Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Emma, ja bym mimo wszystko prosiła, abyś podeszła z małą do weta. Z takimi kaszelkami nigdy nie wiadomo, a jeśli się okaże że osłuchowo jest ok i serducho też, to chociaż będziesz mogła ją odrobaczyć. A lepiej dmuchać na zimne z tym kaszelkiem i sprawdzić.
  2. [SIZE=3]Dziękujemy ślicznie cioci farmerka63 za wpłatę - 100 zł - na konto naszych bezdomniaków z przeznaczeniem na szczylki :) ciocia - jesteś kochana :loveu:[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/256.gif[/IMG]
  3. się zapisuję i ja :) i podpisuję pod tym wpisem Pyrdki :) W podziękowaniu za cudowną opiekę nad naszą Agatką, za to że dałaś jej czarna ando kilka miesięcy pięknego życia - DZIĘKUJEMY :) i choć skromnym grosikiem wspomożemy i podziękujemy w ten sposób :)
  4. A ja wiedziałam, że to będzie super domek :) Jak tylko Pani zadzwoniła i zaczęla opowiadać jakiego psiaka szuka, od razu pomyślałam o Czapim i zaczełam jej o nim opowiadać :) Mam tylko nadzieję, że się dogadają z niufką :) I jutro Czapi będzie w swoim domku :)
  5. jestem i ja u chłopaka :) tak sobie myślę, że szkoda że chłopak już na dniach jechać nie może, bo z Psanatorium do Wrocławia jedzie przecież nasza Gaja na operację i będzie wracała z powrotem, gdyby ktoś podrzucił Stasia do Wrocławia, to chłopak mógłby się od razu zabrać do Lipki Wielkiej :)
  6. doszły dzisiaj do mnie Szelki :) więc jutro zawiozę do hoteliku. W poniedziałek Gaja o 8 rano musi być we Wrocławiu. Jesteśmy w trakcie załatwiania transportu, bo niestety ani ja ani Pyrdka osobiście zawieść nie możemy, bo w pracy niestety jesteśmy. Ale na pewno Gaja o 8 na Akademii się pojawi, gdzie bedzie miala robione jeszcze dodatkowe RTG, a potem pojedzie do lecznicy na operację.
  7. A ja lubię szaloną Sambusię :) jak jest spuszczona ze smyczy, to widać w takich chwilach jaka jest szczęśliwa ;)
  8. Superowe wieści :) Taki domków jak najwięcej :) Fidze się to należało po tylu latach życia w kojcu ;)
  9. moje też psiaki czasami podwędzą miseczkę kotu i wyjedzą suche lub saszetki :evil_lol: już taka psia natura ;) Oczywiście Emma nie karmi non stop kocimi saszetkami, bo ma kupioną psią karmę dla Patysi suchą i puszki oraz już widzę jak się musi Patysia zajadać tymi gotowanymi kurczaczkami z warzywami i ryżem :) [SIZE=3]Doszła kolejna wpłata od: NataZG - 300 zł bardzo, bardzo mocno dziękujemy :)[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/158.gif[/IMG]
  10. [SIZE=3]dzięki maupa4 - post nr 2 już jest mój za co bardzo dziękuję i prowadzony jest tam post rozliczeniowy :)[/SIZE] [SIZE=3]na konto Patysi wpłynęły pieniążki od: [/SIZE][SIZE=1][SIZE=3]MAJA602 - 40 zł ślicznie dziękuję :loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/185.gif[/IMG] [/SIZE][/SIZE]
  11. 26:4 = 6,5 za jednego na dzień, czyli 6,5 x 3 = 19,5 za dobę? tylko pytanie czy to już z karma, czy bez.
  12. nie, miał długą linkę przyczepioną :) żeby można go w razie co złapać :) ale smaczki robią cuda - na każde zawołanie był :)
  13. mała oglądalność ogłoszeń :( kurcze, powiedzcie jakie zdjęcia wybrać, to zrobię jeszcze inne ogłoszenia, bo te z którymi zrobiłam widocznie nie przyciągają ludzi :(
  14. Jeśli się uda, to dzisiaj Pyrdka podjedzie na wizytę przedadopcyjną do państwa :) a w weekend państwo by poznali Czapiego osobiście ;)
  15. super, bo mi się w domu FB zawiesza i nic zrobić na nim nie mogę :( dzięki :)
  16. nie mów hop Joasiu :) w sobotę możliwe, że 3 szczeniaki od nas do Ciebie trafia, a przed chwilą miałam telefon od Pani, do której się jakaś sunia przybłakała i nie ma co z nią zrobić, a u nas wszystkie DT zapchane, więc... Jutro trzeba do Państwa przedzwonić dopytać co tam u Figi i czy już się zadomowiła :)
  17. własnie o tym hoteliku myslimy, bo mamy go pod nosem. tylko na to znów kasa potrzebna :( no ale nie ma wyjścia. szczyle zabrać trzeba, nie każdy sobie radzi z opieką nad większą ilością psiaków. pies dogadał się z sunią (mamusią), ale szczyli nie trawi. państwa to przerasta.
  18. napisałam już do moda o zmianę tytułu i przeniesienie wątku, bo Cleopatrax na dogo się nie pojawia już od dawna.
  19. hehe miałaś i już nie masz, za to masz link do wątku Patysi, tylko lekko nieaktualny, bo ona już ma u Ciebie BDT :)
  20. Wysłałam zainteresowanej rodzince, o której pisałam maila ze zdjęciami i dostałam odpowiedź: [QUOTE][FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=Arial]Czapi jest przeuroczy czy możemy już jutro go zobaczyć bo się nie doczekamy[/FONT] [FONT=Arial]podrawiam[/FONT] [FONT=Arial]Ada[/FONT] [/QUOTE]
  21. właśnie widziałam, że dużo osób zostało dorwanych przez moda i usunięto im sygnatury. Ja nie miałam banerku i jakoś ocalałam też :) Kurcze, nie pamiętam gdzie był banerek Dianki, trzeba by przelecieć od początku wątek :roll:
  22. W niedzielę napisalam maila do firmy, w której szelki zamówiłam, że już dawno przelałam im pieniążki i proszę o pilną przesyłkę. Wczoraj dostałam odpowiedź, że szelki zostały wysłane priorytetem. Więc mam nadzieję, że jutro je otrzymam, bo trochę już to trwa :shake:
  23. [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/91340b98b891679dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/5ecd5ae902911d0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/1aabfe631b3b22d3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/971/cbd8eb2156e863admed.jpg[/IMG] koniec :)
×
×
  • Create New...