Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu, Heniu - zasypało cię, że wieści nie ma?? -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/618/f2717b895c1c3470med.jpg[/IMG] jak już widać na zdjęciu - Pestka zaakceptowała Czili na całego - trochę to trwało, ale się udało :loveu: a to "psie walki" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images10.fotosik.pl/618/a7ff5f08777a1652med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/618/046e3ae981ac785amed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/618/f290d2f8af8ed740med.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/618/1f9c0f5abedda0c3med.jpg[/IMG] -
szkoda, że już allegro dla bezdomniaków wycofali... tam może Dianka by miała szanse i tak... Penny - wielkie dzięki :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/617/daebbe56c282cf4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/5fb21d0d9a99393cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/c45db75906445d68med.jpg[/IMG] -
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/617/471ffe3096a5c8a5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/e0d299db3a701c20med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/eb14f572e2eea2d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/d58db63fdd1cf243med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/617/9df36f80c2bc7dbfmed.jpg[/IMG] -
Dolar został przeniesiony do innego boksu, Samba jest na drugim końcu budynku w boksie, jednak to nic nie dało. Dolar jest bardzo, bardzo mocno pobudzony. Cały czas "gwałci" kocyki, poslanko. Jest bardzo pobudzony. Rozrzuca co chwilę miski po swoim boksie... Bardzo cieżko jest się dostać do niego do bosku, bo skacze na człowieka, próbuje wyłapać okazję i wydostać się z boksu - tak samo jest z wyjściem. Maciek mówił, że nie jest lekko zapanować nad jego emocjami i podekscytowaniem.
-
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
Akrum replied to terier's topic in Już w nowym domu
czekamy, nic innego nam nie pozostaje. zero odzewu w sprawie Kryśki, zero w sprawie mojej Czili. czasami było też tak, że po tygodniu dopiero komuś gazeta wpadła w ręce i dopiero dzwonili..- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
dopiero jak już Dolar został umieszczony w przyszykowanym boksie, weszłyśmy do Samby i zauważyłyśmy że ma cieczkę. zobaczymy czy mu się skóra po tym zastrzyku zmieni. jeśli nie, to wet będzie wiedział co robić, jakie wymazy itd... mamy fajnego weta, któremu ufamy, więc nic w ciemno robione nie będzie. ogólnie wet wczoraj mówił, że możliwe że skóra może być zaczerwieniona na skutek siana/słomy w budzie. a te ranki wszystkie to urazy mechaniczne.
-
dostałyśmy na razie wieści, że Dolar jest mocno pobudzony, gwałci cały czas koc :cool3::cool3::cool3: chyba będzie go trzeba szybko ciachnąć jak już zajedzie do furciaczek, bo się chłopak zamęczy.
-
niestety nie... ale na smakołyki już tak :) jadł ze smakiem :) następnym razem, możliwe że w niedzielę pojedziemy do hoteliku, to postaram się cyknąć chłopakowi pare zdjęć :)
-
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
Akrum replied to terier's topic in Już w nowym domu
Krysia od wczoraj prezentuje się w naszej lokalnej gazecie, ale póki co odzewu brak.- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
ciekawe jak się chłopakowi dzisiaj spało :) miękko i ciepło, aaaa :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
konto Dianki zasiliła wpłata od: bela51 z bazarku Fony: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218016-Mega-ksi%C4%99garnia-FONY-ciagle-przybywaj%C4%85-nowe-tytu%C5%82y-%21-b%C4%99dzie-otwarta-do-31.12.2011"]http://www.dogomania.pl/threads/218016-Mega-ksi%C4%99garnia-FONY-ciagle-przybywaj%C4%85-nowe-tytu%C5%82y-!-b%C4%99dzie-otwarta-do-31.12.2011[/URL] 50 zł ślicznie dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/1179705204_www-animaatjes-nl.gif[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś w hoteliku zawieźć amstaffa Dolara i do Dianki zaglądnęłyśmy od razu :) Pyrdka ją utulała, smakołykami nakarmiła :) Dianka jest super i chciałabym, żeby szybko DS znalazła, bo na prawdę na to zasługuje. [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/a3c39dafc1179b59med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/be014d1cd7b76ad4med.jpg[/IMG] aparatu jednak bardzo się boi... [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/c91997a6f079fe40med.jpg[/IMG] -
aukcje allegro psów bezdomnych usuwa allegro, a na taką pozwolono: [URL]http://allegro.pl/pit-bull-szczeniak-i2063289776.html[/URL] skoro szczeniak bez rodowodu, to... chyba można zgłosić jako naruszenie zasad?
-
pewnie będzie chłopak szczęśliwy, że w końcu ma ciepło w dupsko :) a rano już na wybieg pójdzie :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/608/7d62be15fdd71245med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/a29da8eaf3de1cfbmed.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/608/7fdfb336cd66a275med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/a259a678d592625dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/9583a079e361a9bdmed.jpg[/IMG] Figa ma talent do rozlewania wody z miski: [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/deb433ba335bbacbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/608/732f0bb8a32d312dmed.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Byliśmy dziś w hoteliku. Sprawdziłyśmy z Pyrdką rankę, jest sucha i ładna, kaftanik też suchutki. Ogólnie jest smutna i jeszcze słaba, ale jak tylko weszłyśmy do boksu, to się ożywiła, przyszła się przytulać, widać że jest spragniona kontaktu z człowiekiem. jak już dojdzie do siebie, to intensywnie będziemy jej nowego domku szukać, tego jedynego, najlepszego, gdzie będzie kochana i rozpieszczana, bo na prawdę na to zasługuje. -
Widziałam dzisiaj Bambu :) Dostojny psiak z niego, taki piękny, zadbany... i nadal bez domku, eh.
-
[quote name='chita']a moze on tam sobie mościł w tych poslankach a nie tam od razu gwałcil:evil_lol:[/QUOTE] phiiiiii.. no pewnie, mościł ;) i to jak intensywnie, aż się zmęczył... :)
-
właśnie dostałam wieści z hoteliku, że psy (te niekastrowane) zaczynają lekko szaleć na punkcie Samby... eh, że też nie było można się zgrać i jej dowieźć na tą sterylkę... A w ogóle Sambulkę dzisiaj odwiedziliśmy :) Kochana jak zawsze, tańczyła lambadę, piszczała, kwiczała - jak to ona ma w zwyczaju :) Zdominowała staruszka, którego do towarzystwa dostała do boksu, więc niestety znów musiała zostać umieszczona w osobnym boksie. Samba potrzebuje bardzo, bardzo aktywnego domku.
-
reakcja, jak Pyrdka Dolara znienacka dotknęła za dupsko: [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/c293b8984206041amed.jpg[/IMG] uśmiech :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/8c4616548bb293c5med.jpg[/IMG] i gwałcimy kocyk :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/de06b2f0816df93cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/aa8ca917514cfd4cmed.jpg[/IMG][IMG]http://images10.fotosik.pl/607/1f8d62432dbc4923med.jpg[/IMG] hihihihihi :) możecie się pośmiać, a co :)
-
widok z gory: [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/696dbbf0fb9df1ecmed.jpg[/IMG] i z boku: [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/ba0bb21a3577a3e6med.jpg[/IMG] oczywiście zamiast mieć ładnie i czysto, to nie, Dolar od razu musiał rozlać całą miskę wody [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/52a2d72284d66bd3med.jpg[/IMG] i zaczął niszczyć swoje posłanko, na miejscu których już niedługo fotele staną :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/607/41eda73e53503aacmed.jpg[/IMG]