Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='furciaczek'] Cykne jakas fotke w boksie pozniej:)[/QUOTE] super, bardzo dziękuję :) Pamiętam Lolka boksera, który był u Ciebie i faj pieknie prezentował się w swoim apartamencie :) Dumny pan na włościach :) Dlatego też chciałabym zapamiętać tak Dolarka :)
  2. no właśnie, a z tym DT ostatnio bardzo, bardzo kiepsko :( możliwe, że staruszek albo ma słabe serducho tez, bo się wczoraj tak jakby "zapowietrzał", albo jest przeziębiony... Dzisiaj w nocy nie mogłam spać przez niego, non stop o nim myślę...
  3. ciocie kochane, proszę o pomoc i zapraszam na wątek. Wczoraj do przytuliska trafił taki stary kudłaczek: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1012/51ebd6703ffd0533med.jpg[/IMG] na wątku jest filmik: [COLOR=red][B][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony...-PILNIE-POTRZEBNE-DT%21%21%21?p=18804223#post18804223"]STARY,ŚLEPY,GŁUCHY i PRZERAŻONY :-( PILNIE DT[/URL][/SIZE][/B][/COLOR]
  4. jeśli moj aparat nie zastrajkuje po wczorajszym utytłaniu się w błocie podczas wizyty w przytulisku, to zrobię :) czy mogę ciocie zaprosić do staruszka, nad którym wczoraj wylałam dużo łez w przytulisku :( im nas będzie więcej na wątku, tym może łatwiej znajdziemy chlopakowi jakieś miejsce na ostatnie jego dni :( [COLOR=red][B][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony...-PILNIE-POTRZEBNE-DT%21%21%21?p=18804223#post18804223"]STARY,ŚLEPY,GŁUCHY i PRZERAŻONY :-( PILNIE DT[/URL][/SIZE][/B][/COLOR]
  5. Corso to ponoć dominant i charakterny psiak. a Dianka taka spokojna i subtelna sunie jest...
  6. pięknie się Dolarek prezentuje na tych fotach. Taki szczęśliwy, radosny, pełen energii :) A to jest the best: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-jgd8R_qEUSo/T1i7O-eI40I/AAAAAAAAKXY/YgaGSDyxVHw/s640/IMG_0625.JPG[/URL] A jak się chlopak zachowuje w swoim boksie? Niszczy? Piszczy jak sam zostaje?? czy możemy prosić o jedno zdjątko Dolarka w jego apartamencie?? chciałabym widzieć chłopaka w jego m4 :)
  7. cudowny obrazek :) Pańcia i jej zwierzaki - szczęśliwe bo kochane nad zycie :)
  8. a ja dzisiaj jadę do hoteliku i znów będę mogła wygłaskać Szarika :multi::multi::multi:
  9. ooo. co za wieści :) trzymam kciuki by wszystko ułozylo się pomyślnie i Szarik był w DS bardzo szczęśliwy :)
  10. kurcze, tak łagodnie wygląda na zdjęciach, a w rzeczywistości okazuje się, że jest taka "dziwna". Może faktycznie krople Bacha jej pomoga, mojemu Bambu swego czasu bardzo pomogły.
  11. ło mateńko, jakie cudowne wieści :) Gratuluję fajnego domku :)
  12. odwiedzam pięknego Kilerka :) szkoda, że ciągle bez swojego domku jest.
  13. odwiedzam chłopaka i cały czas trzymam kciuki, by udało mu się wyjechać do hoteliku.
  14. to ja w takim razie trzymam mocno kciuki by Pani ponownie zadzwoniła :) moje ogony przeganiają koty, które do nas na podwórko przychodzą, nasze koty jak wyjdą z domu, to też są gonione po podwórku, ale w domu pełna harmonia panuje między psami a kotami. Więc może tak samo i z Nocką będzie?? :)
  15. odwiedzam chłopaka po dłuższej nieobecności. bardzo się cieszę, że już bezpieczny u Neris :)
  16. odwiedzam Rambulka kochanego :) cieszę się, że lepiej się czuje :)
  17. i ja się doczekać nie mogę, aż dojdzie do spotkania psiaków i zabrania Nero do DS :) Fajnie, jakby się chłopakowi udało.
  18. [quote name='Poker']cudna ta mała czarna Pati ,a to zdjęcie przesłodkie [url]http://images10.fotosik.pl/971/5ecd5ae902911d0dmed.jpg[/url][/QUOTE] jeszcze tylko Pestki tam brakuje do kompletu :) i dwóch kotów :) Pati się coś z Kropką dogadać nie może, a raczej Kropka prowokuje co chwilkę Pati, powarkuje na nią, podgryza i to nie dla zabawy. Pierwszy raz Kropka tak się zachowuje. Zawsze uległa do innych psów, a tym razem coś jej odbija, chyba jest zazdrosna o mnie... Chociaż i tak dzielę zawsze swoją uwagę po równo na psiaki...
  19. już i tak u weta wiszę za Pati od Emmy, teraz jeszcze szczylki... w końcu przestanie nas przyjmować ;) Ta mamusia przywieziona z przytuliska (jutro ją zobaczysz :)), od roku błakała się po wiosce ponoć, dokarmiana przez jednych ,przeganiana przez drugich. Już jeden jej miot ktoś zabrał pół roku temu. Teraz znów się oszczeniła. Roman musiał jej podać sedalin z jedzeniem, by ją złapać, bo nie dawała do siebie podejść. Na nas też kłapała w kojcu, ale później już z auta jak ją brałyśmy z Ewą, to dała się pogłaskać :)
  20. POST ROZLICZENIOWY: Pobyt Pikusia w dt- koszt 300-310 zł( 10,00 doba) Deklaracje stałe: Hania 20,00 Penny 20,00 Emma53 20,00 agata 20,00 arim 10,00 ang 20,00 Pyrdka 20,00 -------- 130,00 Wpływy: Anula - 50 zł Penny - 20 zł fonia123 - 40 zł (za robienie ogłoszeń :)) ----------------------- 21.03.2012 r. Skarpeta im. Talcott - 120 zł (z czego do zwrotu jest 25%) Emma53 - 20 zł ----------------------- 23.03.2012 r. Joanna K. - 35 zł DS Patysi - 150 zł ----------------------- 26.03.2012 r. aida - 100 zł spadek po Denisie - 125 zł paros - 50 zł ----------------------- 29.03.2012 r. MALICJA - 20 zł ----------------------- 01.04 - 11.05.2012 r. grazia60 - 50 zł Hania - 20 zł Pyrdka - 20 zł terra (spadek po Aparaciku) - 66,90 zł Emma53 - 20 zł Arim - 30 zł (IV,V,VI) ang - 20 zł Pani z FB - 30 zł Irena K. z FB - 50 zł Emma53 - 20 zł Hania - 20 zł Pyrdka - 20 zł Penny - 10 zł ----------------------------- 12-23 maj 2012 r. ang - 20 zł mada k.z. - 18 zł (za ogłoszenia) ----------------------------- 24 maj do 04.07.2012 r. Hania - 20 zł Pyrdka - 20 zł Emma53 - 20 zł ang - 20 zł Bożena J. z FB - 40 zł Hania - 20 zł Pyrdka - 20 zł ----------------------------- 05.07. do 12.07.2012 r. ewu - 20 zł arim - 20 zł (VII,VIII) ang - 20 zł Emma53 - 50 zł ----------------------------- 13.07.2012 r. Akrum - 32.04 zł razem: 1446,94 zł Wydatki: puszki - 29,44 zł wizyta u weta - 10 zł badanie krwi - 38 zł ------------------------ pobyt w Psanatorium od 14.03. do 23.03.2012 r. (9 x 12 zł) = 108 zł transport do Poznania do wet. - 41,50 zł ------------------------ pobyt w DT od 24.03. do 31.03.2012 r. (8 x 10 zł za dobę) = 80 zł pobyt w DT od 01.04 do 30.04.2012 r. - 300 zł leki (vetmedin + cardiovet) = 180 zł leki (p-bólowe i p.zapalne na stawy) = 50 zł ------------------------ pobyt w DT od 01.05. do 31.05.2012 r. - 310 zł pobyt w DT od 01.06 do 30.06.2012 r. - 300 zł ------------------------ razem: 1446,94 zł Na koncie Pikusia aktualnie: 1446,94 zł - 1446,94 zł = 0 Od tego momentu PIKUŚ przechodzi pod opiekę Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "ŁAPA" i na konto stowarzyszenia będą wpływały pieniążki na jego utrzymanie. Wpływy: 05-12.07.2012 r. Gabriela W. z FB - 30 zł Jolanta z FB - 10 zł IWONA Z FB - 20 zł --------------------- 30.07.2012 r. [FONT=Times New Roman]Małgorzata H. Kraków[/FONT] - 45 zł ----------------------------- 03.08.2012 r. Pyrdka - 20 zł Hania - 20 zł ----------------------------- 07-13.08.2012 r. Emma53 - 20 zł ang - 20 zł -------------------- 03.09.2012 r. Emma53 - 20 zł -------------------- 14.09.2012 r. ang - 20 zł arim - 20 zł -------------------- razem: 245 zł Wydatki: pobyt w DT od 01.07. do 31.07.2012 r. - 310 zł leki - 140 zł ---------------------- pobyt w DT od 01.07. do 31.07.2012 r. - 310 zł ---------------------- razem: 760 zł RAZEM NA KONCIE PIKUSIA: 245 zł - 760 zł = - 515 zł :(
  21. film: [video=youtube;TgKcUGojNUk]http://www.youtube.com/watch?v=TgKcUGojNUk&feature=youtu.be[/video]
  22. A oto bohater wątku :( a tu już w budzie na słomie. zaczął sobie mościć i słoma była wszędzie, nawet na jego główce:
  23. Sobota rano, środkiem ulicy między przejeżdżającymi autami człapie mały kudłaty piesek. Miał szczęście że akurat tą ulicą przejeżdżał opiekun psiaków z przytuliska. Psiak został zgarnięty z ulicy i zabrany do przytuliska. Zaniedbany (sfilcowana sierść), brudny, zziębnięty, ślepy, najprawdopodobniej głuchy... zęby w kiepskim stanie... chudy staruszek.. :-( Zajechałam dzisiaj z Emma53 do przytuliska, w kojcu na piachu leżała kupka nieszczęścia. Podeszłam, to to małe coś się nie ruszyło. Już myslałam, że nie żyje. Jednak zauważyłam, że się trzęsie... dopiero, gdy ruszyłyśmy z Emmą to kudłate ciałko, psiak podniósł głowę. Ze strachu kłapał na oślep. Nie potrafił sam trafić do budy :( Napakowałyśmy świeżej słomy i Emma wsadziła staruszka do budy na słomę. Skulił się, umościł i spał dalej :( Biedak wyciągnięty z kojca nie umiał sam iśc, nie potrafił utrzymać się na tylnych łapinkach :(:(:( Staruszek dzisiaj trafił do przytuliska i teoretycznie powinien posiedzieć w przytulisku na czas kwarantanny, ale ja nie mogę przestać o nim myśleć, ciągle mam tego staruszka przed oczami, ciągle ryczę jak sobie o nim przypomnę :( Poprosiłam kierownika przytuliska i jeśli tylko będziemy miały gdzie go zabrać, to psiak zostanie nam wydany i u nas przejdzie ciąg dalszy kwarantanny. Dzisiaj został od razu odpchlony, bo skakało po nim stado wielkich pcheł. Proszę o pomoc. Może znajdzie się jakieś DT dla niego?? Kontakt: Agnieszka (Akrum): [email protected] lub 664021169 album z aktualnymi zdjęciami Pikusia: https://picasaweb.google.com/100720366837556242361/Pikus#
  24. biedny Stasiu, tyle wycierpiał w swoim życiu już... ale najwazniejsze, że go już nic nie boli i jest bezpieczny :)
  25. Sambusiu, jutro ciotki wpadną na chwilę do ciebie i przywiozą słitaśne maleńtasy...
×
×
  • Create New...