Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Maciek777'] Akrum - w czym mogę pomóc?:-)[/QUOTE] w wyborze zdjęcia ;) takiego, żeby telefony się rozdzwoniły :) bo ostatnio mega zastój w adopcjach. nawet o Czapiego nikt nie dzwonił z gazety :( nawet o moją piekną nakolankową Pati nikt nie dzwoni... co jest, gdzie ludzie mają oczy?
  2. Zrobiłam w weekend Pati nową tablice.pl, ale ruch tam mały, tylko 47 wyświetleń :shake: jakiś zastój ostatnio w adopcjach... Ale nie będę narzekać, miło z Pati spędzamy czas :) Wczoraj poszłam z psiakami na dłuugi spacer, oczywiście na dwie tury - najpierw Kropka i Pestka - szalały w parku, biegały za kijami i dziury w piachu kopały (szczególnie Pestka). Później przyszła pora na dwa szałaputy: Borka i Pati, więc zabrałam też teściową. I znów do parku na ponad godzinne szaleństwa :) Aparat zabrałam, ale niestety czasu na robienie zdjęć nie miałam, bo Pati czekała tylko, żeby jej szyszki i patyczki na górce piachowej rzucać, biegała jak szczeniaczek, skakała jak zając :) Tak szalała, że po chwili bez szelek przyleciała :evil_lol: Potem podbiegł do nas duży piękny labrador, Pati chciała się bawić, jednak Bork obrońca i bojowy pies od razu do ataku przeszedł :shake: na szczęście labek mimo iż większy o 6 razy od Borka, był mądrzejszy i tylko burknął, wycofał się i pobiegł do właściciela. A Bork z nastroszonymi włosami na grzbiecie przyleciał do mnie dumny jak by chciał powiedzieć - taki jestem odważny, tylko że kiedyś ta jego odwaga pewnie do jakiejś tragedii doprowadzi. Wracając do Pati - tak szalała w piachu, tak biegała, tak się kulała, że z jej uszu nawet dzisiaj rano się jeszcze resztki piachu wysypywały. Ale za to po powrocie ze spaceru, dostały pełne michy jedzonka i spały jak zabite przez dobre 4 godziny :lol:
  3. ok, coś wybiorę :) może jeszcze ktoś pomoże??
  4. odwiedzam po weekendzie Myszonka ;) Mam nadzieję, że Mysia szybko znajdzie DS i nie zasiedzi się u Was tak, jak Pati u mnie...
  5. hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre z tym kucem ;)
  6. ostatnio jak rozmawiałam z naszym wetem na temat Luizy, to mówił że to gonienie i gryzienie ogona może być spowodowane zaburzeniami hormonów, które również powodują to, że rujka pojawia się co chwilkę. może więc po sterylizacji te problemy ustąpią. co do stosunków między kotami. moje na początku też nie chciały przyjąć do stada nowego kocurka. kilka miesięcy trwało docieranie. teraz po ponad roku potrafią spać razem, ale również leją się często, kotłują aż futro fruwa po domu.
  7. może Szarik woli puchate i futrzaste dziewczyny ;) a Hera wysoka i do tego krótkowłosa i czarna - może w takich nie gustuje ;)
  8. poproszę aktualny tekst z jakim ogłaszacie pięknego Baja i proszę wybrać jedno zdjęcie. W środę wieczorem podsyłam maila do gazety naszej lokalnej, w której ogłaszamy jednego naszego podopiecznego i jednego hotelowego psiaka. Tym razem padło na Baja :) ogłoszenie przy dobrych "wiatrach" ukazałoby się we wtorek 6 marca.
  9. a zdjęcia jakieś ciocia z tych szaleństw porobiłaś może?? niestety tym razem Migunia ma bardzo mało wejść na tablica.pl :( od wczoraj tylko 15. tak sobie myślę - na zdjęciach od Kiwi Migusia wygląda na taką poważną sunie, zdjęcia są śliczne, ale same poważne minki... potrzebne są radosne zdjęcia. w weekend ma być znów ładna pogoda, więc może by się do parku na sesję umówić?? może jak będzie szalała poza domem, to wyjdą radośniejsze zdjęcia i tym przyciągnie do siebie ludzi?
  10. odwiedzam piękną czekoladkę i sprawdzam co u Nuri słychać :)
  11. odwiedzam po weekendzie piękną Frygę :) charakterna dziewczynka jest, ale co się dziwić - nie wiadomo co przeszła również zanim do schronu trafiła.
  12. jak miałam Barniego jakiś czas temu na spacerze, to aż nie mogłam uwierzyć, że on tyle siły w sobie ma. jak mnie pociągnął to cieszyłam się, że mam antypoślizgowe śniegowce, bo inaczej pewnie jechałabym po śniegu za nim jak na nartach ;)
  13. też się zastanawiam, dlaczego Diana aż tak mocno reaguje na aparat. Wystarczy tylko że zobaczy go w dłoni i juz się chowa za nogami człowieka, już jest niespokojna... ale mimo to i tak widać postępy ogromne, jakie zrobiła :)
  14. zdjęcia fajne, ale filmik - suuuuper :) widać radość, zadowolenie i szczęśliwego psa :) a co najważniejsze - w końcu Figunia zaczęła przybierać na wadze :)
  15. super, że Kasetka już bezpieczne w terierze :) w końcu noc spędziła w cieple i na miękkim posłaniu :) teraz w hoteliku pod troskliwym okiem Joasi oraz pracowników - Kasetka odmłodnieje :) dostanie dużo miłości - tego jestem pewna :)
  16. Samba, to Samba :) wszędzie wyniucha jedzonko :) szalona baba z niej, ale kochana :) bardzo się cieszę, że kubraczek jeszcze w całości i suchy i że ranka po sterylce się ładnie goi :) za kilka dni znów będzie mogła szaleć z Czapulcem :)
  17. bardzo się cieszę, że Szarik dotarł bezpiecznie na miejsce - odtąd będzie już tylko lepiej :) będzie pod troskliwą opieką Joasi i pracowników hoteliku, dostanie dużą dawkę uwagi i miłości. będzie diagnozowany, leczony. Na zdjęciach widać po nim zmęczenie, zresztą co się dziwić. Dzisiejsza noc - pierwsza od dawna spędzona w cieple, na miękkim posłaniu :loveu: Dopiero pewnie się dziwił :)
  18. przydreptałam na zaproszenie, ale póki co niestety tylko mogę tutaj potowarzyszyć duchowo. ja jak najbardziej zgadzam się z Ewa204, mimo iż znam Neris z wątku Maksa, wiem jak się nim dzielnie opiekowała w najgorszych momentach, kiedy to szczęka się posypała. Wiem, jak troskliwie się Maksiem opiekuje, ile poświęcenia ją to kosztuje, bo Maksiu nie jest łatwym psem ;) mimo wszystko również jestem za tym, by DT i hoteliki odwiedzać, kontrolować.
  19. To prawda, że Gaja jest ślicznym psiakiem. Jak już będzie w pełni sprawna ta łapka, to i postawa Gai się wyprostuje, dopiero wtedy dziewczyna się będzie prezentowała ślicznie :) Teraz jednak najważniejsze jest, by rehabilitacją i masażami przywrócić łapkę do całkowitej sprawności.
  20. [SIZE=4][B]-POST ROZLICZENIOWY-[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wpływy:[/COLOR][/SIZE][/B] ------------- [SIZE=1]02.03.2012 r. ANIA J I GRUPA PODAJ ŁAPĘ - 50 zł --------------------------- 07.03.2012 r. MAJA602 - 40 zł[/SIZE] [SIZE=1]NataZG - 300 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 14.03.2012 r. Penny - 20 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 21.03.2012 r. KRYSTYNA W. z Wrocławia (chyba z FB?) - 100 zł [/SIZE] [B]Razem[/B]: 510 zł [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/B] -------------- [SIZE=1]04.03.2012 r. transport kkasiiiar - 150 zł[/SIZE] [SIZE=1]---------------------------- 10.03.2012 r. wizyta u weta + dwa zastrzyki = 25 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 19.03.2012 r. wizyta u weta + szczepienie - 35 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 23.03.2012 r. transport do Poznania (paliwo + autostrada) = 41,50 zł wizyta u weta,badania + leki - 200 zł[/SIZE] [B]Razem[/B]: 451,50 zł [B][SIZE=4][COLOR=blue]W SKARPECIE PATYCZKI: 510 zł - 451,50 zł = 58,50 zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=blue] :)[/COLOR][/B]
  21. o wyborze odpowiedniej ortezy zdam się już na fachową wiedzę weta ;) szelki znalezione przez Penny też mi się wydają odpowiednie. jutro poczytam co i jak z zamówieniem wygląda, z dostawą i bedziemy kombinować :)
  22. nowa tablica.pl dla Figi: [URL]http://tablica.pl/oferta/figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDNBg9.html[/URL]
  23. nowa tablica.pl dla Dianki: [URL]http://tablica.pl/oferta/dianapiekna-trojlapka-o-cudownym-charakterze-do-adopcji-IDNBf9.html[/URL]
  24. nowa tablica.pl dla Samby: [URL]http://tablica.pl/oferta/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-IDNBdf.html[/URL]
  25. znowu dałam nowe ogłoszenie Miguni na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/migotka-tez-chce-byc-kochana-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDNBar.html[/URL]
×
×
  • Create New...