Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
możliwe, że ja będę w poniedziałek w Wolsztynie, ale tak w godzinach ok 17-18.
-
Aniu, dziękujemy za wieści. Imeczek coś ma pecha, a ja myślałam, że to tylko z moich ogłoszeń odzewu nie było, myślałam że to ja mu pecha przynoszę, ale jednak jeśli ktoś inny robił ogłoszenia, to też szczęścia mu nie przyniosły :shake: Co jest, gdzie ludzie mają oczy? Dlaczego nikt go nie chce?? Aniu, trzymaj się.
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma - wielkie dzięki że zadzwoniłaś do Państwa Prezesa :) Jak cieszą takie wieści :multi: Prezesa miało już nie być, miał być poddany eutanazji, a tu proszę - cieszy się szczęściem, nowym życiem u boku kochających go ludzi :loveu::loveu::loveu: -
ja już innej obroży nie mam niestety, a w zoologu taka na amstaffa obroża kosztuje około 40 zł.
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[B]chita[/B] - wielkie dzięki w imieniu Dianki :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hart-rozen-5.gif[/IMG] już podsyłam na PW nr konta :) -
[quote name='agaga21']super! fajnie że wziąłeś go na spacer :) czyli oponka mu się spodobała? szkoda tylko że sobie miejsce do spania całkiem pomoczył. widzę że czerwona skóra nie zniknęła, będzie trzeba robić wymazy pewnie.[/QUOTE] każdy psiak ma w boksie posłanko i kocyki, więc jeśli Dolar sobie pomoczył, to Joanna (właścicielka) na pewno mu wymieniła, bo wiem, że była dzisiaj w hoteliku. Tak że na pewno Dolar na mokrym spać nie będzie, no chyba że przez "tulenie się" do kocyków, pomoczy je :evil_lol::evil_lol::evil_lol: z oponom super pomysł, nie wpadła bym na to :) Widać znaczną różnicę na dobre z oczkiem Dolara. Może wet miał racje, że to alergia na siano/słomę. imperator - fajnie że byłeś u Dolara - dzięki :)
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
biedna Perełka... widać po jej oczach, że cierpi i tęskni. Jednak najważniejsze, że nie siedzi w schroniskowym kojcu, to by dopiero ją rozwaliło... -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
i ja przydreptałam jak zawsze do Twojego kolejnego tymczasa Pokerku :) pierwsze co jak zobaczyłam zdjęcie Perełki to pomyślałam, że wygląda prawie ja Gusia :) -
ciekawe co dziś Dolar wymyśli ciekawego ;) czym zaskoczy pracowników hoteliku ;) Bo wczoraj to ponoć swój kocyk na dwór na wybieg nawet za sobą zabrał :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Penny']Będę miała pieniążki dla Czili, ponieważ sprzedałam dwa filmy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18431101&viewfull=1#post18431101"]http://www.dogomania.pl/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku.?p=18431101&viewfull=1#post18431101[/URL] Wiem, że 12 zł to nie jest dużo, ale cieszę się, że w końcu miałam coś czego ktoś potrzebował. Codziennie zaglądam na wątek "Co chcecie kupić na bazarku" z nadzieją, że ktoś będzie szukał przedmiotu, który posiadam i który mogę sprzedać :)[/QUOTE] Penny - wielkie dzięki :) jesteś niezawodna :) każda złotówka jest na wagę złota :) -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Jutro wizyta u pana doktora. W sobotę jedziemy w pewne miejsce, pokazać się pewnej rodzinie... ankieta wyszła ciekawie, zobaczymy co wypadnie na wizycie. Czy państwo się nie zrażą do nużycy - chociaż wiedzą, że mała jest w trakcie leczenia. Proszę trzymać mocno kciuki. -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/621/c3bc38ab08c53f75med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/c6e037dd0eb09112med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/7ae1ba0c3acd72cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/e19770ca462e895cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/cf9d241dc4066a8cmed.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/621/44e843f8bf98957cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/c15caff21e0b2647med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/5803721ee28228d6med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/621/7a85ded4bbcf19e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/621/69a4b8bab2f99e6amed.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianka powędrowała dzisiaj w mailu do naszej lokalnej gazety - zobaczymy czy wydrukują jej ogłoszenie. -
jak super :) bardzo się cieszę :)
-
Wieści od Maćka z hoteliku: [QUOTE]Dolar się trochę uspokoił jeśli chodzi o wyjścia z boksu. Rozrzuca miski, blaszaną miską po wodzie trzaskał po ścianach. Teraz dostanie taką miskę, której nie będzie w stanie przewracać i zabawki[/QUOTE]
-
jestem i ja u małej :) jak ona dogaduje się z innymi psami, sukami?
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
są może jakieś wieści od Prezesa?? jak się miewa? jak sprawuje?? -
super, bardzo się cieszę, że Braszka robi malutkie postępy - tak trzymaj kochana :loveu:
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
hehe... one się tam co chwilę wymieniają na poduszce. nigdy nie wiem, koło którego psiaka się w danej godzinie w nocy obudzę :) a pościel to muszę co tydzień zmieniać... ale czym jest zmiana pościeli, to przytulania się w nocy do masy psiaków :)