Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
hehe ja dzisiaj też odbierałam "psa obronnego" i warczącego... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL] hm... i jak mi się udało uniknąć pogryzienia?? eh, tak to jest... pies wyczuwa złych i dobrych ludzi i wie na kogo warczeć, a do kogo się przytulać :)
-
[quote name='Penny']Oj, kasa jak nic potrzebna. Dużo tych zwierzaków u nas było i dużo jeszcze jest w hotelikach, ale musimy dać radę. Szkoda, że mój bazarek taki słaby (mam nadzieję, że następny się uda), ale co tam, nie będę się załamywać :) Ja jutro albo pojutrze przeleję jakieś pieniądze na małą.[/QUOTE] Penny, ale Ty też masz przecież Luizę na BDT, też musisz karmić, żwirek itd.. Zrobimy jakieś bazarki, bo Pyrdka też najprawdopodobniej od jutra tymczasowiczkę będzie miała :) Więc i na nią kaska będzie potrzebna :) I znów będziemy wszystkie zawalone zwierzakami :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Dianka miała odwiedziny imperatora i jego TZ :) siedzieli u Dianki w boksie, głaskali, miziali, ale gdy Diana uslyszała, że pracownica hoteliku weszła i przechodzi obok jej boksu, to ponoć radośnie podbiegła do drzwi boksu, zaczęła skakać i się wspinać, by ją dojrzeć :) Dianka do ludzi, których zna na co dzień jest zupełnie inna niż do nas. Choć przecież nas już tyle razy widziała i po zapachu przecież zna. Jednak z nami nadal czuje się niepewnie. -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos, a ja Ci pozazdrościłam chyba pięknej przyszlej tymczasowiczki i sobie wykrakałam... zobaczcie, co dzisiaj od sąsiadów odbiłam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL] -
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Akrum replied to dronka's topic in Już w nowym domu
matko kochana, jak zobaczyłam zdjęcie Negry i os. Tysiąclecia - serce mi zaczeło mocniej walić, tylko że nie doczytałam od razu że chodzi o Poznań i sunie wielkości do kolan. Bo ja dzisiaj odbiłam suńkę, która bardzo przypomina Negrę i pierwszy rzut okiem na zdjęcie - pomyślałam, że mam ją u siebie. [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/af9c7284ddab02b4med.jpg[/IMG] wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL] -
cioteczki kochane, a zobaczcie jaką kruszynkę ja dzisiaj z TZ odbiłam od sąsiadów: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL]
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Penny, zobacz jaką kolejną podopieczną mamy: [URL="http://www.dogomania.pl/[url=http://www.agility**********]tutaj[/url]"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979"]http://www.dogomania.pl/threads/221828-Ma%C5%82a-sunia-Pati-odebrana-ze-z%C5%82ych-warunk%C3%B3w-ju%C5%BC-bezpieczna-w-BDT.?p=18485979#post18485979[/URL] -
Kochani, przez nasze ręce przechodzi ostatnio sporo psiaków, ledwo wiążemy koniec z końcem. Pati będzie musiała być wysterylizowana, zaszczepiona. Jeśli ktoś chciałby nas wspomóc grosikiem - będziemy wdzięczne. A może ma ktoś jakieś rzeczy na bazarek i mógłby nam podarować - z chęcią przyjmiemy i bazarek na Pati zorganizujemy :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/676/d4feadfd968d81c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/aa0e8d26d0528a15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/af4d2a355f3b9fa3med.jpg[/IMG] Pati jest mała, rozmiarów jamnika. Skoczna, zwinna i mimo wszystko radosna. Gdy siedzieliśmy z nią w pokoiku, to gdy przestawała ją któraś z nas glaskać, od razu Pati płakała. Do tej poty zastanawiam się, skąd sąsiedzi wzięli tego psiaka, na pewno porobimy ogłoszenia na mieście, może komuś taka sunia zaginęła, bo na prawdę nie wygląda na zaniedbaną, wręcz przeciwnie. Jeśli nikt się po nią nie zgłosi, to w przyszłym tygodniu na sterylkę się umawiam u weta i zaczynamy szukać nowego DS :)
-
[IMG]http://images10.fotosik.pl/676/ad843253ebdb1673med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/37d8715db33224demed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/446cc64ad9ba3eadmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/1f1264e5289ee624med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/daf8c803e8347f5bmed.jpg[/IMG]
-
Na dobry początek sunia dostała imię Pati :) Na dwa dni zamieszka u Emmy53 (ja piątek i sobotę jestem poza domem) - za co ogromnie dziękuję :) A w sobotę wieczorem już małą zabieramy do siebie na DT :) A to już zdjęcia u Emmy :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/e9240f5bfe909722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/621f05dc04429e0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/af9c7284ddab02b4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/cfd8e1cae3c5b376med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/ea81c4898c4f5004med.jpg[/IMG]
-
najgorsze było to, że sunia dodatkowo została przywiązana krótką smyczą do drzewka, choć nie wiem dlaczego, skoro szklarnia zamknięta była :shake::shake::shake: [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/cc735d5684a871d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/a1d33d6a25c01902med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/1f24d5373b606c05med.jpg[/IMG] ona tam spała, załatwiała się... eh, szkoda słów :angryy::angryy::angryy: na moje pytanie, czy była chociaż wypuszczana na podwórko - usłyszałam, że nie, bo jeszcze głośniej wtedy szczekała :angryy:
-
To miejsce, w którym przez 4 dni mieszkała sunia: [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/973ebd5a018be8c9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/56651e5e5a1dc8femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/df8ee8f5da5fcb52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/5b8a70a968df51f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/676/6d020b535b0e45edmed.jpg[/IMG]
-
23 stycznia po powrocie z pracy, bawiłam się z moimi psiakami na podwórku, gdy pierwszy raz usłyszałam wycie psa i piski... na początku ciszej, potem coraz głośniej. Wiał wiatr, więc myślałam, że to gdzieś z daleka słychać. W końcu ucichło. Powiedziałam o tym TZ i poprosiłam, by nasłuchiwał. W nocy znów wycie, piszczenie... I tak przez trzy dni... Chodziliśmy, nasłuchiwaliśmy skąd wycie dochodzi, jednak wiatr co chwilę nas mylił... Co dzień wydawało nam się, że to z innego miejsca slychać. Już mieliśmy zaplanowane chodzić dzisiaj po sąsiednich ulicach i pytać u kogo jest ten biedny psiak, czy może chory... siedząc w pracy dostałam sms od teściowej, że psiak jest u sąsiadów, zamknięty w szklarni. Do końca pracy siedziałam jak na szpilkach, już obmyślałam plan co i jak rozegrać. Wróciłam do domu i przez płot próbowałam coś zobaczyć i nagle zobaczyłam błyszczące się oczka. Zawołałam TZ, by wziął aparat, byśmy mieli dowody. Upewniliśmy się, że nikogo nie ma w domu i TZ przeskoczył przez płot. Porobił zdjęcia i to co zobaczyłam na fotkach... Krew się we mnie zagotowała. Wiedziałam, że dłużej psiak tam zostać nie może. Myślałam cały czas jak to rozegrać. Gdy sąsiedzi się pojawili, poszłam z TZ najpierw porozmawiać polubownie, oczywiście w domu szybko ustawę odnalazłam, zaznaczyłam co ważniejsze, by móc im paragrafami rzucać :cool3: Gdy na mój tekst, że pies wyje, czy chory, że jak można trzymać w takich warunkach, sąsiadka odpowiedziała, że do jutra się psa pozbędzie, od razu miałam wizję - siekierka i w głowę :shake::shake::shake: Spytałam, czyj to pies - sąsiadka odpowiedziała, że znaleźli, później że jednak ktoś im go przerzucił przez płot, a w domu małe dzieci, jak mieli psa trzymać w domu... że on dopiero od 4 dni tam jest zamknięty... Powiedziałam, że jak nie jest ich i jak chcą się go pozbyć, to my go zabieramy. Od razu się zgodziła. Idąc do tej szklarni usłyszałam, że pies warczy, że będzie dobrym psem obronnym. Naszykowałam się psychicznie na to, że psiak mnie oszczeka, że będzie warczał, że będzie chciał może ugryźć... Rzeczywistość jak zwykle okazała się zupełnie inna - wyleciała mała, radosna pchełka, która na mój widok radośnie zaczęła merdać ogonkiem, podgryzać smycz, skakać z radości... Mówiono nam, że to chłopak, a że było ciemno, to nawet nie sprawdzałam. Brałam i uciekałam, by się nie rozmyślili. Gdy wzięłam to małe coś na ręce, to aż serce mnie zabolało, jak mozna takie delikatne stworzonko trzymać w takich warunkach... Od razu wsiedlismy z TZ w auto i do weta. Tam okazało się, że to suczka, młoda, około roczna, radosna, jeszcze futerko błyszczące, zdrowa, łagodna i spragniona bliskości z człowiekiem. Dała się ładnie zbadać, zajrzeć w oczka,uszy i ząbki. Osłuchowo zdrowa, serducho też ok. Od razu kupiliśmy preparat na pchły, tabletkę na odrobaczenie. [B]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Agnieszka [/B][B][B]664 021 169 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -ROZLICZENIE- Wpływy: 1. spadek po Czili: 23 zł 2. fonia123 - 20 zł 3. NataZG - 50 zł 4. Penny - 10 zł 5. bazarek Penny - 101,10 zł 6. Penny - 20 zł razem: 224,10 zł Wydatki: 1. tabl. na odrobaczenie + preparat na pchły - 20 zł 2. sterylizacja - 100 zł 3. Podkłady higieniczne - 9 zł 4. Podkłady higieniczne - 9 zł 5. Podkłady higieniczne - 9 zł 6. Szczepienia - 35 zł razem: 182 zł RAZEM: 224,10 zł - 182 zł = 42,10 zł :) [/B][/B]
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Penny, a ile płaciłaś u weta za wizytę?? Jak się ciesze, że Luiza jest taka spokojna i niekłopotliwa... -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777']Jeszcze nie wiem do kogo kierować. Jutro porozmawiam o tym z P.Asia jak by to mialo wygladac. Wczoraj spotkałem Krystyne pod naszym Tesco. Stała taka dumna z właścicielami:-) Sympatyczni ludzie i byli z niej bardzo zadowoleni. Jedyne co to jeszcze brudzi w domu,ale to normalne. Nie liczac tego to jest grzeczna i chetna do zabawy:-)[/QUOTE] Nie zauważyłam poprzednio tego wpisu o Kryśce :) fajnie, że ją widziałes, ja też mam nadzieje, że kiedyś ją na spacerku spotkam :) A Czapiego po raz drugi podesłałam do gazety razem z naszą Dianką :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
piękna i śliczna nasza Figunia :) I jest taka radosna na tych zdjęciach :) Haha i nawet Ania dała się namówić na wizytę w hoteliku :) super, dziękuję Wam :) -
Piękny chłopak z Dolarka, coraz piękniejszy :) Pyszczek i oko coraz ładniejsze, gdybym nie wiedziała, że on był w takim stanie, to bym nie powiedziała, że cokolwiek mu jest. I łapki - ranki zginęły - cieszę się bardzo :)
-
Sambusia kochana, kiedy znajdziesz ten wymarzony domek?
-
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
Wlaśnie, Ewka - opisz mi tą kotkę :) masz jakieś zdjęcia?? -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie, jeśli to ma pomóc Szariczkowi w znalezieniu nowego domu :) -
Miniaturowa Sisi spała na śniegu – teraz zamieszkała w Lublinie:)
Akrum replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to było pewne, że taka sliczna sunia dlugo w DT siedzieć nie będzie, a domki w kolejce się będą po nią ustawiać :) widze, ile ma wejść na poszczególne portale ogłoszeniowe - na pewno domek super wybierzecie :)