Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, by wszystko w DS było dobrze :) Sara, dzisiaj, jutro - będziesz miała uczucie, że serce Ci pęka, ale później z dnia na dzień jak będziesz miała ciągle fajne i dobre wieści, to i serce zacznie się radować :)
  2. mała, przerażona i zlękniona sunia... niedługo zrozumie, że człowiek już jej nie zagraża.
  3. Mała jest kochana - to wiem z relacji Emmy :loveu: Co prawda dwa razy zrobiła siusiu w domu, ale trzeba jej wybaczyć ;) Dogaduje się z psami Emmy i do dzieci jest też ok :) Zobaczymy, co będzie jutro u mnie :)
  4. daj link do tego FB.
  5. to trzymam kciuki za bezpieczne dotarcie do celu :)
  6. gorzej, jak za chwilkę znów im tam jakiś piesek wyrośnie na grządce.. może jest jakiś specjalny nawóz, którym się ziemie podlewa i zamiast kwiatków, rosną pieski... eh... a sąsiedzi, hm... słyszą, ale tylko jak moje psy czasami poszczekają i na to od razu uwagę zwracają... nigdy chyba nie zrozumiem, dlaczego tak wiele ludzi to bezduszne istoty, które nie potrafią obdarzyć miłością naszych braci mniejszych...
  7. Figa jest drobniutka, mniejsza niż przeciętna bernardynka. Zresztą jak słusznie zauważyłaś - widać to na zdjęciach :) Jest taka kochana, taka niedowierzająca że tyle dobrego ją w połowie życia spotkało, że w końcu jej los się odmienił :)
  8. [quote name='jaguska']To ja poproszę adres na pw :-)[/QUOTE] ok, już przesyłam :)
  9. [quote name='Andzike']Akrum, ale te psiaki mają szczęscie,że je wypatrujesz! :)[/QUOTE] heh, no tak jakoś same stają na naszej drodze ;) choć i tak zawsze z Pyrdką mówimy i się z siebie śmiejemy, że zamiast wieczorami chodzić po mieście z głową do góry, to my po krzakach wciąż się rozglądamy, czy coś czasami gdzieś nie leży zwinięte w kłębuszek... Tak samo jak jadę autem - non stop na rowy patrzę. To już jakieś zboczenie chyba jest ;););)
  10. to już dzisiaj :) wielki dzień, przeprowadzka i rozpoczęcie nowego życia :)
  11. jeśli chcesz, możesz przesłać paczkę pocztą :) nie będę Ci robiła problemu, mój TZ porobi zdjęcia, opiszemy i wrzucimy na bazarek :) a jeśli masz czas, to możesz porobić zdjęcia, dokładne opisy i mi na maila podesłać :)
  12. procentowo już jest równo, po 47% :( co tu jeszcze zrobić, kogo poprosić o głosy?
  13. ja będę bazarek robiła na małą, więc jak masz jakieś fanty, które mogłabyś sprezentować dla Pati - byłabym bardzo wdzięczna :)
  14. [quote name='Poker']Zadzwonię w sobotę , bo miną 2 tygodnie od jej wydania. Nie mogę odnaleźć wątku Gusi.Przepadł i koniec.[/QUOTE] Wątek Gusi? Proszę bardzo :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202756-Gusia%21-Nareszcie-ma-DOM"]http://www.dogomania.pl/threads/202756-Gusia!-Nareszcie-ma-DOM[/URL]
  15. [quote name='Poker']A Perełka dziś zawitała w łóziu.Była tak zdeterminowana ,że sama dała radę doopkę zarzucić.[/QUOTE] hahaha, wiedziałam że ten moment za chwilkę nastąpi :) tęskni za swoją pańcią, więc chociaż Wami się chce pocieszyć :)
  16. Bardzo się cieszę, że dzięki naszemu dziadkowi dzisiaj Odi przenosi się do DS, a kto wie, kogo jeszcze Prezes zauroczy..
  17. Kurcze, nie mam pojęcia o co chodzi... A może ona nie jest nauczona jedzenia pokarmu z puszki? Jak ja przywiozłam z przytuliska mojego Murzynka Bambo vel małego, to on też nie chciał tknąć ani puszek, ani suchego, a już nie mówiąc o gotowanym jedzeniu. Już się załamywałam, że on chory jest, że jak można nie jeść, nawet mleka nie chciał pić. Okazało się, że uwielbia chlebek z masełkiem, ziemniaczki z sosikiem, zupke warzywną z makaronem i takie tylko obiadowe jedzonko. Dopiero z czasem, jak już depresja minęła, jak już się oswoił z nową sytuacją, to dopiero zaczął po jakimś czasie zjadać inne rzeczy. Takiego jedzenia pewnie nauczyła go poprzednia właścicielka. Ale mięsa gotowanego nadal nie tyka - co mnie bardzo, bardzo dziwi bo który kot nie lubi gotowanego kurczaczka? No ale ja już sie przyzwyczaiłam, że do mnie bardzo dziwne i specyficzne zwierzaki trafiają ;) Może Luiza też nie jest nauczona zjadania normalnych kocich puszek, suchej karmy... A może to tylko efekt rujki + stres związany ze zmianą miejsca? Ale kurcze, koty 3 dni bez jedzenia mogą wytrzymać, ale mój wet zawsze powtarza, że jak kto 3 dzień już nie je, to trzeba pomysleć o podaniu kroplówek na czwarty dzień.
  18. dłużej tam nie siedziała, bo nie było jej słychać wcześniej i w gorszym stanie by była, a ani odleżyn żadnych nie miała, ani nie śmierdziała... Pokerku, pytałam dwa razy skąd ją mają, czy to ich. Na początku dziewczyna powiedziała, że znaleźli i zabrali, bo co się błąkać miała. Drugi raz jak spytałam gdzie ją znaleźli, bo ogłoszenia bym chciała porozwieszać w tamtych rejonach, to powiedziała, że nie znaleźli, tylko ktoś im przez płot na podwórko wrzucił... Sunia cieszyła się że w końcu wolna jest i nawet się nie oglądnęła za tą dziewczyną jak z nią wychodziłam. Skakała zadowolona i piszczała z radości. Będziemy szukać jej właściciela. To są "dziwni" ludzie - alkohol, nieciekawe towarzystwo, ciągłe kłótnie słychać... Pati jest na prawdę zadbana, ewidentnie była psem domowym. W gabinecie lekarskim nawet nie zadrżała podczas badania, tylko miziać się chciała i przytulać :) Na prawdę nie wiem, skąd mogli ją wziąć. Ale jakby mieli na przechowanie od kogoś, to chyba by mi jej od tak nie oddali, prawda? Coś by powiedziała ta dziewczyna... Już sama nie wiem, co myśleć. :roll::roll::roll:
  19. nie, jeszcze nie ma. ale to ta sunia, która miała zamieszkać w domu opiekuna psiaków z Glinna, ale ... wyszło inaczej: [URL]http://www.przytuliskoglinno.net/znalazy-dom/103-migotka.html[/URL]
  20. Andzike, ja myślałam że też zrobię sobie przerwę po ostatniej tymczasowiczce Czili, ale przerwa trwa tylko kilka dni. Dzisiaj odebrałam od sąsiadów sunie ze złych warunków... dwa dni pobędzie u koleżanki, bo mnie w domu nie będzie, a potem zabieram ją do siebie na DT (no chyba, że mi jej Emma nie odda ;)) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL] A Szira jest super, bardzo mi się podobają takie kudłaczki, aczkolwiek na DT przeważnie dziwnym trafem gładkowłose prawie ciągle do mnie trafiają ;)
  21. moje psiaki po purinie miały straszne bąki... więc z niej zrezygnowałam. mam nadzieję, że Nuri tak nie będzie na nią reagować, bo inaczej współczuje hihihi
  22. wow, ale u Was zima zagościła :) u nas to tylko deszcze i deszcze ciągle pada. No przepraszam, dzisiaj przymroziło do -8 st. ale śniegu brak. a moja Pestka tak uwielbia śnieg i zabawy kulami śnieżnymi...
  23. A ja to Ci chyba Poker pozazdrościłam takiej piszczącej śpiewaczki i dzisiaj przytargałam też takie cudo, co prawda dopiero od soboty będzie u mnie, teraz jest tymczasowo w ramach tymczasu u koleżanki ;) ludzie to serca nie mają i ciągle mnie potrafią zaskoczyć: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL]
  24. cioteczki kochane, a ja tak po znajomości zaproszę do naszego dzisiejszego odkrycia: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL]
×
×
  • Create New...