Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Emma, ja bym mimo wszystko prosiła, abyś podeszła z małą do weta. Z takimi kaszelkami nigdy nie wiadomo, a jeśli się okaże że osłuchowo jest ok i serducho też, to chociaż będziesz mogła ją odrobaczyć. A lepiej dmuchać na zimne z tym kaszelkiem i sprawdzić. -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Dziękujemy ślicznie cioci farmerka63 za wpłatę - 100 zł - na konto naszych bezdomniaków z przeznaczeniem na szczylki :) ciocia - jesteś kochana :loveu:[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/256.gif[/IMG] -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
Akrum replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
się zapisuję i ja :) i podpisuję pod tym wpisem Pyrdki :) W podziękowaniu za cudowną opiekę nad naszą Agatką, za to że dałaś jej czarna ando kilka miesięcy pięknego życia - DZIĘKUJEMY :) i choć skromnym grosikiem wspomożemy i podziękujemy w ten sposób :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
A ja wiedziałam, że to będzie super domek :) Jak tylko Pani zadzwoniła i zaczęla opowiadać jakiego psiaka szuka, od razu pomyślałam o Czapim i zaczełam jej o nim opowiadać :) Mam tylko nadzieję, że się dogadają z niufką :) I jutro Czapi będzie w swoim domku :) -
jestem i ja u chłopaka :) tak sobie myślę, że szkoda że chłopak już na dniach jechać nie może, bo z Psanatorium do Wrocławia jedzie przecież nasza Gaja na operację i będzie wracała z powrotem, gdyby ktoś podrzucił Stasia do Wrocławia, to chłopak mógłby się od razu zabrać do Lipki Wielkiej :)
-
doszły dzisiaj do mnie Szelki :) więc jutro zawiozę do hoteliku. W poniedziałek Gaja o 8 rano musi być we Wrocławiu. Jesteśmy w trakcie załatwiania transportu, bo niestety ani ja ani Pyrdka osobiście zawieść nie możemy, bo w pracy niestety jesteśmy. Ale na pewno Gaja o 8 na Akademii się pojawi, gdzie bedzie miala robione jeszcze dodatkowe RTG, a potem pojedzie do lecznicy na operację.
-
A ja lubię szaloną Sambusię :) jak jest spuszczona ze smyczy, to widać w takich chwilach jaka jest szczęśliwa ;)
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
Superowe wieści :) Taki domków jak najwięcej :) Fidze się to należało po tylu latach życia w kojcu ;) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
moje też psiaki czasami podwędzą miseczkę kotu i wyjedzą suche lub saszetki :evil_lol: już taka psia natura ;) Oczywiście Emma nie karmi non stop kocimi saszetkami, bo ma kupioną psią karmę dla Patysi suchą i puszki oraz już widzę jak się musi Patysia zajadać tymi gotowanymi kurczaczkami z warzywami i ryżem :) [SIZE=3]Doszła kolejna wpłata od: NataZG - 300 zł bardzo, bardzo mocno dziękujemy :)[/SIZE] [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/158.gif[/IMG] -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]dzięki maupa4 - post nr 2 już jest mój za co bardzo dziękuję i prowadzony jest tam post rozliczeniowy :)[/SIZE] [SIZE=3]na konto Patysi wpłynęły pieniążki od: [/SIZE][SIZE=1][SIZE=3]MAJA602 - 40 zł ślicznie dziękuję :loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/185.gif[/IMG] [/SIZE][/SIZE] -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
26:4 = 6,5 za jednego na dzień, czyli 6,5 x 3 = 19,5 za dobę? tylko pytanie czy to już z karma, czy bez. -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
nie, miał długą linkę przyczepioną :) żeby można go w razie co złapać :) ale smaczki robią cuda - na każde zawołanie był :) -
mała oglądalność ogłoszeń :( kurcze, powiedzcie jakie zdjęcia wybrać, to zrobię jeszcze inne ogłoszenia, bo te z którymi zrobiłam widocznie nie przyciągają ludzi :(
-
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Jeśli się uda, to dzisiaj Pyrdka podjedzie na wizytę przedadopcyjną do państwa :) a w weekend państwo by poznali Czapiego osobiście ;) -
Patusia już znalazła swoją przystań- ma wspaniały DS :).
Akrum replied to toyota's topic in Już w nowym domu
super, bo mi się w domu FB zawiesza i nic zrobić na nim nie mogę :( dzięki :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
nie mów hop Joasiu :) w sobotę możliwe, że 3 szczeniaki od nas do Ciebie trafia, a przed chwilą miałam telefon od Pani, do której się jakaś sunia przybłakała i nie ma co z nią zrobić, a u nas wszystkie DT zapchane, więc... Jutro trzeba do Państwa przedzwonić dopytać co tam u Figi i czy już się zadomowiła :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
własnie o tym hoteliku myslimy, bo mamy go pod nosem. tylko na to znów kasa potrzebna :( no ale nie ma wyjścia. szczyle zabrać trzeba, nie każdy sobie radzi z opieką nad większą ilością psiaków. pies dogadał się z sunią (mamusią), ale szczyli nie trawi. państwa to przerasta. -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
napisałam już do moda o zmianę tytułu i przeniesienie wątku, bo Cleopatrax na dogo się nie pojawia już od dawna. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
hehe miałaś i już nie masz, za to masz link do wątku Patysi, tylko lekko nieaktualny, bo ona już ma u Ciebie BDT :) -
Czapi - mały pies o wielkim sercu MA JUŻ DOM!!!
Akrum replied to Maciek777's topic in Już w nowym domu
Wysłałam zainteresowanej rodzince, o której pisałam maila ze zdjęciami i dostałam odpowiedź: [QUOTE][FONT=Arial]Witam[/FONT] [FONT=Arial]Czapi jest przeuroczy czy możemy już jutro go zobaczyć bo się nie doczekamy[/FONT] [FONT=Arial]podrawiam[/FONT] [FONT=Arial]Ada[/FONT] [/QUOTE] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
właśnie widziałam, że dużo osób zostało dorwanych przez moda i usunięto im sygnatury. Ja nie miałam banerku i jakoś ocalałam też :) Kurcze, nie pamiętam gdzie był banerek Dianki, trzeba by przelecieć od początku wątek :roll: