Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Ania J']Dziewczyny, zaglądam tu do Patyczka cały czas. Dajcie znać, jak będzie potrzebna kasa, deklarowałam wcześniej, że się dołożę[/QUOTE] daję znać :) zbieramy na transport i test na parwo, odrobaczenie, szczepienia i wizytę u weta lub pobyt w lecznicy.
  2. napisałam sms do Emmy, czy będzie mogła podjechać do Poznania. Już mam odpowiedź - tak :) Więc cioteczko, jeśli mogłabyś na taką propozycje jak napisałaś przystać, było by super :) podaj mi proszę na PW swój nr telefonu. Podam Pyrdce i będzie dzwoniła i dogrywała wszystko z Tobą i toyota :multi:
  3. kurcze, no... dzisiaj jedziemy z Gają na konsultację do weta do Poznania, więc odpada, sobota i niedziela zajęta.czasu brak, by wybrać się pociągiem w dalszą podróż, a mała czeka i tkwi niepotrzebnie w tym miejscu.
  4. Zrobiłam kilka ogłoszeń dla Dosi: 1. http://tablica.pl/oferta/kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji-IDOSVz.html 2. http://www.morusek.pl/ogloszenie/96331/Kochana-i-subtelna-Dosia-szuka-domu-Do-adopcji/ 3. http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Kochana-i-subtelna-Dosia-szuka-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ359558473 4. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kochana-i-subtelna-Dosia-szuka-domu-Do-adopcji,59891 5. http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/96331/Kochana-i-subtelna-Dosia-szuka-domu-Do-adopcji/ 6. http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=324674347&ts=1330636043 7. http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2183913-kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji/ 8. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Kochana-i-subtelna-Dosia-szuka-domu-Do-adopcji-id37442.html 9. http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1847/kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1847-big-1-1330636445.jpeg 10. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50352,Lw==.html 11. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20749137_kochana_i_subtelna_dosia_szuka_domu_do.html 12. http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji,id3e4e45c125373.html 13. http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1045/kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji.html 14. http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu-do-adopcji,0Yo6Wv0ruWaXk6x4tQ68A,1350.html 15. http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35151/kochana-i-subtelna-dosia-szuka-domu_-do-adopcji_/
  5. a tu taka podobna do Patusi mojej, pilnie szuka DT, bo ma wykręconą łapkę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/223889-POM%C3%93%C5%BBCIE-PROSZ%C4%98..-ma%C5%82a-sunia-z-niesprawn%C4%85-%C5%82apk%C4%85-pilnie-DT[/URL]
  6. ale się zrobiło, u mnie na BDT Pati i u Emmy na BDT będzie Pati ;)
  7. jestem i ja u małej. jest śliczna i taka biedna. zabieram się za rozsyłanie watku. musi się znaleźć jakieś DT. Dlaczego tak mało osób jest, które dają BDT? wrrr...
  8. haha rozbawiłaś mnie malagos tym mlaskaniem ;) biegnę do tej suni biednej, podobna do mojej Patki jest wizualnie. a tymczas zajęty :(
  9. mnie wciśniętą między 4 ogony?? nawet się oprzeć nie mogę, bo Bork zawsze wybiera miejsce między oparciem narożnika a moimi plecami ;) Pati leży koło Kropki przyciśnięte łepkami do mojej nogi. Pestka przy drugiej nodze. Borek puszcza bąki do tego... więc jeszcze mam dodatkowo efekt zapachowy ;)
  10. co tam ciekawego u Lali słychać? jak się miewa?? wszystko dobrze? ma jakiegoś towarzysza w boksie? a Miriam jak się miewa w DS, są jakieś wieści??
  11. Nie miałam podkładow od początku, Pati lała na dywany i na parkiet. Dlatego zastosowałam podkłady, by oszczędzić parkiet i tak już nieźle zniszczony przez poprzednie tymczasy, bo np. gdy miałam szczylka Łatka, to nie mogłam mieć podkładów - wszystkie rozwalał :p Włożyłam gazetę jak miałam Czili i efekt był taki, że moje psiulki wariatulki darły na strzępy każdą gazetę którą rozkładałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podkłady jakoś oszczędzają, omijają, tym bardziej że podkład od zawsze jeden leżał w pokoju, bo Kropka... :roll: zawsze gdy jest jakaś stresowa sytuacja, Kropka biegnie i sika na podkład, nawet jeśli tyle co wróciła z dworu, gdzie również siku robiła. cała Kropcia :razz: a w ogóle powiem Wam, że Kropka jest mega zazdrosna o Pati, pierwszy tymczas o którego jest tak bardzo zazdrosna i w domu nie, ale na dworze dobiega do niej gdy Patka jest przy mnie i zaczyna ją podgryzać, najpierw tak leciutko, a potem... Dzisiaj była taka sytuacja, Kropka nieźle Pati pogoniła, że aż Patka zaczęła piszczeć. Na to Pestka ruszyła na Kropkę. Huknęłam na Kropkę i Pestkę, potem czułam się fatalnie, bo Kropka zrobiła takie oczy przerażone :roll: Pati przez 5 minut biegała z nastroszonymi włosami na karku :roll: Przytuliłam ją i zaczęłyśmy się bawić, Kropka też po chwili się od obraziła i do nas dołączyła :p Pestka za to wykopała kolejną dziurę w trawniku :mad: Teraz wszystkie 4 śpią na narożniku, koło mnie, a ja wduszona między nimi z laptopem na kolanach :p
  12. zwróciłam 25% do skarpety baloniarek tak jak było ustalone. Pyrdka - proszę zaznacz w rozliczeniu :)
  13. Na konto Szarika wpłynęły pieniążki od: MAGDA222 - 20 zł PAULINKEN I i II - 20 zł ISRAEL - 10 zł Akrum - 20 zł ślicznie dziękuję :loveu:
  14. tak, tylko trzeba teraz to wszystko jakoś zorganizować z transportem. no i żeby test na parwo wyszedł negatywnie, żeby mała nie była chora.
  15. odwiedzam małą diabliczkę ;)
  16. super, ślicznie dziękujemy w imieniu Kubusia :) może tym razem się uda :)
  17. z FB: [QUOTE][URL="http://www.facebook.com/pieskiezycie"]Pieskie Życie[/URL] W przyszlym tygodniu bedzie jechala grupa na seminarium z Gdańska do Poznania od Posokowców tylko czy to nie za pozno?[/QUOTE] jeśli nic innego do tego czasu nie znajdziemy, to może uda się skorzystać z tej propozycji.
  18. cały czas myślę nad transportem. rozsyłam to tu, to tam. nikt czasu nie ma :(
  19. odwiedzam w biegu Myszkę :) rzadko ją ostatnio odwiedzam, ale cały czas o Was myślę :)
  20. widziałam, że ciotka pracujesz pilnie, bo co chwilkę się gdzieś na ogłoszenia Bruna napotykałam robiąc również ogłoszenia dla innego psiaka :) może tym razem się uda i Bruno znajdzie fajny domek.
  21. hm... dziwna sprawa. A może na FB jest podany nr do furciaczek??
  22. odwiedzam mała Lenkę :) dobrze, że już tasiemca się pozbyła.
  23. a nowy adres do hoteliku masz??
  24. dostałam, odczytałam - dzięki :) dzialamy :)
×
×
  • Create New...