Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. link do FB na mikropsiakach: [URL]http://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.312856265418087.64375.167056143331434&type=3[/URL]
  2. pozycja nr 19 na wątku informacyjnym - TINA w nowym domku :loveu:
  3. [quote name='monia3a']Czy sunieczka ma założone wydarzenie na FB ??[/QUOTE] z tego co kojarzę, to nikt jej jeszcze nie zakładał wydarzenia.
  4. przyczłapałam do małej :) dobrze, że jest ktoś kto te psiaki dokarmia, że nie są głodne.
  5. skoro sterylizacja będzie opłacona przez Fundację Kastor, to musimy się skoncentrować, by uzbierać pieniążki na transport, bo to spory kawałek będzie...
  6. hahaha super :) trzeba więc z transportem pokombinować.
  7. Pakiecik 30 ogłoszeń zamówiony przez ania z poznania: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDG0ef.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90601/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI,56761[/URL] 4. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/90601/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 5. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/45720.html[/URL] 6. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja75405.html[/URL] 7. [URL]http://www.eoferty.com.pl/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_275201.html[/URL] 8. [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_do_adopcji,20120124105247.html[/URL] 9. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/1470853[/URL] 10. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sisi,-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI-id34791.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3196/name/oddam-do-adopcji-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-zamosc.html[/URL] 12. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5157/Sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI.html[/URL] 13. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1285085195/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI.html[/URL] 14. [URL]http://zamosc.lento.pl/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego,269830.html[/URL] 15. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2150560-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/URL] 16. [URL]http://zamosc.olx.pl/item_page.php?Id=306869165&ts=1327399805[/URL] 17. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33180/sisi_-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu_-do-adopcji_/[/URL] 18. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/61964_Sisi_pi_kna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 19. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1_Psy/34_Wielorasowe/22251_Sisi_pi_kna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 20. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47566,Lw==.html[/URL] 21. [URL]http://adpedia.pl/lubelskie/zamosc/drobne/zwierzeta/ogloszenie/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_do_adopcji,200842/[/URL] 22. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu--DO-ADOPCJI-.html,194274[/URL] 23. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/43156[/URL] 24. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20514861_sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka.html?t=1[/URL] 25. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=103205&title=sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji[/URL] 26. [URL]http://www.zamosc.neeon.pl/198285-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/URL] 27. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34897/[/URL] 28. [URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu,id84dfa5ao2433b.html[/URL] 29. [URL]http://zamosc.swistek.pl/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-_140387.html[/URL] 30. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24748,sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-.html[/URL] powodzenia malutka, mam nadzieję, że znajdziesz DS bardzo szybko :)
  8. ja właśnie robie ogłoszenia pewnej suni i co chwilkę na każdym portalu Szarika spotykałam :lol:
  9. haha, jaki on jest fajny :) tak okazywać swoje niezadowolenie :loveu: super psina z tego Biszkopta :)
  10. piękne zdjęcia :) widać, że oczko już o wiele lepiej wygląda.
  11. nie wyobrażam sobie, co by Perełka musiała przeżywać, gdyby siedziała nadal w schronie... eh... życie jest takie niesprawiedliwe...
  12. też muszę spróbować z tymi pestkami dyni - już gdzieś o tym czytałam też. Korcia - ciebie też pozdrawiamy i twoją całą rodzinkę :) trzymajcie się ciepło :)
  13. witaj kruszynko mała. Dzisiaj u nas w nocy mróz przycisnął, ciekawe jak u ciebie - mam nadzieję, że nie było tak źle.
  14. [LEFT]Wow :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nigdy bym nie pomyślała, że z Nelsonowej Nesi zrobi się tak mocno kudłate stworzenie :) Jest piękna i widać że szczęśliwa :) Nie no... po prostu napatrzeć się nie mogę na Nesie - taka słodka, fajnista :) Dziękujemy Andzike za tak cudowny prezent :) [/LEFT]
  15. no proszę, jakich ciekawych rzeczy o mięsie można się dowiedzieć z wątku Nuri :)
  16. ja też dawno tu nie byłam. każdy psiak, którego wyciągamy ma swój wątek i tam piszemy a ten zaniedbujemy ;) ale co Wam powiem - cały czas współpracujemy z Opalenicą i sobie współpracę chwalimy :) psiaków tam przybywa co chwilę i dużo też ubywa - trochę my zabieramy, trochę jest adoptowanych bezpośrednio z przytuliska. teraz jest tam śliczna czarna labradorka... ale nie mamy gdzie ją zabrać, a raczej miejsce by było, tylko kasy już brak... :(
  17. trzymam mocno kciuki za jutro :)
  18. Cioteczki, zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód będzie przekazany również na Diankę: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL] [/B]
  19. podczytuję wątek i cały czas trzymam kciuki za dziadulka Rambusia :)
  20. musi się udać, w końcu to taka mała kruszynka jest...
  21. odwiedzam Maksia i podpatruję co u chłopaka słychać :)
  22. ja też nie mogę oglądnąć zdjęć :(
  23. fajnie, że tak dużo osób tu przyszło :) może wspólnie coś wymyślimy?
  24. i ja mocno trzymam kciuki za powodzenie sprawy :)
×
×
  • Create New...