Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Niedzielna sesja :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/c03e4c4f353f5214med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/4d1999aef7b51c85med.jpg[/IMG] -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
konto Szarika uzupełnione o wpłaty: MARTINI77: 20 zł ZA LUTY I MARZEC ISRAEL: 10 zł ślicznie dziękuję w imieniu naszego przystojniaka :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[B]Na konto Diany wpłynęły właśnie pieniążki od: bela51 z bazarku Cantadorry 44,50 zł Dianka ślicznie dziękuje i my również :)[/B] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/326/55635244.gif[/IMG] -
Azja suczka z kamieniołomow czy jeszcze ktos da jej bezpieczny azyl?:(
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia zamówione przez ogonek2: 1. [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ351074160[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/91869/Azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji/[/URL] 3. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji,57441[/URL] 4. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/91869/Azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji/[/URL] 5. [URL]http://tablica.pl/oferta/azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji-IDHW3L.html[/URL] 6. [URL]http://www.eoferty.com.pl/azja_suczka_z_kamieniolomow_szuka_domu_do_adopcji_275972.html[/URL] 7. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1611650[/URL] akceptacja moderatora 8. [URL]http://wroclaw.kokosy.pl/zwierzaki/psy/46469.html[/URL] 9. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Azja,suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji-id35327.html[/URL] 10. [URL]http://www.swiatogloszen.net.pl/azjasuczka_z_kamieniolomow_szuka_domu_do_adopcji,20120201113740.html[/URL][URL="http://www.swiatogloszen.net.pl/azjasuczka_z_kamieniolomow_szuka_domu_do_adopcji,20120201113740.html"] 11. [/URL][URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1398041384/wroclaw-Azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-Do-adopcji.html[/URL] 12. [URL]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5255/Azjasuczka_z_kamieniolomow_szuka_domu_Do_adopcji.html[/URL] 13. [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3309/name/oddam-do-adopcji-azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji-.html[/URL] 14. [URL]http://wroclaw.lento.pl/azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do,280257.html[/URL] 15. [IMG]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2157460-azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji/[/IMG][URL]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2157460-azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji/[/URL] 16. [URL]http://wroclaw.olx.pl/item_page.php?Id=309554084&ts=1328093207[/URL] 17. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,48175,Lw==.html[/URL] 18. [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/22529_Azja_suczka_z_kamienio_om_w_szuka_domu_Do_adopcji_.html[/URL] 19. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/65/posts/7_Kupi_Sprzedam/33_Zwierz_ta/62614_Azja_suczka_z_kamienio_om_w_szuka_domu_Do_adopcji_.html[/URL] 20. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33613/azja_suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu_-do-adopcji_/[/URL] 21. [URL]http://adpedia.pl/dolnoslaskie/wroclaw/drobne/zwierzeta/ogloszenie/azja_suczka_z_kamieniolomow_szuka_domu_do_adopcji,202104/[/URL] 22. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20585021_azja_suczka_z_kamieniolomow_szuka_domu.html[/URL] 23. [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji/43600[/URL] 24. [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu--Do-adopcji-.html,194835[/URL] 25. [URL]http://www.neeon.pl/199133-azjasuczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji.html[/URL] 26. [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/35238/[/URL] 27. [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=103655&title=azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji[/URL] 28. [URL]http://wroclaw.swistek.pl/azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji-_141965.html[/URL] 29. [URL]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do,idbb1d95b1246b1.html[/URL] 30. [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24898,azja-suczka-z-kamieniolomow-szuka-domu-do-adopcji-.html[/URL] szkoda, że nie ma ładniejszych zdjęć, bo niestety już się wiele razy przekonałam, że im ładniejsze i wyraźniejsze zdjęcia, tym odzew z ogłoszeń jest większy. ale i tak trzymam kciuki za Azje, by nowy domek szybko znalazła. -
agaga21 - pieniążki dotarły :) dziękuję :) zaraz zrobię przelew do hoteliku :)
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Muszę przyznać, że nocka robi szybciej postępy niż się tego spodziewałam :) Ale to bardzo cieszy :) Ani się nie obejrzysz, a będzie wielkim pieszczochem :) Ja za to pochwaliłam swoją Pati, że poprzedniej nocy nic nie zrobiła, więc dzisiaj rano już miałam mokry dywan -cholernica mała. -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Penny']Ciekawe dlaczego ludzie boją się podpisywać taką umowę. Co może ich odstraszać w tej umowie.[/QUOTE] Ludzie boją się odpowiedzialności, tzn. bez umowy zawsze mogą się "pozbyć" zwierzaka, gdy się im znudzi... Umowa to już w pewien sposób odpowiedzialność. Dlatego jeśli ktoś w ten sposób reaguje, to wiem, że to po prostu nie jest dobry dom i tyle. -
Tia... ona i niemowa ;) Pamiętasz, jak jeszcze za dobrych czasów jeździłyśmy do Glinna, to co ona wyprawiała w kojcu? histeryczka wielka, darła papę na wszystko i wszystkich, mała zadziorniacha z niej była. Tak samo przecież było z Twoją Julką i moją Czili - w kojcach największe histeryczki, najgłośniejsze z całego przytuliska, a domach - zupełna zmiana :)
-
spadek po Czili to 46 zł, kwotę tą podzieliłam na Pati i Migotkę, dlatego Migotka dostała 23 zł. skoro ciotka napisałaś, że fundnęłaś odrobaczenie i odpchlenie, to Penny sprzedała dwa filmy DVD, 12 zł za to wpłynęło na moje konto. Miało być na Czili, ale póki co jako księgowa (jeszcze) naszych psiaków, przekazuję te pieniążki również na Migotkę. 23 zł + 12 zł = 35 zł już jest na szczepienia :) Pyrdka - zrób proszę post rozliczeniowy w pierwszym lub drugim poście, by to było odnotowane :)
-
jeśli się będziesz trzymała dzielnie i nic innego jej nie dasz, to nawet jeśli w pierwszy dzien nie będzie chciała jeść, to w końcu zgłodnieje i bedzie musiała ją zacząć jeść :) tylko Franka będziesz musiała separować dając mu jedzenie, by ta flądra mała mu nie wyjadała.
-
mam nadzieję, że przed weekendem karma dotrze do NT :)
-
nie, śniegu nie mamy, tylko mróz u nas zawitał...
-
[quote name='agaga21']akrum, zrobiłam chwilę temu przelew na twoje konto: hotel 235 zł+ 30 zł szczepienie+40 zł transport z tomyśla do mnie), w sumie 305zł [COLOR="gray"](przelew zrobiłam na 360, bo zapłaciłam od razu za rzeczy na waszym bazarku)[/COLOR] [/QUOTE] ok, jak pieniążki dotrą, to dam znać :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
niestety, dzisiaj do mnie telefon nie dzwonił.. a nie dzwonił, ale w sprawie psa w potrzebie, a nie adopcji. tak na marginesie - sunia bezpieczne w BDT u Emma53 :loveu: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
muszą być dobre, innej możliwości nie biorę pod uwagę :) napiszę jakiś tekst jutro, bo dziś już padam na pysk i zaczniemy po woli Figę ogłaszać :) -
dopiero zlądowałam do domu, cały dzień dzisiaj poza domem. Pati ładnie się spisała, nigdzie nie nabrudziła, była wypuszczana na dwór co 4 godzinki. TZ mówił, że Pati wariowała dzisiaj w domu, że jakby jej ktoś baterie Duracel wpakował w dupsko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zresztą teraz to widzę też ;) Panna poczuła się u nas jak u siebie w domu, co mnie strasznie już boli, bo wiem jak ciężkie będzie rozstanie i dla niej i dla nas :shake:
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
no i na koniec Figa pokazała nam język :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/bfd591abc311b3f9med.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/d32eb3920123404bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/ba652ae8b58f9eb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/7eaf42546a36a462med.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/05bc5d1100b94b79med.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/f1a683ed31f2ffc2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/dc4504e42962fe7bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/f40a9ced023e8fbfmed.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/e349decdd32f001dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/317fbbaff3116611med.jpg[/IMG] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/707/070ea4005087d070med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/e36eb21a96d079c0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/707/5f6d6e748fbca47bmed.jpg[/IMG] -
właśnie :) w sprawie karmy musimy bazować na Waszych doświadczeniach bo do tej pory tylko przychodziło nam karmić i karmić by psiaki przytyły, pierwszy raz chyba mamy psa z nadwagą :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
kochany pysiek z niego :loveu::loveu::loveu: