Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
jak zwykle jedziemy zaopatrzeni w aparaty, więc zdjęcia będą :) mam nadzieję, że ludzie będą tak super, jak np. panstwo od Tinki, Łatka, Lorki itd.. :) -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
ona jest piękna ;) taka kupka nieszczęścia w tym kołnierzu... Penny, zaczynamy już oglaszać małą?? Pieniążki za sterylkę poleciały na Twoje konto ;) -
hahaha super fotka ;) Beti jest taka fajna, a moja Pestka ostatnio na nią tak burczała i na podwórko nie chciała wpuścić :(
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[quote name='Penny']Akrum, nie musisz już odpowiadać. Na wątku Baja (z którym Figa mieszka w kojcu) przeczytałam, że po nią jadą. Ale mi smutno, że mnie jutro nie będzie. O której jedziecie, jeśli można wiedzieć? Może uda mi się zmienić plany (w co raczej wątpię :().[/QUOTE] Penny, jedzie już wcześnie czyli o 9 rano :) bo państwo już o 3 w nocy wyjeżdżają z Mysłowic, będą tu około 8, poczekają godzinkę, odstapną od drogi i ruszamy do hoteliku :) -
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Akrum replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
hihi... odwiedzam i czekam na efekt wizyty ;) -
malo wyświetleń na tablica.pl tylko 25 przez 3 dni :( to bardzo malo.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
a no widzisz :) kawał drogi przejedzie nasza panna ;) no chyba, że się w realu domkowi nie spodoba :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianko, jutro znów będziesz musiała znosić nasze towarzystwo ;););) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
dlatego właśnie napisałam, że jeśli jej stan/kondycja będzie dobra ;) przez kilka dni będzie u Emmy w osobnym pomieszczeniu, jeśli będą jakiekolwiek oznaki parwo u niej, to od razu zawieziemy ją do kliniki do Poznania lub Śremu. -
[quote name='toyota'][FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Patusia [/FONT] [FONT=Arial Black]Plec: suczka [/FONT] [FONT=Arial Black]Wiek: ok. roku[/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 5 kg[/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Grudziądz[/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: niestety nie [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: nieznany [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: boi się [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: nieznany [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: Pilnie DT lub DS, grozi jej śmierć :([/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: delikatna, miła, spokojna[/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 605060617, [email protected][/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-(((.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-!!! Patyczka jak dobrze pójdzie jutro przyjeżdża do Nowego Tomysla i do DT do Emma53 :) będzie naszą kolejną podopieczną :)
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jutro Patyczka będzie już nowotomyślanką i pod troskliwą opieką Emmy :) a ja mam pytanie - na jakiej zasadzie była wyciągnięta? w sensie - płaciłaś coś toyota? kkasiiiar - 150 zł na transport Ci przelać tak? podaj mi proszę nr konta na PW. jeśli Patyczka będzie w dobrej formie/kondycji, to ten tydzien jej damy spokój by trochę ochłonęła, ale w przyszlym tygodniu sterylkę umówimy: to kolejne 100 zł. I szukać będziemy DS :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jutro jedziemy do hoteliku i wiecie co? Jeśli dobrze pójdzie to jutro Baj będzie musiał pożegnać się z Figą bo państwo aż z Myslowic bo dziewczynę jadą, dlatego tym bardziej się cieszę, że może do DS i Baj pójdzie, jeśli tak, to ten boks okaże się szczęśliwym :) Długo się Baj nie zdążył nacieszyć towarzystwem Figi ;) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
To ja może zdradzę sekret, że jutro, a raczej już dzisiaj w nocy wyjeżdża z Mysłowic pewne państwo, które musi pokonać sporo kilometrów, by do jechać do Nowego Tomyśla, a potem do hoteliku z nami ;) Figa będzie miała jutro gości i trzymać kciuki :) Domek oferuje Fidze: - 3 pokoje mieszkanie - spanie w łóżku :loveu: - jeśli będzie potrzeba to 7-8 spacerów dziennie :p - dużo, dużo miłości :loveu: - dużą działkę za miastem, na której państwo spędzają weekendy oraz mieszkają tam jak tylko zrobi się ciepło i do wczesnej jesieni :) Państwo są świadomi, że Figa mieszkala w kojcu przez całe swoje życie, że dopiero uczy się wszystkiego, że pierwsze dni, tygodnie w domu mogą być trudne, są gotowi na pracę z nią. Wiedzą, że potrzebuje dobrego jedzenia, że sierść jeszcze musi dojść do formy. Państwo mieli bernardynkę przez 12 lat, pod koniec życia bardzo chorowała, jeździli z nią po całej Polsce do różnych wetów. -
wczoraj nie miałam już czasu ani sił wchodzić na dogo, calusi dzień poza domem. Ale widzę, że już Pyrdka i imperator wszystko napisali i ja nie mam co dodawać praktycznie :) Co mogę powiedzieć, Gaja to na prawdę cudowna sunia, do RTG nie musiała mieć podawanego "głupiego jasia", pobranie krwi - nawet jej łepka praktycznie nie musiałam trzymać, bo w ogóle nie zwracała uwagi na to co się dzieje ;) Dopieszczana smaczkami - spodobało jej się. Wzruszyła sobą wszystkich - zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie. Nawet ludzie nie byli tak bardzo źli, jak gabinet opuściliśmy po całej godzinie wizyty :roll: Postawimy małą na nogi, później nabierze trochę ciałka, choć do końca życia będzie musiała trzymać linię, by jednak ta noga nie musiała aż tak wiele dźwigać.
-
Dolcio, uważaj na łapinkę, żebyś nie musial dodatkowo leków jeszcze na łapkę brać. Czy Dolarek z chęcią zjada antybiotyk?
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jeśli sunia będzie zdrowa, to szczepienia najprędzej za 2 tygodnie, bo jednak kontakt z wirusem miała. najpierw pewnie i tak ją wysterylizujemy, bo tak mamy w zwyczaju, a dopiero potem szczepienia, no chyba że już pójdzie do DS :p musi się udać, no musi... niech ją wydadzą, no...:roll: -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
faktycznie, już się zamotałam gdzie wklejam zaproszenia ;) wybaczy ciocia oczywiście?? ;) -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']w sumie to jest bardzo ładny piesio[/QUOTE] ona jest piękna, gdyby jeszcze charakterek jej się z lekka poprawił, to domki powinny się o nią bić :) a przy okazji, ciocie możecie wejść na wątek małej suni z wykrzywioną łapką, ma DT do poniedziałku, później może na Paluchu wylądować :( mało tam osób, pilnie potrzebny BDT. link: [COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT"]Mała sunia z wykrzywioną łapką - pilnie DT[/URL] [/B][/COLOR] -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ciocie kochane, czy mogłabym Was prosić o wejście na wątek suni z wykrzywioną łapką, mała, biedna... mało osób tam jest, do poniedziałku ma DT, a później może trafić na Paluch :( link: [COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT"]Mała sunia z wykrzywioną łapką - pilnie DT[/URL] [/B][/COLOR] -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
skarbnikiem wszystkich psiaków, które są pod naszą opieką jestem ja, Patyczka przechodzi pod nasze skrzydła (żeby się tylko udało), więc zaraz wyślę PW :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
o cholera no... może się uda z tą opcją "na właściciela"? -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
mamy już wszystko dograne :) jutro około 10 tej Patyczka zostanie wyciągnięta ze schronu, powiezie ją ciocia kkasiiiar do Poznania, w Poznaniu Emma i chyba ja odbieramy małą około 14-15 :multi::multi::multi: