Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Opłacona faktura za hotelowanie : 1044,00 zł. Myślałam, że będę mogła napisać, iż środki Zewa zostały rozliczone, ale dzisiaj znowu wpisałam 2 wpłaty Faktura Jagna IX.pdf
  2. Na koncie ZEA jest wpłata dla Pixelka 60 zł - Anna GR (19.09.)
  3. Na koncie ZEA jest wpłata 545 zł zł (11.09.) od Grażka 123 na hotelowanie Luny
  4. Na koncie ZEA jest wpłata 310 zł (08.09.) od Jo37 na hotelowanie Pixelka.
  5. Wpłaty dla Maurycego na konto ZEA: 60 zł - Iwona z Sosnowca (18.09.)
  6. Wpłaty dla Greya na koncie ZEA 20 zł - b- b (09.09.) IX, X 20 zł - Jo37 (08.09.) 60 zł - Grażka123 (11.09.)
  7. Wpłaty dla Dudusia na konto ZEA 50 zł - Koja 08.09. 60 zł - mari23 08.09. 40 zł b- b 09.09. IX, X 50 zł - jaguska 10.09. 100 zł - agat21 10.09. 50 zł - Grażka123 11.09. 60 zł - Iwona z Sosnowca 18.09.
  8. Wpłaty dla Neri na konto Zea 30 zł - helli 05.09. 20zł - Irena z Katowic 11.09. 100 zł - Grażka123 11.09. 80 zł - Katarzyna P. Przasnysz 17.09. 60 zł - Iwona z Sosnowca 18.09.
  9. Wpłata na konto ZEA dla Wolfika 70 zł - Keyuta 03.09. 50 zł - helli 05.09. 30 zł - Patrycja96 08.09. 10 zł - nina65 10.09. 40 zł b-b 09.09. IX,X 30 zł - siostra elficzkowej 10.09. 30 zł - Aldrumka 11.09. 80 zł - Katarzyna P. Przasnysz 17.09. 50 zł - Livka 18.09. 40 zł - Dulska 22.09.
  10. Konsultowałam wcześniej wybór i do hoteliku i Dt zdecydowanie poradzono lampę, jest bezpieczniejsza, szybsza, ma szerszy zasięg i można jej używać w pomieszczeniu, gdzie są zwierzęta, co na pewno ułatwi użytkowanie. Chcemy kupić sprzęt dobrej klasy, żeby był bezpieczny i służył długi czas.
  11. Lampa kosztuje 3222 zł. Zbiórkę wystawiłam na 2999 zł i w tej chwili jest tam 400 zł; na koncie fundacji jest 300 zł wpłat na ten cel. Przy takiej ilości kotów, jaką teraz mamy pod opieką w hoteliku, w domach tymczasowych i tych działkowych, niestety trudno nam pokryć całość, dlatego bardzo proszę o pomoc . Można też wpłacać na konto fundacji z tytułem " Lampa". Wszystkie wpłaty na konto umieszczę tutaj po zakończeniu zbiórki. Bardzo proszę też Cioteczki z FB o udostępnianie zbiórki.
  12. Bardzo prosimy o pomoc Chcielibyśmy zakupić lampę bakteriobojczą, która bardzo ułatwiłaby opiekę nad zwierzętami w hoteliku i w domach tymczasowych, jednak jej koszt przekracza nasze możliwości finansowe. Lampa pozwoli na b. szybką eliminację bakterii, wirusów, grzybów z pomieszczenia, w którym znajdują się zwierzaki, bez konieczności użycia chemikaliów, minimalizuje też ryzyko wyniesienia choroby poza kwarantannę. Dodatkowo jest to lampa mobilna, więc można ją wykorzystywać w różnych pomieszczeniach w zależności od potrzeb; w różnych domach tymczasowych, a dezynfekcja odbywa się bez użycia środków chemicznych, co jest bezpieczne dla środowiska. Zależy nam, aby zwierzęta gotowe do adopcji wyjeżdżały do nowych domów w dobrym stanie, bo na jedno wolne miejsce czekają kolejne. U Murki w hoteliku będzie służyła nie tylko zamojskim zwierzakom, ale wszystkim hotelowiczom. Prosimy o najmniejsze chociaż wpłaty i o udostępnianie. Nie mogę tutaj wstawić zbiorki, link jest na profilu fundacji, mogę wyśsłać też adres zbiórki na WhatsApp lub Messenger.
  13. Moje zaznaczone na czerwono wątki wciąż są niewidoczne.
  14. Pamela w domciu w Warszawie Pani Natalia napisała: Pamelcia pomaga mi w pracy na komputerze, ale też bawi sie zabawkami i psoci. Buszuje po wszystkich pokojach, korzysta bez problemu z kuwety. Jest bardzo czyściutka. Chyba się zaaklimatyzowala
  15. Wolontariusze z zamojskiego schroniska nie odbiorą, ale my możemy je zabrać, bo do Lublina jeździmy przez Krasnystaw. Jeśli Jagna nie zmieni decyzji i będzie te wszystkie rzeczy dzieliła, to część przeznaczoną dla schroniska w Zamościu odbierzemy i przekażemy.
  16. Dziękuję za prowadzenie adopcji Płomyczka
  17. Dwa z tych kociaków trafiły pod naszą opiekę, reszta jest podobno oddana do karmiącej kotki; znalazca kotów niestety przywiózł tylko dwa kocurki. Są malutkie, więc na razie przebywają w lecznicy, koszt pobytu to 15 zł/doba. Wciąż szukamy z Alaskan dla nich miejsca.
  18. Wczoraj do własnego domu w Warszawie pojechała też malutka Pamela Dziękujemy Murce za opiekę nad kotkami, p. Rafałowi za pomoc w transporcie
×
×
  • Create New...