Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. hahaha obecność innych psów jest bardzo pomocna, każda wycofana psinka uczy się od psów rezydentów zachowań :) jak ja się cieszę malagos, że Nocka już nie marznie :)
  2. Tak, to już 4 tymczasowicz, który został u nas na DS ;) Najpierw dwa kocury, jeden stary wtedy mocno chory (silne zapalenie płuc) Mruczek, przyniesiony spod bloków mojej mamy, któremu weci nie dawali szans, a jednak pożył z nami jeszcze prawie dwa lata. A żeby nie było mu smutno jak go zgarniałam spod bloku, to jeszcze drugi roczny dziki kocurek Węgielek, z którym stary koczował, załapał się początkowo na DT :) Oba zostały z nami na DS :) (Mruczka niestety z nami już nie ma ['][']['] W międzyczasie ponad rok temu z przytuliska zabrałam na DT 8 miesięcznego kocurka Murzynka Bambo vel Mały z depresją... dał nam nieźle w kość i z uwagi na jeszcze wtedy niestabilną psychikę i to co w życiu przeszedł - został z nami na DS :) Bambo zamiast okazywać wdzięczność za uratowanie życia, sika w różnych miejscach po domu, np. na blaszkę z ciastem, do miski z praniem, do koszyka z psimi zabawkami, w doniczki od kwiatów itd... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No i teraz Kropka, która wkurza TZ tym, że na niego szczeka, burczy (ciekawe, czy jej to kiedyś przejdzie) oraz z nerwów zdarza jej się nasikać w domu, dlatego podkłady w różnych miejscach po pokojach nadal są porozkładane i fajnie jak w trafi na podkład, wtedy pół biedy, gorzej jak nasika na dywan - skubana małpa :evil_lol: Ale wszystkie te ogonki są kochane :loveu: Do tego rezydenci dominantka ruda wredna łódzka Pestka, którą kocham tak bardzo, że nie wyobrażam sobie wyjechać nawet na dwa dni bez niej :loveu: i oczywiście szalony, pełen energii, z Ostrowa Wlkp. Bork z adha, który nie raz nerwy moje wystawia na próbę :mad::evil_lol: ale równie kochany z niego przytulak i wielka klucha :loveu: Oczywiście do tego mój TZ, który biedak na wszystko patrzy z politowaniem i coraz bardziej kręci głową i narzeka często na bałagan,wszędobylskie kłaki, podkłady i podsikane dywany :cool3: ale i tak kocha te nasze ogonki :loveu:
  3. tam gdzie można, to będzie na całą Polskę oczywiście, ale niestety niektóre portale ogłoszeniowe wymagają by ogłoszenie było na dany region ;) no to zabieram się do pracy :)
  4. powiedzcie mi ciotki, na jaki region robić ogłoszenia?? bo tego mi do ogłoszeń zabrakło...
  5. no to teraz zrobię ogłoszenia tej małej białej i szorstkiej jamniczce, bo z naszego DT nici, nieoczekiwanie i do mnie i do Gosi trafiły kolejne suczki... namiary też mogę na Ciebie podawać??
  6. na pewno się zgodzi, bo już sam nam proponował, że możemy ogłoszenia tam wywieszać :) tylko zabierz ze sobą pinezki :)
  7. ciotka na żebry musisz wyruszyć do Kundelkowej Skabronki i do Baloniarek... może gdzieś się uda. Ja wsparcie na leczenie Czili też dostałam swego czasu od Kundelkowej Skarbonki - dzięki kochanej obraczus87 :)
  8. haha Maciek, zarzucaliśmy dziewczyny zdjęciami Bambu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz narzekać na brak zdjęć nie mogą :)
  9. czy był jakiś odzew z ogloszeń w sprawie tej kudłaczki małej??
  10. może warto byłoby zadzwonić, umówić się na tą sesję, ładne zdjęcia - domki się znajdą, inaczej ciotki długo nie pociągną.
  11. kurcze, jeszcze duże są te zdjęcia... mam nadzieję, że mieszczą się w granicach zgodnie z regulaminem ;)
  12. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/7337cbea008eb5a7med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/8def779cd7d610eemed.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/c7ce2cb969a0b586med.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/7acb829659457789med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/9c58a769ff9c5044med.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/a352f4a1bdec835emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/ea11b3b69f0a0039med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/809d0303d60641demed.jpg[/IMG] szczekamy :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/e0fe226a43607243med.jpg[/IMG]
  18. Obiecane zdjęcia :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/919103030c5955bdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/116fef6ff7681686med.jpg[/IMG]
  19. matko kochana, co się stało?? Sonia, żegnaj kochana... nie nacieszyłaś się niestety długo swoim nowym życiem... :(
  20. powodzenia chłopaku - już się pewnie nigdy nie spotkamy, więc będę trzymać kciuki, by badania wyszły dobrze, byś kastrację zniósl dzielnie, byś przestał "gwałcić" kocyk i znalazł super domek :)
  21. [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/c4f8f88798c9adeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/0aea5219f547e350med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/32aa92d184755567med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/e0972a65dbb8d5b6med.jpg[/IMG]
  22. To ja w takim razie wkleję zdjęcia z wczorajszego spaceru :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/f3b8f82f68b8abb4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/703/4225d59597fc5ac2med.jpg[/IMG]
  23. Na konto wpłynęły pieniążki od: fona123 - 20 zł Pati ślicznie dziękuje i wesoło do cioci merda ogonkiem :) [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDNRNo9lLNfjAIaH1wZuzTs1LghEoyeED8w6ouJ6YYPp1mhIwF_d7Kt0lj[/IMG]
×
×
  • Create New...