[quote name='Penny']Kicia została przywieziona w kartonie. Nic więcej nie dostałam. [/QUOTE]
eh... nie dość, że się ludziom pomaga, to nawet nie potrafią pomysleć, żeby chociaż coś, żeby jakoś od siebie też pomóc...
Bojowa ta kicia, kurcze... mam nadzieję, że to tylko tak ten pierwszy, drugi dzień... że oswoi się z nową sytuacją i będzie lepiej. I jeszcze ta ruja do tego... :roll::roll::roll: