Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Cześć ciocie :) Dziękuję, że mnie odwiedziłyście :) To już rok jak jestem z moją kochaną mamusią, w którą jestem wpatrzona jak w obrazek :) na której widok, jak wraca z pracy - serduszko mocniej bije, ogonek zaczyna sam merdać jak szalony, dupcia się kręci i energii dużo, oj dużo od razu napływa :) A byście ciocie widziały, jak ja potrafię wysoko skakać i jakie pozy odstawiam na podwórku, gdy mamusia z pracy wróci i nas na dwór wypuści :) Ciocie kochane, w sobotę opuściła nasz domek tymczasowy Czili i już teraz nikt mi nóżek nie podgryza... smutni byliśmy w sobotę i w niedzielę jeszcze też, nikt nas do zabawy nie zachęcał, nikt nie prowokował... Ale mamusia powiedziała, że Czili teraz ma swój domek, w którym jest szczęśliwa, a do nas pewnie niedługo kolejny psiak zawita :) No dobra cioteczki - uciekam już, bo mamusia komputer potrzebuje. Ale jeszcze przy okazji chciałam Was zaprosić na bazarek, który mamusi przed chwilą odpaliła: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL] [/B] POZDRAWIAM WAS CIOTECZKI :) [B]-KROPKA-[/B]
  2. Samba - zaproś dużo ciotek na MINI bazarek, z którego ewentualny dochód będzie również na Ciebie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221622-MINI-bazarek-do-31.01.-godz.-22-00-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18459447#post18459447"]MINI BAZAREK - ZAPRASZAM![/URL]
  3. ja mam nadzieję, że nr na umowie był wpisany...
  4. Piękna Boni, piękniejsza z tygodnia na tydzień :) Jaka szczęśliwa i radosna :) I to jest dowód na to, że jednak starszym psiakom też trzeba dać szansę. Pamiętam, jak mówiliśmy w przytulisku że będziemy ją zabierać, jak Roman spytał kto chce takiego starego psa i czy warto jej zmieniać miejsce pobytu :) Warto, było warto :) By teraz móc oglądać tak szczęśliwą i szalejącą na śniegu Boni :)
  5. Poczekamy, zobaczymy :) A... w gazecie w razie co będą wydrukowane namiary na mnie i na Pyrdkę - jeśli ktoś konkretny by dzwonił, to później Maciek kierować do Ciebie czy do Joanny jak z Kryśką?
  6. no to dopiero się teraz Lunka będzie lansowała w pięknej obróżce - widziałam te bazarkowe rękodzieła - cuda :)
  7. Ślicznie dziękujemy za pieniążki z bazarku kalendarzowego chity: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219751-CZEKAM-NA-RESZTE-WPLAT%21%21kalendarz-dogomanii-rozliczamy?p=18459328&posted=1#post18459328"]http://www.dogomania.pl/threads/219751-CZEKAM-NA-RESZTE-WPLAT!!kalendarz-dogomanii-rozliczamy?p=18459328&posted=1#post18459328[/URL] pieniążki w kwocie 217 zł zasiliły konto Dianki :) ufff... mamy na opłatę kolejnego miesiąca pobytu Diany w hoteliku :multi: Dziękujemy :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/glitt141.gif[/IMG]
  8. no cioteczki, musimy się sprężyć i jakiegoś DT dla malizny poszukać. zapowiadają znów mrozy na koniec tygodnia :(
  9. a ciocia znów masz zapchaną skrzynkę :)
  10. ok. w takim razie z ogłoszeniami się wstrzymuję. podam tylko Twoje namiary w zgłoszeniu na mikropsach. i idę rozsyłać zaproszenia dalej.
  11. zgłosiłam Kruszynkę na wątek mikropsiaków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85%21?p=18457196&viewfull=1#post18457196"]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=18457196&viewfull=1#post18457196[/URL] potrzebne są mi dane osoby, na którą ewentualnie można by zrobić kilka ogłoszeń, może akurat się domek jakiś chętny na nią znajdzie.
  12. 50 kg?? mało :) no chyba, że jest taki szeroki przez futro, które mu na zimę narosło ;););)
  13. A ja znalazłam taką sunie: [FONT=Arial Black]Imię: [FONT=Arial][SIZE=2]roboczo Kruszynka[/FONT] Plec:[/FONT] [FONT=Arial Black][FONT=Arial]suczka[/FONT] Wiek: [/FONT] [FONT=Arial Black][FONT=Arial]starsza, około 8 lat?[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga:[FONT=Arial]3 kg[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: [FONT=Arial][SIZE=2]okolice Grudziądza[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: [FONT=Arial][SIZE=2]nie[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: [FONT=Arial][SIZE=2]nie znany[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: [FONT=Arial][SIZE=2]pozytywny,przyjazny[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: [FONT=Arial][SIZE=2]nie znany[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: [FONT=Arial][SIZE=2]najprawdopodobniej guz na listwie mlecznej widoczny na zdjęciu. Sunia przebywa w schroniskowym kojcu zewnętrznym wraz z innymi małymi suczkami i psem, mieszka w budzie i marznie. PILNIE POTRZEBNE DT.[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: [FONT=Arial][SIZE=2]--------[/FONT] [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: [FONT=Arial][SIZE=2]Asia [/FONT][/FONT][FONT=Arial] 605060617, [email protected][/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [/FONT]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.
  14. ja również trzymam kciuki za chłopaka. Nero to fajny pies i zasługuje na dobry, ale doświadczony dom. Wczoraj jak byłam w hoteliku i patrzyłam na chłopaka, to zastanawiałam się, ile on może ważyć ;) Dostał ode mnie "śmierdziela" do gryzienia, to spałaszował go w ekspresowym tempie :)
  15. i ja się do trzymania kciuków dołączam, bo jak się uda z adopcją, to przynajmniej nasz Prezesik będzie miał fajnego psiego kuzyna w rodzinie :) swoją drogą - ciocie kochane, proszę zajrzyjcie na wątek tej małej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL="http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6X_Ji3xgwsLD54Q4uStCxw9MHuQdQ67Ym381Xmnl8f584eWvwkA"][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL]
  16. [quote name='enia']a gdzie ona jest?[/QUOTE] gdzieś w okolicach Grudziądza chyba...
  17. Śliczna jest Perełka i pewnie dużo jej dało, gdy już ma swoje posłanko, swój zapach - cząstkę swojego poprzedniego domu. Żeby jeszcze przestała tak piszczeć i wyć... A przy okazji ciocie kochane, zaglądnijcie proszę na wątek, może razem coś wymyślimy dla maleńkiej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL]
  18. z niecierpliwością czekam na nowe fotki Nuri - czekoladki :) A przy okazji, zaproszę cioteczki na wątek malutkiej jak okruszek suni, która marznie w schroniskowej budzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL]
  19. Dosieńka na tych zdjęciach wygląda na o wiele mniejszą, niż sobie ją wyobrażałam zawsze :) Taka subtelna, dostojna, piękna :) A po znajomości - ciocie, przyjdźcie proszę na wątek tej małej jak okruszek suni: http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.?p=18456905&posted=1#post18456905 marznie w schroniskowej budzie :(
  20. a ja za to chciałam zaprosić ciocie do pewnej malutkiej istotki, która siedzi w kojcu zewnętrzny, w budzie i marznie, malutka jak okruszek: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1996/dsc10441024x659.jpg[/IMG] wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.?p=18456905&posted=1#post18456905[/URL] przyjdzie proszę na wątek, może razem coś pomożemy...
  21. też mi się wydawało, że widzę guziołka, ale nie chciałam się przed szereg wyrywać... Czyli jednak... Kurcze, trzeba ją szybko gdzieś zabrać, zapowiadają znów mrozy... Porozsyłam jeszcze, może ktoś z okolic, gdzie mała przebywa, mógłby dać jej DT?
  22. bo Dolarek fajny jest, to i miło się chłopaka odwiedza :loveu:
  23. porozsyłałam trochę, może znajdzie się DT, które maliznę by przygarnęło szybko.
  24. ciocie, a ja zaproszę Was do równie potrzebującej malizny - pilnie szuka DT: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221575-Okruszek-w-schronisku.[/URL] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1996/dsc10441024x659.jpg[/IMG] mieszka w budzie w schronie.
  25. miejmy nadzieję, że wydrukują artykuł, bo niestety gdy są wg redaktorów "ważniejsze" sprawy do opisania, to naszych artykułów nie puszczają. taki jest regulamin, że tylko 5 zdjęć może być w poście :)
×
×
  • Create New...