Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jest u tej pani, która ją znalazła, ale nie jest dobrze. Tam są 4 psy, w tym dwie suczki, ona jest bardzo zazdrosna o rezydentki, parę dni temu poszarpaly się Wizyty w lecznicy też nie było, bo nie można tam teraz dojechać. Wszystko pod görkę
  2. A jeszcze Fistaszek w krakowskim domciu
  3. W poniedziałek do DT w Zamościu (pod opiekę Alaskan) trafiła Kalinka i Kajtek, rodzeństwo Renatki z poranionymi łapkami, która nie przeżyła i dzieci Rudzi z amputowanym ogonkiem. Kociaki ponad miesiąc przebywały w lecznicy, teraz czeka je socjalizacja.
  4. Żal malutkiego, żal psiego życia. Przytulam mari i tutaj, pożegnam Milusia na FB. Trzymaj się, dziękuję za te jego ponad 6 lat, bo były szczęśliwe, może pierwszy raz był po raz pierwszy kochany.
  5. 14.12. minął rok, odkąd Mila zamieszkają w Konstancinie Jeziornej Mam filmik z urodzin - był torcik, było 100 lat, ale pokazać tego tutaj nie mogę, bo post znika.
  6. Niestety nadal żadnego zainteresoowania, nawet nikt nie dzwoni i nie pyta o nią, jaka jest. Ma ogłoszenia, wciąż promowane, na FB zamiesciłam kolejny post i nic, kotka jest zupełnie niewidzialna dla ludzi. Jeszcze chyba takiej sytuacji nie miałam, żeby przez tak długi czas nie było ani jednego zapytania o zdrową, przyjazną, w miarę młodą kotkę, po zabiegu, szczepieniach.
  7. Bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy. Myślę, że dalibyśmy radę opłacać hotelik tak jak do tej pory, w cenie do 650 - 670 zł. Rozmawiałam z panią, która znalazła sunię; na razie, dopóki mąż jest na urlopie i nie wyjezdza do pracy za granicę, suczka może zostać. W najbliższym czasie będziemy z suczką u weta aby ustalić termin kastracji, wtedy też spróbujemy porozmawiać z rodzina ponownie i podejmiemy decyzję.
  8. Bardzo dziękuję Poker za wsparcie dla Malinki - na konto fundacji dla koci wpłynęło 202 zł. Malinkę w marcu czeka kolejna operacja:(
  9. Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 70 zł - Aldrumka (08.12.) 30 zł - Jo37 (15.12.) 70 zł - Iwna z Sosnowca (29.12.) Pięknie dziękuję za wpłaty na lampę na konto Zea: 50 zł - Luiza Ś. Zamość (16.12.) 60 zł - Iwona z Sosnowca (29.12.) Na zbiórce zebrano 1011 zł, na konto fundacji wpłynęło 950,34 zł +1270 zł (wpłynęły na konto fundacji) = 2220, 34 zł
  10. Na koncie ZEA jest wpłata 300 zł (15.12.) od Jo37 na hotelowanie Pixelka.
×
×
  • Create New...