-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
-
Na razie są tylko złe informacje, nic więcej nie wiem. To dzięki Tobie jest wizyta u prof., dzięki za pomoc
-
-
Wielka szansa dla zamojskich psów na godne warunki: Drodzy Zwierzolubni Mieszkańcy Zamościa! Potrzebujemy Waszej pomocy! Zamojski Budżet Obywatelski to jedyna realna szansa na przeprowadzenie poważnego remontu w naszym schronisku. Nasz projekt ogólnomiejski: „Modernizacja budynku dla psów na terenie Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu” czeka na Wasze głosy! Link do głosowania: https://obywatelski.pl/zamosc/ Poniżej pokazujemy Wam zdjęcia, jak obecnie wygląda psi budynek. Warunki są trudne, a budynek pilnie potrzebuje modernizacji. Psy mieszkają tam cały rok, również zimą – nowy budynek byłby ogrzewany i znacznie poprawiłby ich dobrostan. Głosowanie elektroniczne trwa do 19 września! Możesz głosować tylko jeśli jesteś mieszkańcem miasta Zamość. Z jednego urządzenia można oddać tylko jeden głos – każdy głos się liczy! Udostępnij ten post, zachęć znajomych i razem zróbmy coś dobrego dla tych, którzy sami nie mogą o to poprosić.
-
Płomyczek na Kraków https://www.olx.pl/d/oferta/cudny-2-5-miesieczny-plomyk-do-adopcji-CID103-ID1757Ri.html?bs=olx_pro_listing
-
Dziękuję Murko za wiadomości, trzymam mocno kciuki, aby w środę informacje były dobre. Zaglądających tutaj również proszę o ciepłe myśli, niech to kocie dziecko ma szansę na szczęśliwe życie bez bólu. Postaram się zrobić zbiórkę na operację.
-
Pięknie dziękuję za wpłaty na zwierzaki pod opieką ZEA 50 zł - MikAga (04.08.) 40 zł - Magdalena K. Lublin (05.08.) 50 zł - Aldrumka (06.08). - na koty 522 zł - nawiązka ze sprawy karnej (07.08.) 100 zł - Figunia (08.08.) 10 zł - malti (08.08.) stała wpłata 200 zł - Luizka Ś. Zamość (12.08.) Wszystkie wpłaty przeznaczam na kociaki, których wciąż nam przybywa pod opiekę:(. No i malutka Malinka będzie na pewno potrzebowała wsparcia na badania i leczenie.:(
-
Biedna malusia, przecież to jeszcze dziecko, bardzo mi jej żal Zrobimy wszystko, żeby tylko nie cierpiała
-
Wpłaty dla Bonusa na konto ZEA 10 zł - Nesiowata (04.08.) 400 zł - Ewa Marta 06.08.
- 1565 replies
-
No niestety z tym ogarnięciem prawdopodobnie nic więcej nie da się zrobić. Po poprzedniej próbie zbliżenia się do psa ze smyczą jest jeszcze gorzej, Maurycy na widok p. Oli wchodzącej do boksu ucieka do budy. Dostałam informację, że niestety żeby zabrać psa do auta trzeba będzie podać środek uspokajający. Trzeba to uwzględnić, że pies nie da sobie założyć szelek My wyjeżdzamy, wracamy do Zamościa 29.08., p. Ola postara się być przy przekazaniu psa.
-
W sprawie Basi telefony dzwonią, wszyscy kotkę chcą, mam parę ankiet, ale jak na razie domu marzeń nie widzę. Czekamy. O Leosię zapytań na razie nie ma, o Płomyczka podobnie, jedynie Ukraińcy.