Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777'] Akrum - w czym mogę pomóc?:-)[/QUOTE] w wyborze zdjęcia ;) takiego, żeby telefony się rozdzwoniły :) bo ostatnio mega zastój w adopcjach. nawet o Czapiego nikt nie dzwonił z gazety :( nawet o moją piekną nakolankową Pati nikt nie dzwoni... co jest, gdzie ludzie mają oczy? -
Zrobiłam w weekend Pati nową tablice.pl, ale ruch tam mały, tylko 47 wyświetleń :shake: jakiś zastój ostatnio w adopcjach... Ale nie będę narzekać, miło z Pati spędzamy czas :) Wczoraj poszłam z psiakami na dłuugi spacer, oczywiście na dwie tury - najpierw Kropka i Pestka - szalały w parku, biegały za kijami i dziury w piachu kopały (szczególnie Pestka). Później przyszła pora na dwa szałaputy: Borka i Pati, więc zabrałam też teściową. I znów do parku na ponad godzinne szaleństwa :) Aparat zabrałam, ale niestety czasu na robienie zdjęć nie miałam, bo Pati czekała tylko, żeby jej szyszki i patyczki na górce piachowej rzucać, biegała jak szczeniaczek, skakała jak zając :) Tak szalała, że po chwili bez szelek przyleciała :evil_lol: Potem podbiegł do nas duży piękny labrador, Pati chciała się bawić, jednak Bork obrońca i bojowy pies od razu do ataku przeszedł :shake: na szczęście labek mimo iż większy o 6 razy od Borka, był mądrzejszy i tylko burknął, wycofał się i pobiegł do właściciela. A Bork z nastroszonymi włosami na grzbiecie przyleciał do mnie dumny jak by chciał powiedzieć - taki jestem odważny, tylko że kiedyś ta jego odwaga pewnie do jakiejś tragedii doprowadzi. Wracając do Pati - tak szalała w piachu, tak biegała, tak się kulała, że z jej uszu nawet dzisiaj rano się jeszcze resztki piachu wysypywały. Ale za to po powrocie ze spaceru, dostały pełne michy jedzonka i spały jak zabite przez dobre 4 godziny :lol:
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
ok, coś wybiorę :) może jeszcze ktoś pomoże?? -
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
odwiedzam po weekendzie Myszonka ;) Mam nadzieję, że Mysia szybko znajdzie DS i nie zasiedzi się u Was tak, jak Pati u mnie... -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre z tym kucem ;) -
Luiza - śliczna whiskasowa kotka szuka DS
Akrum replied to Penny's topic in Kotki już w nowych domach
ostatnio jak rozmawiałam z naszym wetem na temat Luizy, to mówił że to gonienie i gryzienie ogona może być spowodowane zaburzeniami hormonów, które również powodują to, że rujka pojawia się co chwilkę. może więc po sterylizacji te problemy ustąpią. co do stosunków między kotami. moje na początku też nie chciały przyjąć do stada nowego kocurka. kilka miesięcy trwało docieranie. teraz po ponad roku potrafią spać razem, ale również leją się często, kotłują aż futro fruwa po domu. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
Akrum replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
poproszę aktualny tekst z jakim ogłaszacie pięknego Baja i proszę wybrać jedno zdjęcie. W środę wieczorem podsyłam maila do gazety naszej lokalnej, w której ogłaszamy jednego naszego podopiecznego i jednego hotelowego psiaka. Tym razem padło na Baja :) ogłoszenie przy dobrych "wiatrach" ukazałoby się we wtorek 6 marca. -
a zdjęcia jakieś ciocia z tych szaleństw porobiłaś może?? niestety tym razem Migunia ma bardzo mało wejść na tablica.pl :( od wczoraj tylko 15. tak sobie myślę - na zdjęciach od Kiwi Migusia wygląda na taką poważną sunie, zdjęcia są śliczne, ale same poważne minki... potrzebne są radosne zdjęcia. w weekend ma być znów ładna pogoda, więc może by się do parku na sesję umówić?? może jak będzie szalała poza domem, to wyjdą radośniejsze zdjęcia i tym przyciągnie do siebie ludzi?
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
odwiedzam piękną czekoladkę i sprawdzam co u Nuri słychać :) -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
odwiedzam po weekendzie piękną Frygę :) charakterna dziewczynka jest, ale co się dziwić - nie wiadomo co przeszła również zanim do schronu trafiła. -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Akrum replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak miałam Barniego jakiś czas temu na spacerze, to aż nie mogłam uwierzyć, że on tyle siły w sobie ma. jak mnie pociągnął to cieszyłam się, że mam antypoślizgowe śniegowce, bo inaczej pewnie jechałabym po śniegu za nim jak na nartach ;) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
też się zastanawiam, dlaczego Diana aż tak mocno reaguje na aparat. Wystarczy tylko że zobaczy go w dłoni i juz się chowa za nogami człowieka, już jest niespokojna... ale mimo to i tak widać postępy ogromne, jakie zrobiła :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
zdjęcia fajne, ale filmik - suuuuper :) widać radość, zadowolenie i szczęśliwego psa :) a co najważniejsze - w końcu Figunia zaczęła przybierać na wadze :) -
Samba, to Samba :) wszędzie wyniucha jedzonko :) szalona baba z niej, ale kochana :) bardzo się cieszę, że kubraczek jeszcze w całości i suchy i że ranka po sterylce się ładnie goi :) za kilka dni znów będzie mogła szaleć z Czapulcem :)
-
bardzo się cieszę, że Szarik dotarł bezpiecznie na miejsce - odtąd będzie już tylko lepiej :) będzie pod troskliwą opieką Joasi i pracowników hoteliku, dostanie dużą dawkę uwagi i miłości. będzie diagnozowany, leczony. Na zdjęciach widać po nim zmęczenie, zresztą co się dziwić. Dzisiejsza noc - pierwsza od dawna spędzona w cieple, na miękkim posłaniu :loveu: Dopiero pewnie się dziwił :)
-
przydreptałam na zaproszenie, ale póki co niestety tylko mogę tutaj potowarzyszyć duchowo. ja jak najbardziej zgadzam się z Ewa204, mimo iż znam Neris z wątku Maksa, wiem jak się nim dzielnie opiekowała w najgorszych momentach, kiedy to szczęka się posypała. Wiem, jak troskliwie się Maksiem opiekuje, ile poświęcenia ją to kosztuje, bo Maksiu nie jest łatwym psem ;) mimo wszystko również jestem za tym, by DT i hoteliki odwiedzać, kontrolować.
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]-POST ROZLICZENIOWY-[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wpływy:[/COLOR][/SIZE][/B] ------------- [SIZE=1]02.03.2012 r. ANIA J I GRUPA PODAJ ŁAPĘ - 50 zł --------------------------- 07.03.2012 r. MAJA602 - 40 zł[/SIZE] [SIZE=1]NataZG - 300 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 14.03.2012 r. Penny - 20 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 21.03.2012 r. KRYSTYNA W. z Wrocławia (chyba z FB?) - 100 zł [/SIZE] [B]Razem[/B]: 510 zł [B][SIZE=3][COLOR=blue]Wydatki:[/COLOR][/SIZE][/B] -------------- [SIZE=1]04.03.2012 r. transport kkasiiiar - 150 zł[/SIZE] [SIZE=1]---------------------------- 10.03.2012 r. wizyta u weta + dwa zastrzyki = 25 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 19.03.2012 r. wizyta u weta + szczepienie - 35 zł[/SIZE] [SIZE=1]--------------------------- 23.03.2012 r. transport do Poznania (paliwo + autostrada) = 41,50 zł wizyta u weta,badania + leki - 200 zł[/SIZE] [B]Razem[/B]: 451,50 zł [B][SIZE=4][COLOR=blue]W SKARPECIE PATYCZKI: 510 zł - 451,50 zł = 58,50 zł[/COLOR][/SIZE][COLOR=blue] :)[/COLOR][/B] -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
nowa tablica.pl dla Figi: [URL]http://tablica.pl/oferta/figa-cudowna-bernardynka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDNBg9.html[/URL] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
nowa tablica.pl dla Dianki: [URL]http://tablica.pl/oferta/dianapiekna-trojlapka-o-cudownym-charakterze-do-adopcji-IDNBf9.html[/URL] -
nowa tablica.pl dla Samby: [URL]http://tablica.pl/oferta/samba-mloda-sunia-kochajaca-ludzi-do-adopcji-IDNBdf.html[/URL]
-
znowu dałam nowe ogłoszenie Miguni na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/migotka-tez-chce-byc-kochana-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDNBar.html[/URL]