Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jak zwykle jedziemy zaopatrzeni w aparaty, więc zdjęcia będą :) mam nadzieję, że ludzie będą tak super, jak np. panstwo od Tinki, Łatka, Lorki itd.. :)
  2. ona jest piękna ;) taka kupka nieszczęścia w tym kołnierzu... Penny, zaczynamy już oglaszać małą?? Pieniążki za sterylkę poleciały na Twoje konto ;)
  3. hahaha super fotka ;) Beti jest taka fajna, a moja Pestka ostatnio na nią tak burczała i na podwórko nie chciała wpuścić :(
  4. [quote name='Penny']Akrum, nie musisz już odpowiadać. Na wątku Baja (z którym Figa mieszka w kojcu) przeczytałam, że po nią jadą. Ale mi smutno, że mnie jutro nie będzie. O której jedziecie, jeśli można wiedzieć? Może uda mi się zmienić plany (w co raczej wątpię :().[/QUOTE] Penny, jedzie już wcześnie czyli o 9 rano :) bo państwo już o 3 w nocy wyjeżdżają z Mysłowic, będą tu około 8, poczekają godzinkę, odstapną od drogi i ruszamy do hoteliku :)
  5. hihi... odwiedzam i czekam na efekt wizyty ;)
  6. malo wyświetleń na tablica.pl tylko 25 przez 3 dni :( to bardzo malo.
  7. a no widzisz :) kawał drogi przejedzie nasza panna ;) no chyba, że się w realu domkowi nie spodoba :)
  8. Dianko, jutro znów będziesz musiała znosić nasze towarzystwo ;););)
  9. dlatego właśnie napisałam, że jeśli jej stan/kondycja będzie dobra ;) przez kilka dni będzie u Emmy w osobnym pomieszczeniu, jeśli będą jakiekolwiek oznaki parwo u niej, to od razu zawieziemy ją do kliniki do Poznania lub Śremu.
  10. a ja jutro będę miała to szczęście i poznam Kasteke osobiście :) już się doczekać nie mogę :)
  11. [quote name='toyota'][FONT=Arial Black]Foto: [/FONT] [FONT=Arial Black][/FONT] [FONT=Arial Black]Imię: Patusia [/FONT] [FONT=Arial Black]Plec: suczka [/FONT] [FONT=Arial Black]Wiek: ok. roku[/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 5 kg[/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: Grudziądz[/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: niestety nie [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: nieznany [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: boi się [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: nieznany [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: Pilnie DT lub DS, grozi jej śmierć :([/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: delikatna, miła, spokojna[/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt: 605060617, [email protected][/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek:[/FONT] http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-(((.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-!!! Patyczka jak dobrze pójdzie jutro przyjeżdża do Nowego Tomysla i do DT do Emma53 :) będzie naszą kolejną podopieczną :)
  12. jutro Patyczka będzie już nowotomyślanką i pod troskliwą opieką Emmy :) a ja mam pytanie - na jakiej zasadzie była wyciągnięta? w sensie - płaciłaś coś toyota? kkasiiiar - 150 zł na transport Ci przelać tak? podaj mi proszę nr konta na PW. jeśli Patyczka będzie w dobrej formie/kondycji, to ten tydzien jej damy spokój by trochę ochłonęła, ale w przyszlym tygodniu sterylkę umówimy: to kolejne 100 zł. I szukać będziemy DS :)
  13. Jutro jedziemy do hoteliku i wiecie co? Jeśli dobrze pójdzie to jutro Baj będzie musiał pożegnać się z Figą bo państwo aż z Myslowic bo dziewczynę jadą, dlatego tym bardziej się cieszę, że może do DS i Baj pójdzie, jeśli tak, to ten boks okaże się szczęśliwym :) Długo się Baj nie zdążył nacieszyć towarzystwem Figi ;)
  14. To ja może zdradzę sekret, że jutro, a raczej już dzisiaj w nocy wyjeżdża z Mysłowic pewne państwo, które musi pokonać sporo kilometrów, by do jechać do Nowego Tomyśla, a potem do hoteliku z nami ;) Figa będzie miała jutro gości i trzymać kciuki :) Domek oferuje Fidze: - 3 pokoje mieszkanie - spanie w łóżku :loveu: - jeśli będzie potrzeba to 7-8 spacerów dziennie :p - dużo, dużo miłości :loveu: - dużą działkę za miastem, na której państwo spędzają weekendy oraz mieszkają tam jak tylko zrobi się ciepło i do wczesnej jesieni :) Państwo są świadomi, że Figa mieszkala w kojcu przez całe swoje życie, że dopiero uczy się wszystkiego, że pierwsze dni, tygodnie w domu mogą być trudne, są gotowi na pracę z nią. Wiedzą, że potrzebuje dobrego jedzenia, że sierść jeszcze musi dojść do formy. Państwo mieli bernardynkę przez 12 lat, pod koniec życia bardzo chorowała, jeździli z nią po całej Polsce do różnych wetów.
  15. jutro jedziemy do hoteliku, to i Szarika odwiedzimy i może uda się jakieś fotki strzelić fajne :)
  16. wczoraj nie miałam już czasu ani sił wchodzić na dogo, calusi dzień poza domem. Ale widzę, że już Pyrdka i imperator wszystko napisali i ja nie mam co dodawać praktycznie :) Co mogę powiedzieć, Gaja to na prawdę cudowna sunia, do RTG nie musiała mieć podawanego "głupiego jasia", pobranie krwi - nawet jej łepka praktycznie nie musiałam trzymać, bo w ogóle nie zwracała uwagi na to co się dzieje ;) Dopieszczana smaczkami - spodobało jej się. Wzruszyła sobą wszystkich - zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie. Nawet ludzie nie byli tak bardzo źli, jak gabinet opuściliśmy po całej godzinie wizyty :roll: Postawimy małą na nogi, później nabierze trochę ciałka, choć do końca życia będzie musiała trzymać linię, by jednak ta noga nie musiała aż tak wiele dźwigać.
  17. Dolcio, uważaj na łapinkę, żebyś nie musial dodatkowo leków jeszcze na łapkę brać. Czy Dolarek z chęcią zjada antybiotyk?
  18. jeśli sunia będzie zdrowa, to szczepienia najprędzej za 2 tygodnie, bo jednak kontakt z wirusem miała. najpierw pewnie i tak ją wysterylizujemy, bo tak mamy w zwyczaju, a dopiero potem szczepienia, no chyba że już pójdzie do DS :p musi się udać, no musi... niech ją wydadzą, no...:roll:
  19. faktycznie, już się zamotałam gdzie wklejam zaproszenia ;) wybaczy ciocia oczywiście?? ;)
  20. [quote name='Basia1244']w sumie to jest bardzo ładny piesio[/QUOTE] ona jest piękna, gdyby jeszcze charakterek jej się z lekka poprawił, to domki powinny się o nią bić :) a przy okazji, ciocie możecie wejść na wątek małej suni z wykrzywioną łapką, ma DT do poniedziałku, później może na Paluchu wylądować :( mało tam osób, pilnie potrzebny BDT. link: [COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT"]Mała sunia z wykrzywioną łapką - pilnie DT[/URL] [/B][/COLOR]
  21. ciocie kochane, czy mogłabym Was prosić o wejście na wątek suni z wykrzywioną łapką, mała, biedna... mało osób tam jest, do poniedziałku ma DT, a później może trafić na Paluch :( link: [COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT"]Mała sunia z wykrzywioną łapką - pilnie DT[/URL] [/B][/COLOR]
  22. skarbnikiem wszystkich psiaków, które są pod naszą opieką jestem ja, Patyczka przechodzi pod nasze skrzydła (żeby się tylko udało), więc zaraz wyślę PW :)
  23. dopiero jakiś szkoleniowiec otwiera praktykę u nas w Nowym Tomyślu. Wiem, że ma się kontaktować z Joasią. Ale czy dobry będzie - nie mam pojęcia. Wyjdzie w "praniu".
  24. o cholera no... może się uda z tą opcją "na właściciela"?
  25. mamy już wszystko dograne :) jutro około 10 tej Patyczka zostanie wyciągnięta ze schronu, powiezie ją ciocia kkasiiiar do Poznania, w Poznaniu Emma i chyba ja odbieramy małą około 14-15 :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...