Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Moniko, zazdroszę Ci że pojedziesz do tak wspaniałego domku odwiedzić naszego kochanego Topika :) a wieści jak zwykle działają kojąco na serce :)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
jutro już szwy będą wyciągnięte i nic pannie Fidze przeszkadzać na brzuszku nie będzie :loveu: -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
ok, to na tyle :) -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images10.fotosik.pl/702/6dcfe18fd841fff8med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/7b1f5dd90940a39fmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/be2ec15868b34580med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/faaa1a8aee8878d6med.jpg[/URL] -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images10.fotosik.pl/702/dc88082338eff350med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/350671e56d43ba6cmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/336ae75e8e3aaa8dmed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/7014ecd0befc5edamed.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/008f08a26962f1d1med.jpg[/URL] -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
z uwagi na to iż zdjęcia mają dużą rozdzielczość, wklejam linki :) [URL="http://images10.fotosik.pl/702/e4dd53d3cf8f9289med.jpg"]h[/URL][URL="http://images10.fotosik.pl/702/e4dd53d3cf8f9289med.jpg"]ttp://images10.fotosik.pl/702/e4dd53d3cf8f9289med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/7dccd8692c897ad4med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/af4e88e8c113dc31med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/af4e88e8c113dc31med.jpg[/URL] [URL]http://images10.fotosik.pl/702/5f2b30957b4387ebmed.jpg[/URL] [URL="http://images10.fotosik.pl/702/4d648362f85d6519med.jpg"][/URL] -
Puszki mogą być dla moich pociech w razie co - oczywiście pieniążki Ci oddam ;) a o pieniążki na karmę - poproszę pewne cioteczki :)
-
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, wczoraj byłam w hoteliku z większą ekipą psio-zakręconych ludzi i dlatego na spacerek z nami załapal sie również Bruno :) Człapal sobie z Penny swoim wolnym ale jednak dziarskim krokiem :) Fajny chłopak z niego i bardzo bym się cieszyła, jakby znalazł nowy domek :) Za chwilkę wkleję zdjęcia :) -
Zrobiłam Pati kilka ogłoszeń: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/mala-sunia-pati-szuka-nowego-domku-do-adopcji-IDHulD.html[/URL] 2. [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-sunia-Pati-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI-W0QQAdIdZ350499744[/URL] 3. [URL]http://nowy-tomysl.swistek.pl/mala-sunia-pati-szuka-nowego-domku-do-adopcji-_141332.html[/URL] 4. [URL]http://poznan.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mala-sunia-pati-szuka-nowego-domku-do-adopcji,id723135au24585.html[/URL] 5. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24847,mala-sunia-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji-.html[/URL] 6. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/91535/Mala-sunia-Pati-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 7. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Pati,57282[/URL] 8. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/91535/Mala-sunia-Pati-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI/[/URL] 9. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mala-sunia-Pati-szuka-nowego-domu-DO-ADOPCJI-id35176.html[/URL] 10. [URL]http://nowy-tomysl.lento.pl/mala-sunia-pati-szuka-nowego-domu-do,277593.html[/URL] 11. [URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2155871-mala-sunia-pati-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/URL] 12. [URL]http://nowytomysl.olx.pl/item_page.php?Id=309073579&ts=1327930867[/URL]
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Też sobie to tak tłumaczę :) Że ona po prostu ma taką kruchą psychikę, tak ją ktoś mocno skrzywdził, że po prostu tak już będzie miała i tyle. Dziękuję cioteczki kochane :) -
w krakvecie znalazłam 6 kg za 129 zł [URL]http://www.krakvet.pl/royal-canin-obesity-p-837.html[/URL] ale to i tak kurde cholernie drogo...
-
raczej naciągnęła :) Drażliwa baba w tej cieczce się zrobiła. Nakrzyczała na Diankę naszą trójłapkę z banerka mojego, nakrzyczała również na naszego Dolara amstaffa jak na spacerku się spotkaliśmy, pyskowała również do starszego onkowatego Bambu, którego mój TZ na spacer zabrał. Nie wspomnę co robiła, gdy bernardynkę naszą FIgę zobaczyła, z daleka już ciągnęła i się wyrywała. Na dodatek obroża jej się zepsuła (na szczęście już na samym wyjściu na spacerek), więc tylko małe spięcie miała z Dianką w tym momencie. Ogólnie po spacerze do boksu wrócić nie chciała, uciekała nam trzy razy, wbiegała do pomieszczenia z karmą, tam kładła się na ziemię i na głaskanko czekała :) Zamknięta w boksie lamentuje, małpa jedna - ciepło w dupsko ma, pełną miskę, długie spacery i jeszcze jej źle. Rozbestwiła się nam dziewucha. Ale co jak co - futerko jej się błyszczy teraz aż miło patrzeć :) Robale już ją nie męczą, to i ciałka nabrała :) Poszukujemy dla Samby mega aktywnego domu, który dotrzyma kroku Sambie :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']Byłam dzisiaj z Dianką na spacerze. Nasza dama ma cieczkę.Cholercia znów nie zdążyłyśmy ze sterylką. Cały kojec ma w czerwonych kropkach. Miała dzisiaj mała wymianę zdań z Koleżanka z tego samego psiego bidula Sambą, która tez ma trudne babskie dni. Bardzo są kobiety drażliwe.[/QUOTE] Gdyby nie małe zamieszanie spowodowane ciotki upadkiem na lodzie, do tego zerwaniem się obroży Samby, to by pewnie do tej wymiany zdań nie doszło :) Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, tylko powarczały na siebie :) Ciotka, masz sine kolano?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przyznaj się, że Dianka silna baba jest, co nie?? W zeszłym tygodniu jak mnie po błocie przeciągnęła to biegłam za nią jak szalona :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Akrum replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
to ja w takim razie mocno trzymam kciuki za to zapoznanie :) musi się udać :) -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
jak mi się nie zapomni, to zrobię :) wczoraj polowałam na dworze z aparatem na zdjęcia Pati, ale nic mi z tego nie wychodziło, bo Kropka non stop prowokowała Pati do zabaw. Kropcia jest fajna, każdego tymczasa przyjmuje z radością,merda tym swoim tyci ogonkiem, cała dupcia jej przy tym chodzi jak by tańczyła :) -
Pyrdka, to od cioteczki Stonki, u której jest parówa Adela na DT i tam zapytałam o karmę, na której Adelka ładnych parę kg zgubiła. [QUOTE]O ile pamiętam to Royal obesity, pieknie chudła ale ja byłam naprawdę bezlitosna i nie dostawała nic innego. Teraz je już normalnego Brita, dostaje też jakieś przekąski. Ona wcale nie ma tak duzo ruchu ale zdecydowanie więcej niz w schronisku, tam siedziała cały czas w budzie teraz jednak spacerujemy, bawi sie z innymi psami. Na poczatku myslałam ze wystarczy jej dawać coś normalnego ale mniej, wet jednak stwierdził ze łatwo psa zagłodzić i zrobić więcej szkody niz pożytku dlatego to był świetny wybór:smile:[/QUOTE]
-
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Akrum replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
ok, rozumiem. Wielkie dzięki za nazwę karmy :) jak sprawdzona - to taką zastosujemy :) Adelka jest śliczna i mam nadzieję, że nowy super domek jej się szybko trafi :) -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
hehe... TZ zawsze powtarza, że Kropki nie lubi, bo na niego szczeka, że jest dziwnym psem i wolałby mieć innego psa na jej miejscu ;) ale w głębi serca wiem, że ją bardzo kocha :) -
Charlie już nie szuka domku :) DT stało się jego DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
widziałam Charliego w sobotę - urósł chłopak, a jaki piękny jest :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
mała poprawka, dopiero we wtorek Figa jedzie do wujcia doktorka, będzie miała ściągane szwy, będzie miała pobraną krew do badań by wiedzieć czy wszystko jest ok, będzie zaszczepiona i zaczipowana :) pojedzie z nią Joasia z hoteliku :) Mam nadzieję, że wszystko się uda załatwić za jedną jazdą. Wczoraj byliśmy w hoteliku większą grupą, Figa była na dłuuuugim spacerze (bez kubraka posterylkowego) z Emmą i jej TZ :) Zrobiła się z niej bardzo radosna psina, na spacerze szła dumnie, a w swoim boksie wspinała się już na drzwi by jeszcze trochę na nas popatrzeć, by jeszcze na chwilkę ją dotknąć :) Kochana z niej psina i musimy jej znaleźć taki super domek :) -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images35.fotosik.pl/1147/15e507343309d85b.jpg[/URL] wow, jak ja Wam zazdroszczę :) takie widoki, takie miejsca do spacerów, taaaaki śnieg :) -
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Akrum replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Akrum, prawda, że do Sisi podobna, tylko inna wersja kolorystyczna :)?[/QUOTE] o tak, właśnie się zastanawiałam do jakiego psiaka podobna jest :) Uwielbiam takie kudłate mordki :) a z ogłoszeń nikt nie dzwoni?? jest już w ogóle ogłaszana?? -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Penny']Ciekawe jak Kropka wygląda w kubraczku :)[/QUOTE] jak wielka kluska odziana w za ciasny sweterek :) -
ja dopiero dzisiaj za dwa miesiące puściłam mój przelew, bo dopiero wypłata w weekend na konto wpłynęła.