Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9Oh-npG7TAs/T1SVmHgFIWI/AAAAAAAAAIY/9fXWxrjwNkQ/s640/lala%2520077.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-b2whWBViCqU/T1SViXPnxqI/AAAAAAAAAII/KY35P6OZWaY/s640/lala%2520075.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XEv92sFdkkI/T1SVg_35-6I/AAAAAAAAAIA/0txydkqYUHk/s640/lala%2520074.jpg[/IMG]
  2. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-RcrWpJ-_jSc/T1SVtFTocXI/AAAAAAAAAJA/4fZVYwn82Kg/s640/lala%2520094.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OJSM9PLH1uM/T1SVsGwSr7I/AAAAAAAAAI8/1HPU5DCAIsI/s640/lala%2520090.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7qbi1LnDM28/T1SVqryt-RI/AAAAAAAAAIw/CFsh_2kxSDA/s640/lala%2520088.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mC6NE62wRLM/T1SVpPZLwdI/AAAAAAAAAIo/AbD1u3_q1T8/s640/lala%2520087.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VkzDJcHg0VM/T1SVng5e-1I/AAAAAAAAAIg/64rnLL5apKM/s640/lala%2520085.jpg[/IMG]
  3. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KRVCAewJ8Vc/T1SV0gwFRhI/AAAAAAAAAJo/ob-Bt95w_gk/s640/lala%2520108.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--beeuFlNvgQ/T1SVy9v68tI/AAAAAAAAAJg/aXo9REBTwtU/s640/lala%2520106.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Pt2FCPsIslQ/T1SVxfIzZMI/AAAAAAAAAJY/U6csEze0Wxk/s512/lala%2520105.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3QiIGbiyR8c/T1SVvgwrQCI/AAAAAAAAAJQ/3xsVyF78hCo/s640/lala%2520096.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YhaBdXklZmo/T1SVucySrwI/AAAAAAAAAJI/GoOg1PaOFcs/s640/lala%2520095.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://www.dogomania.pl/Og%C3%85%C2%82oszenia%20dla%20Antosi%20od%20Romka%20zrobione.[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JEyHFNoYuio/T1SV-Dnb3oI/AAAAAAAAAKQ/Q28QA9sNiGw/s640/lala%2520018-1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UZMVjyoF4a4/T1SV7kSGewI/AAAAAAAAAKI/5ghOYls1rkQ/s640/lala%2520015-1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OSM-_pZDCQ4/T1SV59_h9FI/AAAAAAAAAKA/3B0nDuPB86s/s512/lala%2520117.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-niVLZ0dV_c8/T1SV4clnEgI/AAAAAAAAAJ4/obMe2Uy_hH0/s512/lala%2520110.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1bHTSlw60qM/T1SV2gvSVII/AAAAAAAAAJw/wMrfXpbOYJE/s512/lala%2520109.jpg[/IMG]
  5. słodziutka kruszynka :) malusia taka :) ale będzie wdzięcznym psiakiem :) Emma, a jak Twój TZ zareagował na Patusie??
  6. Na konto Samby wpłynęły pieniążki od: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Emma53 - 20 zł Pyrdka - 20 zł bazarek ogłoszeniowy Akrum [/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222479-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-Do-29.02.2012-r.-do-godz.-21-00/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/222479-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-Do-29.02.2012-r.-do-godz.-21-00/page7[/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]- 344 zł[/SIZE][/FONT] ślicznie dziękuję w imieniu Samby :loveu:
  7. A ja się cieszę, że już z Figą na spacerek osobiście nie pójdę, tylko nowy domek teraz z nią spędza czas :) Cieszę się, że dziewczyna już w swoim tak wspaniałym domku i jestem ciekawa, jak jej minęła pierwsza nocka, czy wpakowała się do łózka? czy może kąpiel dzisiaj ją czeka?? Figuniu, jeszcze raz życzę ci wszystkiego co najlepsze w nowym domku, a przede wszystkim tej najpiękniejszej miłości człowieka do ciebie ;)
  8. kurcze, takie maleństwo - musi się znaleźć dla niej choćby DT.
  9. o tak, Samba to wulkan energii i pełna pozytywnej energii sunia :p Rozkręciła Bambu :) Chłopak biegał za nią jak młodzieniaszek :) W boksie też razem siedzą i widać, że im wzajemne towarzystwa odpowiada :)
  10. hahaha :) mówiłam Ci, że perukę musisz nosić i przechrzcimy Cię na dziewczynkę :)
  11. a ja już jedną fotkę widziałam, dostałam od Emmy mms :) Faktycznie drobinka z niej, malutka, szczuplutka.
  12. Byliśmy dzisiaj w hoteliku i Koma na spacer poszła z nami i Barnim :) Bardzo pozytywna z niej sunia, wyczuła gdzie smakołyki mamy i co chwilkę się oglądała czy nie wkładam ręki do kieszeni i pyszności nie wyciągam :) zaraz będą zdjęcia :)
  13. hahaha dobre :) Kazdy pies jak zobaczy swoje odbicie pierwszy raz w lustrze, to na nie szczeka ;) z kojca na skórzane kanapy panna trafiła ;) super :) Figa miała na prawdę szczęście trafić na tak ciepłą, pełną miłości rodzinę.
  14. Kasetka jest cudowna :) Widać że już latek trochę ma na karku, ale jak zobaczyła naszą Sambę, to zaczęła ją gonić ;) I nawet tempo jak na swój wiek ładne rozwijała :) Nie braliśmy jej na spacer z uwagi na Szarika, tylko na wybiegu pobiegała sobie z nami. A gdy już była zamknięta na swoim osobistym wybiegu, to jak widać na zdjęciu, które z ukrycia zrobiłam: http://img513.imageshack.us/img513/4306/dscn2419i.jpg potrafi pokazać ząbki :) na takiego małego Czapiego, a tak kłapała i szczekała i warczała :) Myślałam, że Kasetka będzie szczuplejsza o wiele, wygląda na pierwszy rzut oka na zadbaną, futerko w dobrej kondycji. Tylko ząbki z tego co zdążyłam zauważyć gdy warczala, nie są w zbyt dobrym stanie. Smakołyki tylko do powąchania i pogardziła. Po wybieganiu, podreptaly ładnie do swojego bosku razem z Szarikiem i położyły się na posłankach :) A w ogóle to Kasetka potrafi pięknie wyć :)
  15. Czapi jest radosny i zabawowy :) Wpatrzony w człowieka :) A smaczki - hm... różne zabieramy :) Dzisiaj były ciasteczka i kosteczki :)
  16. Nigdy bym nie pomyślała, że Diana się tak otworzy na człowieka, że będzie taka radosna :) Tak ganiała za piłką, tak skakała i taka odważna się zrobiła :) Jeśli jakiś domek ją wypatrzy, to będzie miał z niej fajnego przyjaciela i towarzysza :)
  17. Figunia wyładniała i przytyła od ostatniego razu jak ją widziałam. Futerko już ma takie piękne, mięciutkie :) A jaka radosna dziewczyna się zrobiła - aż trudno uwierzyć że taka zmiana po zaledwie 2 miesiącach. Nie widać już tego smutku w jej oczach co na początku. Państwo przemili, sympatyczni i wiem, że będą Figę kochali tak, jak na to zasługuje. Jestem ciekawa, czy zawita do państwa do łóżka ;) bo obiecali jej spanie w łóżku i długie spacery :) Pani z taką miłością opowiadała o ich poprzedniej suni. Wiem, że Figa będzie tam szczęśliwa :) ANETTTA za wizytę poadopcyjną będziemy bardzo, bardzo wdzięczne :)
  18. Szarik piękny i dostojny, ale widać po nim i w jego oczach, że nie miał łatwego życia przez ostatni czas. Bardzo kiepsko chodzi, wystarczyło 5 minut na wybiegu i widać jak człapał do hoteliku. Nawet na spacer go nie zabieraliśmy, bo nie było sensu, męczy się szybciutko, chwilkę poczłapał i się "zawiesił", odpoczął i człapał znów wolniutko po wybiegu. Jednak musze przyznać że jest bardzo przyjazny, ufny w stosunku do człowieka. Nie jest w złym stanie jeśli chodzi o gabaryty. Futerko w dobrym stanie.
  19. Sambusia jak zwykle pełna pozytywnej energii :) Jak tylko ją Pyrdka puściła ze smyczy, to zaczęła biegać jak szalona dookoła po polach, podbiegała do nas, zaczepiała :) W końcu jak już się wybiegała, to muszę przyznać że się uspokoiła i ładnie szla na smyczy :)
  20. Bambu to super psiak, taki wielki misio z niego, sierść gruba, zadbana :) Jak zwykle poszedł na spacer z naszą Sambą, biegał radosny, zadowolony. Jak tylko zobaczył że mam w kieszeni smakołyki, to przybiegał co chwilkę na zawołanie :) Kochany misiek :)
  21. próbowal gonić, Pyrdka chwytała też smycz, bo ja utrzymać nie mogłam, ślizgałam się na błocie ;) http://img534.imageshack.us/img534/5913/dscn2448j.jpg ogólnie Barni to super psiak, taki radosny. po zabawie i dluższym spacerze sam szedl już do hoteliku, widać było, że już zmęczony jest. ale siłę to on ma :p
  22. terier - musialabyś ją widzieć na żywo, serce pęka jak się patrzy na to jej chodzenie... dzisiaj jak widziałam jak jej się ta lapa wykrzywiala, to aż mnie nogi zaczęły boleć :shake::shake::shake: mam nadzieję, że ta płytkę producent szybko zrobi.
  23. [quote name='obraczus87']Mysza rozwalona na mojej poduszce [/QUOTE] hahaha w końcu musi Cię jakoś godnie zastępować i TZ dopieszczać ;)
  24. Piękna Nocka sobie siedzi i zajmuje miejsce w DT dla Lenki. Coś te małe czarne psiaki z krawacikami ostatnio mają pecha i domki nie dzwonią w ich sprawie :(
  25. hihi, nawet nie pomyślałam o tym :) już kolejne kocie bidy w kolejce czekają na DT ;)
×
×
  • Create New...