Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Penny']Kicia została przywieziona w kartonie. Nic więcej nie dostałam. [/QUOTE] eh... nie dość, że się ludziom pomaga, to nawet nie potrafią pomysleć, żeby chociaż coś, żeby jakoś od siebie też pomóc... Bojowa ta kicia, kurcze... mam nadzieję, że to tylko tak ten pierwszy, drugi dzień... że oswoi się z nową sytuacją i będzie lepiej. I jeszcze ta ruja do tego... :roll::roll::roll:
  2. [quote name='RUTA93']Jakieś wiadomości od chłopaka? I co z tą biedną suczką, która pojawiła się na wątku?[/QUOTE] ta suczka to Linka i jest w DT :)
  3. Penny - a Pani chociaż przywiozła jakiś żwirek, jedzonko albo coś dla kotki??
  4. Jestem już i ja :) Faktycznie, na pół rocznego kota nie wygląda. A poza tym, Pani przez telefon - bynajmniej do mnie mówiła, że to kocurek jest. I jeszcze na dodatek ruja? orzesz cholera jasna... Penny, spytaj weta czy ona na pewno ma ruje, jeśli nie, to od razu umawiaj na sterylizację.
  5. a ja już się nie mogę doczekać, kiedy mała pchełka będzie w ciepłym domku na kanapie u malagos się wygrzewać :)
  6. Bardzo się cieszę, że już szwy powyciągane, że ranka prawie zagojona :) a mam takie pytanie - bo Luna zaczipowana jest, zarejestrowaliście tego czipa w bazie?
  7. Andzike, piękną masz jak zwykle tymczasowiczkę :) już widzę, jak się domki będą o nią biły :)
  8. śliczne zdjęcia zrobiliście :) Figa to wielki pieszczoch, spragniona kontaktu z człowiekiem chyba bardziej niż jedzenia :) Trzeba jej po woli zacząć szukać domku, bo niedługo szwy wyciągać będziemy, zaszczepimy, zaczipujemy, jeszcze raz odrobaczymy i będzie gotowa panienka do adopcji :) aaa i jeszcze ją będzie trzeba trochę odpicować, w sensie przy wolnym czasie wszystkie kołtuny powycinać :) i trochę wyczesać stare i brzydkie futerko, które z niej wychodzi.
  9. Czapi jest śliczny i bardzo bym chciała, by dupkę w swoim domku już grzał... może przyszły tydzień będzie dla niego szczęśliwy...?
  10. aaa moja ślicznotka mała :) faktycznie, pogoda nas nie rozpieszczała w tą niedzielę. Zamiast siedzieć w ciepłym i suchym domu, to my takie "głupki" po polach z psami lataliśmy w deszczu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale czego się nie robi dla tych naszych kochanych psiaków :)
  11. super, ale fajny domek się chłopakowi trafił :) Sara - trzymaj się w piątek ;)
  12. Cudowne wieści, zdjęcia piękne - dziękujemy za wizytę poadopcyjną :) Dzięki naszemu Prezesikowi może jeszcze dużo psiaków znajdzie wspaniałe DS :)
  13. piękny ten Agdanek :) dziarski chłopka jeszcze z niego :)
  14. kochana miała sunieczka :) jak dobrze, że w te mroźne noce ona nie siedzi gdzieś na dworze i nie marznie...
  15. Dolarku, jeszcze tylko dzisiaj, jutro i w piątek już pojedziesz dalej w podróż :)
  16. Co tam u panny Julci słychać ??
  17. Mam wieści z domu czili :) [quote]cześć:) czili czuje sie bardzo dobrze,jest w domu sama ale tylko ok 8h- nie zniszczyła nic.oprócz zabawek które juz ma dostała pluszaka i sie nim bawi,podrzuca sobie go:) nauczyła sie wchodzic po schodach i teraz biega jak szalona:) czili cały czas śpi ze mna w łóżku i widac,ze bardzo jej to odpowiada:) za bardzo nie lubi suchej karmy woli inne rzeczy haha:) jola [/quote] hahaha jak super :) moje serce się raduje :)
  18. w takim razie w sprawie piątkowego transportu kontaktuj się proszę z Arkiem lub Gosią. Ja niestety odpadam, bo mam piątek i sobotę zawaloną...
  19. Kruszynka (post 4462) zgłoszona tutaj wczoraj, dzisiaj znalazła DS :)
  20. hahaha jaki obrót spraw :) bardzo się cieszę, że jej się udało :) lecę więc na mikropsiaki zgłosić, że mała w ekspresowym tempie DS znalazla :)
  21. aaaaa jak ja się cieszę, że Odi będzie miał DS, że taki fajny DS, że Prezesik będzie miał kolegę, do którego z czasem na pewno się przekona ;)
  22. o jak dobrze, że mała jest zabezpieczona, że nie nawieje, że przed hyclem udalo się ją uchronić.
  23. Dianka jest cała cudowna, czasami jak tak spojrzy na człowieka tymi swoimi ślicznymi oczyskami, miękko na sercu się robi...
  24. w piątek Dolar ma dojechać do Ciebie agaga21? o której?
  25. no i niestety, były "ważniejsze" rzeczy do wydrukowania niż nasze psiaki tym razem... :(
×
×
  • Create New...