-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty na operację Malinki (koszt 1500 zł) 50 zł - MikAga (07.11.) 150 zł - DS Stefci (19.11.)
-
Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 50 zł - Jo37 (06.11.) 70 zł - Aldrumka (10.11.) Dziękuję za wpłaty na konto Zea (wszystkie wpłaty przeznaczam teraz na koty) 100 zł - Figunia (06.11.) 10 zł - malti (10.11.) 50 zł - MikAga (07.11.)
-
Dzisiejsze wieści o Leosi od p. Natalii: W końcu jakieś dobre sygnały,wczoraj się widzieli i kocurek w sumie ją ignorował i nawet zjadł przy niej smaczki, byli dosłownie parę centymetrów od siebie i coraz bardziej przyzwyczaja się do jej zapachu,wcześniej jak tylko wywąchał jej zapach na rękach to ociekał, a teraz to nawet się ociera o ręce. Malutka też już z każdym dniem coraz bardziej zrelaksowana i odważna, nawet już na drapak się wspina.
-
Doszła paczka od elik (z obrożami i smyczami), odebrałam też z Krasnegostawu 2 paczki od Jagny (ręczniki, kocyki, posłanka) - bardzo dziękuję . Większość z rzeczy TZ zawiezie do schroniska, pasiaste kocyki pójdą do tego nowego dt dla kotów w Zamościu.
-
Leosia ( teraz Freya) aklimatyzuje się bardzo dobrze, właściwie to cały czas mruczy i przytula Jest nadal izolowana, bo rezydent jednak na jakieś uwagi
-
W środę do swojego nowego, wspólnego domu pod Kraków pojechali bracia Wrzosik i Marcinek. Trafił im się dom jak z bajki i do tego już zawsze będą razem, bo są nierozłączni. Państwo przyjechali do Zamościa osobiście po swoje skarby Kocurki zamieszkały w domu z ogrodem, ale to od zawsze był dom niewychodzący dla kotów, z wolierą, rodzina zawsze miała po dwa koty. Kocurkami, odkąd wróciły z lecznicy w Izbicy, opiekowała się Alaskan, za co jej bardzo dziękuję Pięknego życia chłopaki! Na zdjęciach pierwsze chwile w nowym domu
-
-
-