdzie mieszkam.
  12. i z rana do ciebie Mandaryneczko nasza kochana przychodzę :)
  13. witaj z rana Groszeczku :) super, może w końcu coś się ruszy i Groszek domek znajdzie, skoro nad ogłoszeniami gazetowymi ciapuś mówi że działa :)
  14. witaj z rana piękności nasza :)
  15. no to ja myślę, że Pipi powinna się o tym jak najprędzej dowiedzieć i dowiedzieć co z jej psami, a najlepiej pojechać osobiście sprawdzić.
  16. jeśli któraś z Was hoteluje jakiegoś psiaka w hoteliku z mojego podpisu, to wejdźcie na wątek i poczytajcie w jakich warunkach "domowych" te psiaki tam siedzą... a tyle osób jej zaufało... biedne pieski :(
  17. wejdźcie proszę w mój podpis, może któraś ze znanych wam cioteczek hoteluje tam swoje psiaki, ostrzeżcie je.
  18. cioteczki, wejdźcie w mój podpis i informujcie wszystkich, o których wiecie, że mają tam swoje psy !!!
  19. tak, taki pomysł z bazarkami jest świetny, bo czasami tak właśnie jest, że ktoś ma jedną dwie fajne rzeczy, ale robić bazarek z tak małą ilością rzeczy... a tak, grupowe - pomysł super :) i chętna już się znalazła do prowadzenia takich bazarków :) data 1 czerwca - jest bardzo dobra :)
  20. a czy wiadomo może jak ona reaguje na dzieci? Lubi się bawić, spacerować? jakoś trzeba ten tekst zmienić, choć troszkę...
  21. no to trzeba ruszyć z kolejną akcją ogłoszeniową. jakieś propozycje tekstowe ktoś ma?? Taki umieszczałam poprzednio, jak robiłam jej ogłoszenia: [QUOTE] [B]LAWENDA [/B]to słodka, niewielka, bardzo łagodna, spokojna sunia. Została wyrzucana przed bramą konińskiego schroniska z przejeżdżającego auta tuż przed świętami 2007 roku... Ma w tej chwili ok. 4 lat. W schronisku od początku zamieszkuje kociarnię wraz z kilkoma innymi mniejszymi psiakami. Nigdy nie było żadnych konfliktów między nią a resztą zwierzaków. Zresztą Lawendzia sama czasem zachowuje się jak te koty, z którymi pomieszkuje. Jest wrażliwą, delikatną suczką, bardzo lubiącą kontakt z człowiekiem. Idealna do mieszkania, idealna do... kochania! Lawenda przebywa w schronisku w Koninie w Wielkopolsce. [url]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=175503&goto=newpost[/url] [U][B]Kontakt:[/B][/U] [B]Karolina[/B] Tel. 723 527 154 - dzwonić po godz. 15. e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/QUOTE]
  22. to jeszcze lepiej :) trafił swój na swego :)
×
×
  • Create New...