-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Nie
-
Konsultowałam wcześniej wybór i do hoteliku i Dt zdecydowanie poradzono lampę, jest bezpieczniejsza, szybsza, ma szerszy zasięg i można jej używać w pomieszczeniu, gdzie są zwierzęta, co na pewno ułatwi użytkowanie. Chcemy kupić sprzęt dobrej klasy, żeby był bezpieczny i służył długi czas.
-
Lampa kosztuje 3222 zł. Zbiórkę wystawiłam na 2999 zł i w tej chwili jest tam 400 zł; na koncie fundacji jest 300 zł wpłat na ten cel. Przy takiej ilości kotów, jaką teraz mamy pod opieką w hoteliku, w domach tymczasowych i tych działkowych, niestety trudno nam pokryć całość, dlatego bardzo proszę o pomoc . Można też wpłacać na konto fundacji z tytułem " Lampa". Wszystkie wpłaty na konto umieszczę tutaj po zakończeniu zbiórki. Bardzo proszę też Cioteczki z FB o udostępnianie zbiórki.
-
Bardzo prosimy o pomoc Chcielibyśmy zakupić lampę bakteriobojczą, która bardzo ułatwiłaby opiekę nad zwierzętami w hoteliku i w domach tymczasowych, jednak jej koszt przekracza nasze możliwości finansowe. Lampa pozwoli na b. szybką eliminację bakterii, wirusów, grzybów z pomieszczenia, w którym znajdują się zwierzaki, bez konieczności użycia chemikaliów, minimalizuje też ryzyko wyniesienia choroby poza kwarantannę. Dodatkowo jest to lampa mobilna, więc można ją wykorzystywać w różnych pomieszczeniach w zależności od potrzeb; w różnych domach tymczasowych, a dezynfekcja odbywa się bez użycia środków chemicznych, co jest bezpieczne dla środowiska. Zależy nam, aby zwierzęta gotowe do adopcji wyjeżdżały do nowych domów w dobrym stanie, bo na jedno wolne miejsce czekają kolejne. U Murki w hoteliku będzie służyła nie tylko zamojskim zwierzakom, ale wszystkim hotelowiczom. Prosimy o najmniejsze chociaż wpłaty i o udostępnianie. Nie mogę tutaj wstawić zbiorki, link jest na profilu fundacji, mogę wyśsłać też adres zbiórki na WhatsApp lub Messenger.
-
Moje zaznaczone na czerwono wątki wciąż są niewidoczne.
-
Pamela w domciu w Warszawie Pani Natalia napisała: Pamelcia pomaga mi w pracy na komputerze, ale też bawi sie zabawkami i psoci. Buszuje po wszystkich pokojach, korzysta bez problemu z kuwety. Jest bardzo czyściutka. Chyba się zaaklimatyzowala
-
Wolontariusze z zamojskiego schroniska nie odbiorą, ale my możemy je zabrać, bo do Lublina jeździmy przez Krasnystaw. Jeśli Jagna nie zmieni decyzji i będzie te wszystkie rzeczy dzieliła, to część przeznaczoną dla schroniska w Zamościu odbierzemy i przekażemy.
-
Dziękuję za prowadzenie adopcji Płomyczka
-
Dwa z tych kociaków trafiły pod naszą opiekę, reszta jest podobno oddana do karmiącej kotki; znalazca kotów niestety przywiózł tylko dwa kocurki. Są malutkie, więc na razie przebywają w lecznicy, koszt pobytu to 15 zł/doba. Wciąż szukamy z Alaskan dla nich miejsca.
-
Wczoraj do własnego domu w Warszawie pojechała też malutka Pamela Dziękujemy Murce za opiekę nad kotkami, p. Rafałowi za pomoc w transporcie