Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
link do FB na mikropsiakach: [URL]http://pl-pl.facebook.com/media/set/?set=a.312856265418087.64375.167056143331434&type=3[/URL]
-
[quote name='monia3a']Czy sunieczka ma założone wydarzenie na FB ??[/QUOTE] z tego co kojarzę, to nikt jej jeszcze nie zakładał wydarzenia.
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
przyczłapałam do małej :) dobrze, że jest ktoś kto te psiaki dokarmia, że nie są głodne. -
skoro sterylizacja będzie opłacona przez Fundację Kastor, to musimy się skoncentrować, by uzbierać pieniążki na transport, bo to spory kawałek będzie...
-
hahaha super :) trzeba więc z transportem pokombinować.
-
Miniaturowa Sisi spała na śniegu – teraz zamieszkała w Lublinie:)
Akrum replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pakiecik 30 ogłoszeń zamówiony przez ania z poznania: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDG0ef.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90601/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI,56761[/URL] 4. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/90601/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 5. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/45720.html[/URL] 6. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja75405.html[/URL] 7. [URL]http://www.eoferty.com.pl/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_275201.html[/URL] 8. [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_do_adopcji,20120124105247.html[/URL] 9. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/1470853[/URL] 10. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Sisi,-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI-id34791.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3196/name/oddam-do-adopcji-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-zamosc.html[/URL] 12. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5157/Sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI.html[/URL] 13. [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1285085195/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI.html[/URL] 14. [URL]http://zamosc.lento.pl/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego,269830.html[/URL] 15. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2150560-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/URL] 16. [URL]http://zamosc.olx.pl/item_page.php?Id=306869165&ts=1327399805[/URL] 17. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33180/sisi_-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu_-do-adopcji_/[/URL] 18. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/61964_Sisi_pi_kna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 19. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1_Psy/34_Wielorasowe/22251_Sisi_pi_kna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_DO_ADOPCJI_.html[/URL] 20. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47566,Lw==.html[/URL] 21. [URL]http://adpedia.pl/lubelskie/zamosc/drobne/zwierzeta/ogloszenie/sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka_nowego_domu_do_adopcji,200842/[/URL] 22. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu--DO-ADOPCJI-.html,194274[/URL] 23. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji/43156[/URL] 24. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20514861_sisi_piekna_i_subtelna_sunia_szuka.html?t=1[/URL] 25. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=103205&title=sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji[/URL] 26. [URL]http://www.zamosc.neeon.pl/198285-sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/URL] 27. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34897/[/URL] 28. [URL]http://lublin.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu,id84dfa5ao2433b.html[/URL] 29. [URL]http://zamosc.swistek.pl/sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-_140387.html[/URL] 30. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24748,sisi-piekna-i-subtelna-sunia-szuka-nowego-domu-do-adopcji-.html[/URL] powodzenia malutka, mam nadzieję, że znajdziesz DS bardzo szybko :) -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja właśnie robie ogłoszenia pewnej suni i co chwilkę na każdym portalu Szarika spotykałam :lol: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
piękne zdjęcia :) widać, że oczko już o wiele lepiej wygląda. -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
nie wyobrażam sobie, co by Perełka musiała przeżywać, gdyby siedziała nadal w schronie... eh... życie jest takie niesprawiedliwe... -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
też muszę spróbować z tymi pestkami dyni - już gdzieś o tym czytałam też. Korcia - ciebie też pozdrawiamy i twoją całą rodzinkę :) trzymajcie się ciepło :) -
witaj kruszynko mała. Dzisiaj u nas w nocy mróz przycisnął, ciekawe jak u ciebie - mam nadzieję, że nie było tak źle.
-
Nelsonowa mamusia - NESIA - znalazła wymarzony domek !
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Wow :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nigdy bym nie pomyślała, że z Nelsonowej Nesi zrobi się tak mocno kudłate stworzenie :) Jest piękna i widać że szczęśliwa :) Nie no... po prostu napatrzeć się nie mogę na Nesie - taka słodka, fajnista :) Dziękujemy Andzike za tak cudowny prezent :) [/LEFT] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
no proszę, jakich ciekawych rzeczy o mięsie można się dowiedzieć z wątku Nuri :) -
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ja też dawno tu nie byłam. każdy psiak, którego wyciągamy ma swój wątek i tam piszemy a ten zaniedbujemy ;) ale co Wam powiem - cały czas współpracujemy z Opalenicą i sobie współpracę chwalimy :) psiaków tam przybywa co chwilę i dużo też ubywa - trochę my zabieramy, trochę jest adoptowanych bezpośrednio z przytuliska. teraz jest tam śliczna czarna labradorka... ale nie mamy gdzie ją zabrać, a raczej miejsce by było, tylko kasy już brak... :( -
trzymam mocno kciuki za jutro :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód będzie przekazany również na Diankę: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL] [/B] -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Akrum replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
podczytuję wątek i cały czas trzymam kciuki za dziadulka Rambusia :) -
musi się udać, w końcu to taka mała kruszynka jest...
-
odwiedzam Maksia i podpatruję co u chłopaka słychać :)
-
fajnie, że tak dużo osób tu przyszło :) może wspólnie coś wymyślimy?