Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą podróż Maurycego i za Aska7, bo być może w podróż z nimi wyruszy jeszcze staruszek z zamojskiego schroniska w bardzo złym stanie, jedzie pod opiekę fundacji. Szerokiej drogi, bez niespodzianek i kłopotów.
  2. Melania na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/delikatna-spokojna-koteczka-do-adopcji-CID103-ID17cjqw.html?bs=olx_pro_listing
  3. Z małych kociaków tutaj w Zamościu w DT mamy jeszcze 4 miesięczna Melanię, znalezioną na zamojskiej Starówce. Wczoraj byłyśmy z Alaskan zrobić parę zdjęć do ogłoszeń; dobrze byłoby, gdyby szybko trafił się dobry domek, bo ten DT dzisiaj jest, a jutro może go nie być... Kocia jest odrobaczona, po testach ( ujemne), niedługo zostanie zaszczepiona.
  4. Oby, bo w kolejce czekają już dwie kocie. My jutro raniutko wyjeżdżamy na 3 dni i zabieramy po drodze Pamelę do Murki do hoteliku. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  5. To wiadomość od Iwony z Sosnowca: w związku z wątpliwościami AlfyLS, o których przeczytałam na wątku Maurycego, wyjaśniam, że wpłatę: 50 zł - Iwona z Sosnowca (23.07.) i 50 zł malti (23.07.) należy uznać za wpłatę malti - co jest zgodne z Martyny deklaracją - czyli 100 zł na Maurycego Batonika; natomiast ja zadeklarowałam 50, ale wpłaciłam - 16.07. - 60 zł. Chciałabym poinformować Alfę LS, że zwiększam zadeklarowaną kwotę do 60 zł również w sierpniu i we wrześniu. Ponieważ zarówno ja, jak i Martyna będziemy wpłacały nasze stałe na konto Fundacji ZEA, od października będę wpłacała 100 zł na Maurycego, czyli w stosunku do kwoty pierwotnie zadeklarowanej - 50 zł, od października ją podwajam. Robię to z uwagi na fakt, że opłata za hotelik z wystawieniem faktury jest "droższa" chyba o 23%. Od października moja i Martyny wpłata to 200 zł czyli w zasadzie co 3 no może 4 miesiące opłatę za hotelik można będzie zrobić z tych naszych wpłat. A może psiak będzie potrzebował jakiejś diagnostyki, więc wtedy też się przydadzą te pieniądze. Pozdrawiam Martyna
  6. Jutro do hoteliku do Murki jedzie mała Pamela, znaleziona w Krasnobrodzie, w ośrodku wczasowym. Jest już odrobaczona i zaszczepiona. W kolejce czeka biało rudy 3 mies. kocurek
  7. Fistaszek, teraz Franek, w domciu w Krakowie
  8. Śnieżka pozdrawia:) Wczoraj pani napisała, że sunia wreszcie pokonała swoje lęki z przeszłości i w pełni może cieszyć się szczęśliwym psim życiem. Była z rodziną na wyjeździe wakacyjnym i już nie boi się jeździc autem, bez strachu wychodzi też na spacery. No i przestała sikać w domu:)
  9. Wreszcie udało się wybrać dom dla Basi, kocia zamieszka w Warszawie Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę Jeśli wszystko dobrze się ułoży, to w czwartek Basia pojedzie do siebie. Dziękuję Alaskan na ogłoszenie
  10. Wczoraj do swojego nowego domu w Będzinie pojechała malutka Jagódka, rodzina przyjechała do hoteliku osobiście Dziękuję Murce za opiekę, Iwonie z Sosnowca za wizytę PA Koci życzę dużo miłości
  11. Bardzo się cieszę, że sunia wreszcie ma dom, na który warto było tyle czekać.
  12. Jakby ktoś mógł weprzeć malutką Malinkę, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę też fejsbukowe Cioteczkio o udotępnianie zbiórki. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/malinkachoreoczka
  13. Maurycy dzisiaj, nie udało się nakręcić filmiku, bo ucieka do budy.
  14. Parę dni temu swoje pierwsze urodziny obchodziła malutka Saja zabrana z miejscowości Krasne, zamieszkała w Pszczynie Z tej samej posesji zostały zabrane Jaśminka, Spotka i Złotka.
  15. Wczoraj otrzymałam wiadomość z domu Jaśminki: Dzień dobry. Po 10 miesiącach u nas mamy ogromny postęp. Jaśminka vel Perełka chętnie chodzi na spacery, uznała mojego męża za opiekuna i dobrze zachowuje się u weterynarza. Chodzi też z nami do restauracji . Postęp duży, bo przez długi czas było naprawdę źle.
×
×
  • Create New...