Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. W piątek 03.10. pękło serce naszego domu; po trudnej chorobie odeszła druga z naszych kotek, Telma, miała ok. 17 lat. Z chorobą nie dało się walczyć, próbowaliśmy. Nie dało się nic z tym zrobić, tylko się pożegnać. Wiemy, że czas nie pozwoli zapomnieć o stracie, ale pozwoli nauczyć się z nią żyć. Wierzymy też, że tam gdzie jesteś już na zawsze obok będzie Luizka i tulicie się znowu do siebie. Do zobaczenia
  2. W piątek 03.10. pękło serce naszego domu; po trudnej chorobie odeszła druga z naszych kotek, Telma, miała ok. 17 lat. Rozpaczamy, bo straciliśmy członka rodziny, część naszego życia. Z chorobą nie dało się walczyć, próbowaliśmy. Nie dało się nic z tym zrobić, tylko się pożegnać. Wiemy, że czas nie pozwoli zapomnieć o stracie, ale pozwoli nauczyć się z nią żyć.
  3. Albinka pozdrawia Mam dużo filmików z sunią, niestety teraz są problemy z ich wstawieniem.
  4. W poniedziałek, już po szczepieniu, dołączą do nich Maciejka i Buraś; obecnie przebywają w nieogrzewanym pomieszczeniu, a robi się coraz zimniej.
  5. Józefinka i Napoleon wczoraj zaliczyły już wizytę u weta, zostały odrobaczone, odpchlone, mają wykonane testy ( ujemne). Kociaki noc spędziły w lecznicy, a dzisiaj prawdopodobnie pojadą do hoteliku do Murki.
  6. Wczoraj pod opiekę fundacji trafiły dwa malutkie bezdomne kociaki z podzamojskiej wsi, ich matka prawdopodobnie zginęła.
  7. Dziękuję pięknie. Aksamitka jest w hoteliku u Murki.
  8. Kolejna radosną wiadomość: https://www.facebook.com/share/v/1E69m3i5Ri/
  9. Skopiowane z profilu schroniska : WYGRALIŚMY! Z ogromną radością i wzruszeniem informujemy, że nasz projekt „Modernizacja budynku dla psów” ZWYCIĘŻYŁ w Budżecie Obywatelskim! Dzięki Waszym głosom główny budynek dla naszych podopiecznych przejdzie remont, który zapewni im ciepłe, bezpieczne i komfortowe warunki na co dzień. To ogromny krok w stronę poprawy jakości życia bezdomnych psiaków, które każdego dnia czekają na swój wymarzony dom. Z całego serca DZIĘKUJEMY każdej osobie, która oddała głos za naszymi zwierzakami. To dzięki Wam możemy działać jeszcze skuteczniej i z jeszcze większą nadzieją patrzeć w przyszłość. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni – ten sukces należy do NAS WSZYSTKICH!
  10. Dziękuję Ci Murko za wiadomości i zdjęcia, będę trzymała kciuki za wizytę w Lublinie. A w którym oczku przemieściła się soczewka, w tym w gorszym stanie?
  11. Wrzosik i Marcinek, dwa maluszki znalezione z rodzeństwem pod lasem. Pod opiekę fundacji trafiły te dwa kocurki, na razie przebywają w lecznicy w Izbicy i pozostaną tam do 1 szczepienia. W chwili znalezienia były malutkie, miały biegunkę, teraz ich stan już się poprawił.
  12. Nowy kot pod opieką ZEA -pozostawiony wczoraj na terenie po zamojskiej niedzielnej giełdzie
  13. Pięknie dziękuję za wpłaty na lampę bakteriobójczą ( konto ZEA) 100 zł - Marek K. Zamość (TZ Alaskan) (09.09.) 200 zł - Andrzej M. Zamość (12.09.) 20 zł - Małgorzata S. Warszawa (12.09.) 30 zł - Marta S. Wrocław (12.09.) 100 zł - DS Stefci (19.09.) 200 zł - Aska7 (22.09.) Razem: 650,00 zł Na zbiórce jest w tej chwili 529 zł. Kto jeszcze z dogomaniaków może wspomóc zakup lampy bakteriobójczej do hoteliku do Murki?
  14. Pięknie dziękuję za wpłaty na zwierzaki pod opieką ZEA 100 zł - Figunia (08.09.) będzie dla Malinki z chorymi oczkami, która ma umówioną kolejną wizytę u prof. w Lublinie 50 zł - Jo37 (08.09.) koty 10 zł - malti (09.09.) koty 50 zł - Aldrumka (11.09.) koty 20 zł - Iwona z Sosnowca (18.09.) koty
  15. Zew nie żyje, nie mogę zbierać pieniędzy na konto fundacji, proszę już nie przelewać.
  16. Amelka ( u mnie Ami ) na Warszawę https://www.olx.pl/d/oferta/delikatna-ami-do-adopcji-CID103-ID17yv4h.html?bs=olx_pro_listing
×
×
  • Create New...