Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. i ja się przyłączam do prośby o zmianę tytułu.
  2. wow, jakie super :)
  3. super wieści, coraz lepsze :) bardzo się cieszę :)
  4. i już na własnym wybiegu: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/a7b5be372e9f7928med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/58a0e072eaea71f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/3bcc7e48a613d231med.jpg[/IMG]
  5. Sambulka kochana znów z nami dzisiaj na spacerku była :) Jej, jak jej futerko się świeci :) jaka radosna, szalona jak zwykle i KOOOOOOCHANA :) Kilka fotek: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/46481596f1ab240fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/2bd25cd4a06628b6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/b5abb01a13efa91amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/c78dffcea14e4601med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1018/53d28068ba970f9bmed.jpg[/IMG]
  6. nie przewracał się. Gdyby to miał zrobić tydzień temu, to pewnie skończył by na ziemi. po tarzaniu w piachu wstał sam, zresztą zobaczycie to później na filmie.
  7. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/a24efb4fd72eb3e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/6671fd3e3da77a23med.jpg[/IMG] Bambu ma piękną, grubą i błyszczącą sierść :)
  8. Bambu jak zwykle podczas naszych odwiedzin w hoteliku, poszedł z nami i Sambą na dluuugi spacer :) Kochany Bambulek, jest usluchany i za smaczki przybiegnie z najdalszego kawałka pola :) Nawet gdy sarny w oddali widział, to gdy go zawołałyśmy z Pyrdką, od razu przybiegł gdy zobaczył, że z kieszeni biszkopty wyciągamy :) Żarłok z niego, tak z Sambą skakały na mnie, gdy zobaczyły worek z biszkoptami, że aż worek rozerwały, biszkopty się wysypały ;) A jak łapczywie biszkopciki i inne smaczki z ręki bierze, na palce trzeba uważać ;) A oto kilka zdjęć :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/11bcf9b522923ef0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/3b8c35e1894faba4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/0206523ee3d848e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/2a214a1b7576234cmed.jpg[/IMG]
  9. ogłosimy i domki się posypią. się ciesz, że one w hoteliku, ciepło mają. te drugie szczyle w kojcu siedzą, im jeszcze chłodno jest. ale przynajmniej bezpieczne są...
  10. no,no,no :-o to ja zaciskam bardzo, bardzo mocno :lol:
  11. Gaja już od dwóch godzin u cioci Poker jest :) Poker, bardzo, bardzo mocno dziękuje za nocleg dla Gai - jesteś kochana :) imperator - Tobie dziękuję za transport Gai, nocleg w Wałbrzychu, piękne zdjęcia :) jutro od Poker odbierze Gaję p. Kamila i się zacznie... ah, jak ja się denerwuje...
  12. Powiem Wam, że widząc ją tydzień temu i to jak chodzi i porównując ją dzisiaj - jest poprawa. Widać też, że jest radośniejsza :)
  13. Kasetka to dziewczyna z charakterem. Jak jest na swoim wybiegu i obok przechodzi się z psami, to szczeka, pokazuje ząbki. Ale z Szarikiem się super dogadują, jak stare dobre małżeństwo :) Dzisiaj zajadała się biszkopcikami i smaczkami :) Jak wyczuła, że mam w kieszeni ukryte smaczki, to nosem niuchała i szukała :)
  14. odwiedzam piękną suńkę :) Poker - jeszcze raz bardzo dziękuję za Gaje :)
  15. jeszcze później będzie filmik, ale wolno net mi w domu chodzi, więc dłuuugo to potrwa.
  16. [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/53730b50de0bac2cmed.jpg[/IMG]
  17. Szarik i Kasetka: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1016/e0dd313725af0b8bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1016/829eee5a61935973med.jpg[/IMG] odprężony Szarik [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/129efde86be3f270med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/ab54517c9d5cb8ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1017/5d50403086958f86med.jpg[/IMG]
  18. WOW :) jaka cudna :) Lunia wypiękniała, wyrosła - piękny dobek się z niej zrobił :) Dziękujemy za piękne zdjęcia i za super domek :)
  19. Bajo to fajny psiak, chociaż osobiście nigdy go na spacerze nie miałam i tak się zastanawiam jak to się stało :) piękne zdjęcia Penny zrobiłaś ;)
  20. już jestem i odpowiadam na wszystkie pytania. Staruszek nie ma imienia, nawet nie zdążyłam pomyśleć nad tym. Staruszek wczoraj został przywieziony, jutro może zostać odrobaczony, w środę zaszczepiony i w środę najprędzej możemy go zabrać, bo do hoteliku zostanie przyjęty jeśli będzie odrobaczony i zaszczepiony. Staruszek przebywa w Wielkopolsce. Będę jutro dzwoniła do Romana, mam nadzieję, że staruszek przeżyje te kilka dni jeszcze na dworze. Tam niestety nie ma boksów wewnętrznych, to małe przytulisko. Alexa - ja nie wiem co mam powiedzieć, bo dziękuję to za mało... wczoraj z przytuliska już i tak przywiozłyśmy nieplanowanie mamusie z 3 szczylami. Mamusia przerażona, dziabała na prawo i lewo. Godzinę się męczyłyśmy z Emma53 żeby ją z budy wyjąć. Ja już czasami mam dosyć, wczoraj ryczałam w przytulisku jak widziałam te psiaki. Coraz więcej tego wszystkiego, czasami już nam nerwy siadają. :(
  21. jestem już i ja :) zdjęcia i filmik się ściągają. Potwierdzam to co napisała Pyrdka. Przez ten tydzień Szarik się zrobił radośniejszy, o wiele lepiej chodzi. W zeszłym tygodniu zrobił kilka kroków i się zatrzymywał. Dzisiaj dziarsko dreptał, siusiał z podniesioną łapinką - aż się dziwiłam że się potrafi na jednej utrzymać. A jak zobaczyłam jak się tarzał w piachu, a potem sam się podniósł - super :) I nawet dzisiaj na smaczki do mnie przychodził :)
  22. dziękuję wszystkim, którzy do staruszka zaglądnęli. musimy mu pomóc, ale jak, gdzie zabrać?
  23. śliczna niunka :)
  24. kciuki na jutro bardzo potrzebne. musi się wszystko udać, nie przewiduje innej opcji :roll:
×
×
  • Create New...