Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Wpłaty dla Greya na koncie ZEA 10 zł - AlfaLS (23.09.) 10 zł - Nesiowata (03.10.) 20 zł - Mazowszanka (06.10.)
  2. Ja jeszcze o ważnej akcji "Różowy szalik" w Zamościu - zamojskie rzeźby otrzymały piękne, cieplutkie, różowe szaliki na jesień, symbolizujące walkę z rakiem piersi. Jeszcze tylko krasnal Batiaryga czeka...
  3. U nas został Buraś vel Filuś i powoli będę mu robiła zdjęcia do ogłoszeń
  4. Gabrysia vel Maciejka pojechała już wczoraj do Warszawy, trafił nam się transport, i tak prezentuje się w nowym domu. Pani napisała, że jest baaaardzo aktywna i lubi się bawić
  5. Wczoraj zabraliśmy z TZem Gabrysię i Burasia do siebie; w pomieszczeniu gospodarczym, w którym były, zrobiło się bardzo zimno. Wcześniej nie mogłam tego zrobić ze względu na naszą kocią staruszkę Telmę. Gabrysia za tydzień jedzie do swojego domu w Warszawie.
  6. Ma ogromnego pecha. W hoteliku jest ponad rok i ani jednego zapytania godnego uwagi
  7. Wczoraj odbyła się wizyta w Warszawie dla Gabrysi zwanej też Maciejką, kocia może się pakować. Bardzo dziękuję Jo37 za odwiedziny w przyszłym domciu.Gabrysia zamieszka z 4 osobami dorosłymi i 10 letnia dziewczynka, więc tak do głaskania wystarczy. Szukamy tylko transportu do Warszawy.
  8. Zakupy już opłacone, wczoraj byliśmy w Lublinie, trzeba tylko odebrać, jak tam będziesz, dziękuję.
  9. Żurawie dzisiaj nad naszą chatą
  10. Dziękuję, czyli będzie dodane do faktury?
  11. I jeszcze Fela, nasza była tymczasowicza, w domciu w Warszawie
  12. Malutka Basia w domu w Warszawie
  13. Ojej, współczuję:( Niestety zwierzęta starzeją szybciej, nie zdążymy się nimi nacieszyć. Nasza Telma odeszła parę dni temu, tez miała guz na wątrobie.:( Pozdrawiam ciepło wszystkich i wszytkie zwierzaki.
  14. Pięknie dziękuję za wpłaty na lampę bakteriobójczą do hoteliku do Murki (konto ZEA) 100 zł - Marek K. Zamość (TZ Alaskan) (09.09.) 200 zł - Andrzej M. Zamość (12.09.) 20 zł - Małgorzata S. Warszawa (12.09.) 30 zł - Marta S. Wrocław (12.09.) 100 zł - DS Stefci (19.09.) 200 zł - Aska7 (22.09.) 430 zł - Jo37 (08.09.) 100 zł - Ula. P. Zamość (koleżanka Alaskan) (24.09.) Razem: 1180,00 zł
  15. W czwartek o 11.00 jest umówiona wizyta w Warszawie dla Gabrysi vel Maciejki, prosimy o kciuki. Koteczka wraz z bratem na nowy dom czeka w Zamościu, wykorzystujemy puste pomieszczenie przy domu u mojej córki.
  16. Pomimo trudnego ostatniego czasu mamy sporo kotów pod opieką i trzeba szukać im domów. Dziękuję Poker za pamięć o Aksamitce i za wciąż odnawiany Olx, być może ktoś wreszcie kocię dojrzy. Dziękuję też Asi Alaskan za pomoc w ogłaszania kociaków i za czuwanie nad ich uaktualnianiem.Dzięki tej pomocy dzisiaj do swojego nowego domu do Wołomina pojechał mały Józek, który przebywał w DT w Zamościu. Wideo wizytę zrobiła Alaskan, za co również b. dziękuję. P. Hubert dzisiaj osobiście przyjechał do Zamościa po Józka.
  17. Dziękuję wszystkim za pożegnanie tutaj naszej Telmy i za wyrazy współczucia, wiele dla mnie znaczą.
  18. Opłacona faktura za hotelowanie kotów u Murki: 1926,90 zł Murka koty Wrzesień.pdf hotelowanie.pdf
  19. Opłacone faktury za karmę: 671,64 zł 50c4e6db497150420e7626b542320087.pdf 1007_09_2025.pdf Faktura-Barfood.pdf
×
×
  • Create New...