Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Dostałam maila z DS Czili :) A więc pierwsza noc minęła Czili spokojnie, oczywiście wpakowała się do Joli do łózka :) Rano już wyżebrała u mamy Joli kawałki kiełbaski :) Nie piszczy i jest zadowolona. Ale takie wieści cieszą :) Jestem szczęśliwa, że Czili ma tak wspaniały domek :)
  2. w końcu Penny miałaś możliwość poznać Sambę osobiście :) Kto pozna Sambę, ten się w niej zakochuje od zaraz, ma w sobie tyle pozytywnych emocji, że nie sposób jej nie kochać :)
  3. ciotka, opróżnij skrzyneczkę bo się dobić nie mogę :)
  4. czy tylko to jedno zdjęcie jest dostępne?? w jakim schronie ona przebywa i jaki ma stosunek do psów,suczek? od kiedy jest w schronie i jak tam trafiła?? wiadomo coś?
  5. niestety zdjęcia nie są zbyt ciekawe, bo na prawdę wiało i było "szaro". Może Penny lub Juldan będa mieć lepsze, bo w trójkę pstrykaliśmy :) Samba mogła się czuć jak GWIAZDA NA WYBIEGU :)
  6. Byliśmy dzisiaj w hoteliku :) Sambulek jak zawsze skakała w boksie, by zwrócić na siebie uwagę :) najlepsza jest akcja, gdy podskakuje, odbija się od ściany boksu i ląduje na kracie :) Kochana nasza pełna energii Sambula :) Cieczka nadal trwa. Samba dostała piękne błyszczące futerko, zaokrągla się coraz bardziej - ma teraz piękną linię :) Zabraliśmy ją na spacerek, szła z nami również Figa i co zauważyliśmy - nie wiem czy to przez to że Figa od niej większa (bernardynka), czy przez to że cieczkę ma - warczała i jeżyła się na Figę. Niestety padał dziś od rana deszcz, więc spacer też nie był długi. [IMG]http://images10.fotosik.pl/643/dc814c300f3e4bf9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/643/e9ab54f837dedfb3med.jpg[/IMG] o, tu już zaczynała pokazywać swoje ząbki na Figę: [IMG]http://images10.fotosik.pl/643/b6e6d5807443d940med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/643/ee19155edce34cd2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/643/64c0b15827b07b1amed.jpg[/IMG]
  7. Ciebie jak mod przyuważy, to też pewnie podpis Ci usuną, bo masz dwa duże banerki w sygnaturce.
  8. i po spacerze znów w boksie od razu posmutniała gdy została sama. [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/84c5baddff65a531med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/7be933362f99c473med.jpg[/IMG]
  9. ale Luna jest śliczna i widać że szczęśliwa, zadowolona że ma kolegę do zabaw i gonitw po śniegu :) na każdym zdjęciu układa inaczej uszy i czasami tak słodko wygląda :)
  10. [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/6c6484638dcbc731med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/268e858f3a08ede1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/d344b8e958871101med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/8d4648d5ca5906c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/0b4b0b4db4e845dcmed.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/af38c93507345026med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/7f931d03f1ce3f39med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/0b0c71a5372c245bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/0b8c78cb40a4ae98med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/e87259c0c6de6e80med.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/ff85f2a021769400med.jpg[/IMG] na widok aparatu chowała się za nogami: [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/4fab5f32b61150d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/62ff155a21602744med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/cbaf02a4fd819a76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/d05ead6972f67d4emed.jpg[/IMG]
  13. jeszcze słodszy i piękniejszy :) jednak boks staruszków - zawsze jak przed nim stoję - łzy mi napływają do oczu, te psiaki powinny być w swoich domkach i wygrzewać swoje kostki na kolanach człowieka siedzącego na fotelu przy kominku... To takie niesprawiedliwe, zawsze mnie to dołuje i wiem, że w hoteliku mają dobrze, mają ciepło, mają wybieg, mają miekke posłanka, a tyle staruszków jeszcze siedzi w schroniskach w złych warunkach... eh :(:(:(
  14. Byliśmy dzisiaj w hoteliku :) Diankę wymizialiśmy, poprzytulałyśmy. Dianka nadal w stosunku do nas jest jeszcze lekko wycofana, a już w ogóle panicznie boi się aparatu i zdjęcia najlepiej robić jej z ukrycia. Dostała kilka smakołyków "śmierdzieli" do gryzienia. Na spacerek ją zabraliśmy, mimo iż padał deszcz ;) Dianka idąc wolno bardzo ciągnie, jednak gdy zaczęłam z nią biec, było o wiele lepiej. Jednak najbezpieczniej czuje się w swoim boksie, nie chciała iść daleko. Jednak do pracowników hoteliku już jest bardziej otwarta. Trzeba jej bardzo cierpliwego i wyrozumiałego domku, który będzie z nią trenował chodzenie na smyczy., przy którym będzie się po woli otwierała na świat :) Za chwilę zdjęcia :)
  15. ja już się nie mogę doczekać efektu wizyty przedadopcyjnej. Czy pojedziecie od razu z Odim, by państwo zobaczyli na żywo chłopaka?
  16. a ja dzisiaj byłam w hoteliku i widziałam Bruno :) jednak pogoda niestety nas od samego rana nie rozpieszczała, padał deszcze i wiał wiatr, więc chłopaka na spacer nie braliśmy, w końcu po co miały mu moknąć i marznąć stare kości. Człapał sobie swoim wolnym krokiem po boksie, potem zaczął wcinać to co w miseczce miał i położył się spać :) Jak na staruszka, to jest w najlepszej kondycji fizycznej ze wszystkich staruszków, które w hoteliku mieszkają, ma w sobie jeszcze trochę energii :)
  17. niestety pogoda była dzisiaj fatalna, od 6 rano padał deszcz i wiał wiatr. Ale mimo to zabraliśmy trochę Figę na spacer, by kości rozprostowała (my za to przemoczeni byliśmy po spacerach z psiakami do gatek) :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/c45458b7670b83c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/cd87a88b83dac33fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/6a5e8b4611fe70d7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/6a7c1af896b9f589med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/dd73dd5ce882ed5cmed.jpg[/IMG]
  18. Byliśmy dziś w hoteliku większą ekipą :) Czapi był z nami na spacerku :) Jak on się cieszy na widok człowieka, jak merda ogonkiem - kochana psinka - zasługuje na dobry domek i to szybko, w końcu już jakiś czas w hoteliku siedzi. Banerek śliczny, ale trochę duży, więc nie mieści mi się w podpis...
  19. przytulanki :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/eef265fc87f8f598med.jpg[/IMG] dajemy buziaki :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/8f58c01f8e02bb7fmed.jpg[/IMG] wujek, co tam masz?? [IMG]http://images10.fotosik.pl/642/6c51f607ea74a516med.jpg[/IMG]
  20. Bylismy dzisiaj znów u Figi :) Figa jak jest sama w boksie, to jest bardzo smutna, przeważnie leży... Ale jak się do niej wejdzie, to robi się od razu radosna, merda ogonem, zaczepia łapą i rozdaje buziaki :) Patrzyłam jej na rankę, nie jest zaczerwieniona, ale lekki wysięk jeszcze jest, choć wet powiedział że lekko nadal będzie się sączyć ten płyn surowiczy, bo znalazł sobie ujście między szwami. Figa ma apetyt, dostała dzisiaj twarde "śmierdziele" do gryzienia, więc pochłaniała je w ekspresowym tempie :) Nagrałam filmik, jak Figa się cieszy na człowieka, więc wstawiam: [video=youtube;GHTKcQXMUxs]http://www.youtube.com/watch?v=GHTKcQXMUxs&feature=youtu.be[/video]
  21. Byliśmy dziś w hoteliku. W porównaniu do tego, jak widziałam ostatnio Dolara, a dzisiaj - wyglądał o wiele lepiej. Brzuch już nie taki wzdęty, więc pewnie robale z niego wyszły :) Oczko - już nie jest opuchnięte, ale jeszcze trochę zaróżowione. Pyszczek też już o wiele ładniejszy :)
  22. zawsze miło mi się tu wchodzi, zawsze z chęcią czytam wieści, bo są takie kojące :)
  23. Biedny Rambuś, już tak wiele w życiu przeszedł i gdy mógłby być już teraz tylko szczęśliwy, choruje... niesprawiedliwe to wszystko. Ale najważniejsze, że nie jest sam, że ma swojego "ludzia" :)
  24. haha coś przeczuwałam że tak to się skończy :) bardzo się cieszę :) jeszcze tylko córeczka.
  25. cudowne wieści od Braszki :) kochana mała suńka - trafiła do cudownego domku :)
×
×
  • Create New...