Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Pyrdka']Kurde, aż się pobeczałam. Mam nadzieję,że juz niedługo Gaja będzie zdrowa w swoim domu.Arek dzięki za te zdjęcia.[/QUOTE] ja też się poryczałam... Gaja jest taka kochana i cudowna... A w ogóle mam dzisiaj doła po powrocie z przytuliska i po tym, jak zobaczyłam tam mamusię ze szczylkami - które od razu zabieraliśmy i już są pod naszą opieką; widok staruszka... ciągle mam go przed oczami :( głuchy, ślepy i tak się trząsł, nie potrafił znaleźć wejścia do budy... :( więc jak zobaczyłam zdjęcia Gai w domku, spacerek z Twoim tatą imperator - normalnie łzy same kapały z oczu...
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dogo nie działało, więc nie miałam się jak info podzielić. Zadzwoniła do mnie wczoraj Ada :) Czapi przespał ładnie swoją pierwszą noc w domku, nie nabrudził i wpakował się w kocie posłanko i tam spal :p Jak wyszliśmy z Maćkiem to nie piszczał, merdał ogonkiem i chodził cały czas za Adą, sam na dwór wyjść nie chciał, więc Ada musiała z nim iść na siu na podwórko :) Rano powitał Adę merdaniem ogonka. skakaniem na nogi :) Z Daizi wczoraj szaleli po podwórku, ganiali się :) Czasami jednak jeszcze Czapi na nią warknie... ale przyzwyczai się do jej gabarytów :p Dużo je :) I chodzi za Adą wszędzie :) Chyba sobie ją wybrał za przewodnika :loveu: To na tyle. Wieści super, co nie ?? :multi::multi::multi: -
Prezent - wczoraj późnym wieczorem robiłam :) 1. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ361824528[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97374/lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji,60434[/url] 4. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/97374/lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 5. [url]http://tablica.pl/oferta/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDQO9x.html[/url] 6. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-id37974.html[/url] 7. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1976/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1976-big-1-1331330811.jpeg[/url] 8. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50319.html[/url] 9. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5867/Lagodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji.html[/url] 10. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/476377674/poznan-Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji.html[/url] 11. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2191657-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/url] 12. [url]http://leszno.lento.pl/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego,324248.html[/url] 13. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3820/name/oddam-do-adopcji-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/url] 14. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=327698069&ts=1331332495[/url] 15. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50894,Lw==.html[/url] 16. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/23880__agodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 17. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65225__agodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 18. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/%C5%81agodna_i_kochana_migotka_szuka_nowego_domu_do_adopcji,207727/[/url] 19. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20766749_lagodna_i_kochana_migotka_szuka_nowego.html[/url] 20. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25774,lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-.html[/url] 21. [url]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do,id4cf6e5ca25633.html[/url] 22. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36848/[/url] 23. [url]http://www.neeon.pl/203265-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/url] 24. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1633/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1633-big-2-1331334437.jpeg[/url] 25. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu--Do-adopcji-.html,197363[/url] 26. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35512/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu_-do-adopcji_/[/url] 27. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=105805&title=lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji/45700[/url] 29. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji,0nP870Gsn4575cdrs3I33,1350.html[/url] 30. [url]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1123/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1123-big-1-1331334777.jpeg[/url]
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Patyczka malutka jest i kochaniutka :) Super że taka otwarta do ludzi. -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Śliczności malutkie :) Dobrze, że już są pod naszą opieką :) Zaszczepione - musze iść uregulować do weta rachunek za nie. Dzisiaj z przytuliska w Opalenicy przywiozłyśmy z Emma53 mamusię z 3 małymi szczylkami. Umieszczone tymczasowo niestety w kojcu u dobrych ludzi, którzy zgodzili się nimi przez kilka dni zaopiekować. Bo zanim trafią do hoteliku, to musimy odrobaczyć drugi raz i zaszczepić. Mamusia trochę przestraszona, kłapała :( -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, jak Czaputkowi minęła pierwsza nocka, miejmy nadzieję, że nie nabrudził w domku, że nic nie napsocił... Montana, pieski jeszcze nie mają swoich wątków, wątku jednego wspólnego?? -
witaj Szarotka :) miło Cię gościć na wątku naszej Samby :)
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
mam, dostałam sms od Ady :) Czapi OK :) z Daizi już coraz lepiej :) :multi::multi::multi: -
super, że Staś już bezpieczny i w ciepełku :)
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
tak, to Czapi na zdjęciach :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
no i Dianka została sama.. Czapiego zostawiliśmy dzisiaj w super DS :) Taki DS chcę dla Dianki :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
kurde, jasnowidz :evil_lol: to jeszcze wejdź proszę na wątek Samby i Diany i też przepowiedz coś :p -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
no i Czapiemu nie udalo się poznać kolegów ze swojego dawnego miasta :) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jejciu, biedna Patysia... Tak sobie myślałam o tym kaszlu, że to może być też od gardła, bo od razu mi się Migotka od Pyrdki przypomniała. Pamiętam jak Negra miała arytmię i jak ciężko przeszła sterylizację, całą dobę przy niej na zmianę siedzieliśmy z TZ. Emma - możesz zrobić zdjęcie rachunku i wklej. Przelać Ci teraz 20 zł, czy po sobotniej wizycie?? Emma - przepraszam, że nie odpisywałam na sms, ale wydawałam Czapiego do DS :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777'][B]Akrum[/B] - wiedziałem, że fachowo to opiszesz:-).[/QUOTE] hehehe dzięki ;) nowy domek jest bardzo zwierzolubny, widać to od razu na pierwszy rzut oka :) -
Ja miałam z Szarikiem kontakt tylko raz jak byłam w niedzielę w hoteliku. Szarik widział mnie pierwszy raz, pozwolil się dotykać wszędzie, nie bał się kontaktu ze mną, nie stresował w mojej obecności. jednak nie sprawdzałam jego reakcji na dotyk w bolesnych miejscach, bo nie chciałam by przy pierwszej wizycie się do mnie zraził. Jednak z moich pierwszych obserwacji - wątpię, że Szarik mógłby przejawiać jakiekolwiek objawy agresji.
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Powiem tylko tyle – super, super i jeszcze raz super[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Domek mega pozytywny, reakcja na Czapiego – taka, jakiej oczekiwałam[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Daisy – piękna, duża i bardzo łagodna[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Czapi zachowywał się dobrze, na dzieci się cieszył, merdał ogonkiem cały czas[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Smakołyki, jedzonko, miseczki – wszystko już było. Na dzień dobry kocie jedzenie zjadł [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Ada to super osoba, z taką miłością mówiła o swoim poprzednim psiaku. Potem przyszła nowa ciocia Czepigo, Iza – z woreczkiem smakołyków dla Czapiego, z kostką i szarpakiem do zabawy [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Więc Czapi już został przekupiony [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Spotkanie z Daisy jak napisał Maciek – na dzień dobry warczenie, ale to nie z agresji, a raczej ze strachu – Daisy naprawdę jest duża i kudłata, więc mogło to Czapiego przerazić. Daisy ostoja łagodności, w ogóle nie reagowała na pokazywanie ząbków ze strony Czaputka. Jest kot, są gołębie i jeśli dobrze pamiętam – rybki?? Jeśli tylko Czapi przyzwyczai się do Daisy, to naprawdę będzie super szczęśliwy[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Taki domek to ja bym chciała sklonować po stokroć i wszystkie nasze psiaki w takich domkach umieszczać :) Ada dostała od Maćka link do wątku, więc możliwe że tutaj zagości i sama będzie z czasem pisała co u Czapiego słychać :) A w ogóle - Ady koleżanka to pańcia mojej poprzedniej tymczasowiczki Czili :) i dzięki temu wiem, że u Czili wszystko ok i że sypia w łóżku z pańcią :)):):) [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] -
Tak jak pisałam wyżej, albo pojedzie już w niedzielę i wtedy byłaby odbierana we wtorek, to albo w niedzielę, albo we wtorek mógłby się do Lipki Wielkiej zabrać. Albo Gaja pojedzie w poniedziałek raniutko innym transportem i będzie odebrana pod wieczór pewnie też w poniedziałek i pojedzie do Lipki W. Wszystko sie powinno dzisiaj wyjaśnić. Dam znać.
-
po południu albo poniedziałek, albo wtorek - jeszcze zależy od tego, jak nam się uda załatwić transport, czy bezpośrednio na poniedziałek, czy ktoś powiezie Gaję w niedzielę i będzie odbierał we wtorek. Jakby się udało, to zawsze połowę drogi już byście mieli za darmo.
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Pani już do mnie pisała sms że się nie mogą w domu Czaputka doczekać :) Dzisiaj o 15:30 Maciek po nie przyjedzie z Czapim i pojedziemy zawieźć chłopaka do DS :) Zaraz naszykuję umowę :) Ale się cieszę :) -
przydreptałam do Murzyna z wątku Nero :) Pomóc finansowo nie mogę, ale jakby już chłopak trafił do Psanatorium, to mogę obiecać, że będę go odwiedzać i na spacerki zabierać i donosić Wam również co u niego słychać, bo często w hoteliku jesteśmy :) i pomóc w ogłaszaniu wówczas mogę i robieniu zdjęć :) Opiekę by miał na prawdę super i ciepły boks i dużo miłości od pracowników hotelu by dostał. Trzymam kciuki by się udało.