-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Melania na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/delikatna-spokojna-koteczka-do-adopcji-CID103-ID17cjqw.html?bs=olx_pro_listing
-
Z małych kociaków tutaj w Zamościu w DT mamy jeszcze 4 miesięczna Melanię, znalezioną na zamojskiej Starówce. Wczoraj byłyśmy z Alaskan zrobić parę zdjęć do ogłoszeń; dobrze byłoby, gdyby szybko trafił się dobry domek, bo ten DT dzisiaj jest, a jutro może go nie być... Kocia jest odrobaczona, po testach ( ujemne), niedługo zostanie zaszczepiona.
-
Oby, bo w kolejce czekają już dwie kocie. My jutro raniutko wyjeżdżamy na 3 dni i zabieramy po drodze Pamelę do Murki do hoteliku. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
-
To wiadomość od Iwony z Sosnowca: w związku z wątpliwościami AlfyLS, o których przeczytałam na wątku Maurycego, wyjaśniam, że wpłatę: 50 zł - Iwona z Sosnowca (23.07.) i 50 zł malti (23.07.) należy uznać za wpłatę malti - co jest zgodne z Martyny deklaracją - czyli 100 zł na Maurycego Batonika; natomiast ja zadeklarowałam 50, ale wpłaciłam - 16.07. - 60 zł. Chciałabym poinformować Alfę LS, że zwiększam zadeklarowaną kwotę do 60 zł również w sierpniu i we wrześniu. Ponieważ zarówno ja, jak i Martyna będziemy wpłacały nasze stałe na konto Fundacji ZEA, od października będę wpłacała 100 zł na Maurycego, czyli w stosunku do kwoty pierwotnie zadeklarowanej - 50 zł, od października ją podwajam. Robię to z uwagi na fakt, że opłata za hotelik z wystawieniem faktury jest "droższa" chyba o 23%. Od października moja i Martyny wpłata to 200 zł czyli w zasadzie co 3 no może 4 miesiące opłatę za hotelik można będzie zrobić z tych naszych wpłat. A może psiak będzie potrzebował jakiejś diagnostyki, więc wtedy też się przydadzą te pieniądze. Pozdrawiam Martyna
-
Jutro do hoteliku do Murki jedzie mała Pamela, znaleziona w Krasnobrodzie, w ośrodku wczasowym. Jest już odrobaczona i zaszczepiona. W kolejce czeka biało rudy 3 mies. kocurek
-
-
Wreszcie udało się wybrać dom dla Basi, kocia zamieszka w Warszawie Bardzo dziękuję Jo37 za wizytę Jeśli wszystko dobrze się ułoży, to w czwartek Basia pojedzie do siebie. Dziękuję Alaskan na ogłoszenie
-
Wczoraj do swojego nowego domu w Będzinie pojechała malutka Jagódka, rodzina przyjechała do hoteliku osobiście Dziękuję Murce za opiekę, Iwonie z Sosnowca za wizytę PA Koci życzę dużo miłości
-
Jakby ktoś mógł weprzeć malutką Malinkę, będę bardzo wdzięczna za pomoc. Proszę też fejsbukowe Cioteczkio o udotępnianie zbiórki. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/malinkachoreoczka
-
Parę dni temu swoje pierwsze urodziny obchodziła malutka Saja zabrana z miejscowości Krasne, zamieszkała w Pszczynie Z tej samej posesji zostały zabrane Jaśminka, Spotka i Złotka.
-
Wczoraj otrzymałam wiadomość z domu Jaśminki: Dzień dobry. Po 10 miesiącach u nas mamy ogromny postęp. Jaśminka vel Perełka chętnie chodzi na spacery, uznała mojego męża za opiekuna i dobrze zachowuje się u weterynarza. Chodzi też z nami do restauracji . Postęp duży, bo przez długi czas było naprawdę źle.