Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Na FB wrzuciłam filmiki z Hecą i Alpinką, obie suczki zdrowe, szczęśliwe i kochane. Alpinka prezentuje się już w nowym płaszczyku
  2. Cudna vel Heca przeprowadziła się z rodziną z Warszawy do własnego domu w Legionowie
  3. Leosia w nowym domciu A to kocurek rezydent
  4. Dzisiaj do swojego nowego domu w Warszawie pojechała mała Leosia. Kocia troszkę czekała na swoją rodzinę, ale teraz wiemy, na kogo tyle czekała. Leosia zamieszka w bloku, z młodymi ludźmi i ich kocurkiem, też z adopcji. Dziękuję pięknie Murce za dotychczasową opiekę, a Jo37 za wizytę przedadopcyjną. Dużo miłości malutka .
  5. Murko, dziękuję za te wyjazdy z Malinką i za to, że jesteś z nią w tych trudnych chwilach. Ja wciąż mam nadzieję, że będzie lepiej, niż teraz to wszystko wygląda.
  6. Prawdopodobnie będzie amputowana. Na razie malutka jest za słaba, no i te rany ogromne.
  7. W środę w okolicach Carrefour w Zamościu zostało znalezione poranione kociątko Malutka Renatka ma ok. 3 mies., waży 1 kg, ma złamane dwie łapki, jedna jest prawdopodobnie do amputacji.
  8. W poniedziałek o godz. 14.00 w Lublinie jest zaplanowana operacja Malinki. Założyłam dzisiaj zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki, niestety nie mogę jej tutaj pokazać. Bardzo proszę Cioteczki z Fb o udostępnianie.
  9. Moim zdaniem Maurycy w hoteliku swoim zachowaniem pozytywnie zaskoczył. Może to, co osiągnął to jest jego limit, może więcej nie potrafi i trzeba to zaakceptować.
  10. A nowym miejscu nie będzie płakał? Przecież tego nikt nie wie, a moim zdaniem on nie ma czasu, żeby nas o tym przekonywać. Jak jechał do hoteliku to bylo wiadomo, że jest wycofany, że w schronisku unikał kontaktu z ludźmi, zawsze siedział w jednym miejscu w boksie. Może płakał też co noc w schronisku.
  11. Moim zdaniem Maurycy powinien zostać tam gdzie jest, jeśli oczywiście może. Po tylu latach w schronisku i z takim usposobieniem każda zmiana to jest dla niego ogromny stres. Ten pies nigdy nie był zbyt otwarty, żył swoim życiem, zawsze gdzieś z boku, w swoim tempie. W kolejnym miejscu będzie musiał zaczynać kolejny raz wszystko od nowa, a ma swoje lata.
  12. Bardzo dziękuję za wpłatę na pierwszą operację Malinki (koszt operacji 1500 zł - 1800 zł ): 100 zł - DS Stefci (20.10.) 400 zł - mar.gajko (05.11.)
  13. Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 30 zł - Iwna z Sosnowca (31.10.) 100 zł - Luiza Ś. Zamość (16.10.) 50 zł - DS Stefci (20.10.) 100 zł - Paweł K. Warszawa (syn Alaskan 30.10.) dla Hawranka z chorym serduszkiem
  14. Pięknie dziękuję za wpłaty na lampę bakteriobójczą ( konto ZEA) 100 zł - Marek K. Zamość (TZ Alaskan) (09.09.) 200 zł - Andrzej M. Zamość (12.09.) 20 zł - Małgorzata S. Warszawa (12.09.) 30 zł - Marta S. Wrocław (12.09.) 100 zł - DS Stefci (19.09.) 200 zł - Aska7 (22.09.) 100 zł - koleżanka Alaskan (24.09.) 100 zł - Ewa S. Kraków 50 zł - Ewa K. Kraków 30 zł - Nesiowata (13.10.) 100 zł - Luiza Ś. Zamość (16.10.) 50 zł - Iwon z Sosnowca (31.10.) 30 zł - Magdalena K. Lublin (05.11.) Razem: 1110,00 zł Na zbiórce jest 700 zł
×
×
  • Create New...