Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Jest, gdzieś mi umknęła, przepraszam. Wpłata dla Dudusia na konto ZEA: 100 zł - agat21 20.11.
  2. Zakończyła się zbiórka na Ratujemy Zwierzaki na drugą budę dla Bartusia. Udało się zebrać 1019 zł, na konto fundacji przelano 957,86 zł.
  3. Pięknie dziękuję
  4. Rozliczenie Malinki od sierpnia 25: Wizyty w Lublinie, leki: 3385,13 zł Pierwsza operacja – 1500 zł 400 zł - wpłaciła mar.gajko (05.11.); Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki na operację udało się zebrać do tej pory 1077 zł, zbiórka trwa do 20.12. Nadwyżkę (jeśli taka będzie) przeznaczymy na drugą operację koci, która odbędzie się prawdopodobnie w lutym 26. Wsparcie, które Malinka otrzymała na dogomanii: 50 zł - Monika S. Bortatycze (25.08.) 100 zł - Figunia (08.09.) 50 zł - MikAga (01.10.) 100 zł - Figunia (06.10.) 100 zł - DS Stefci (20.10.) 50 zł - MikAga (07.11.) 150 zł - DS Stefci (19.11.) Razem: 600 zł Jeśli ktoś mógłby jeszcze wesprzeć Malinkę, będziemy z kocią bardzo wdzięczne. Leczenie cały czas trwa, a leki są drogie:( Następnym etapem będzie operacja drugiego oczka, tego w gorszym stanie.
  5. Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 100 zł - Katarzyna R. Biłgoraj (25.11.) 30 zł - Iwona z Sosnowca (28.12.) Dziękuję za wpłaty na konto Zea (wszystkie przeznaczam teraz na Malinkę) 50 zł - Figunia (01.12.) 50 zł - MikAga (04.12.)
  6. Wpłaty dla Maurycego na konto ZEA: 100 zł - malti (24.11.) 100 zł - Iwona z Sosnowca (28.11.)
  7. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 40 zł - b-b 29.11. 40 zł - Dulska 24.11. 50 zł - markofix1 01.12. 10 zł - Nesiowata - 01.12. 30 zł - mgog 0212. 50 zł - Limonka80 04.12. 50 zł - helli 05.12.
  8. Wpłaty dla Dudusia na konto ZEA: 40 zł - b-b 24.11. 60 zł - Iwona z Sosnowca 28.11. 10 zł - Nesiowata 01.12. 30 zł - feryenne 02.12.
  9. Opłacona faktura: 2 498,40 zł Hotelowanie kotów 11.pdf Hotelowanie Malinki.pdf
  10. Lampa zakupiona, jest już u Murki, poproszę Kasię o zdjęcie już z hoteliku. Mam nadzieję, że przyda się wszystkim podopiecznym. Zbiórka trwa jeszcze do świąt. ULTRA-VIOL sp.j. Pietras, Purgał, Wójcik Stępowizna 34, 95-100 Zgierz Tel.: (+48 42) 717 11 76 ; 717 19 59, NIP: 727-00-21-903 BNP Paribas Bank Polska S.A. O/Łódź, 95 2030 0045 1110 0000 0020 4520 Sprzedawca: Nabywca: ULTRA-VIOL sp.j. Pietras, Purgał, Wójcik ZAMOJSKA FUNDACJA DLA ZWIERZĄT I ŚRODOWISKA "ZEA" NIP: 727-00-21-903 Stępowizna 34 95-100 Zgierz Spadek 45 22-400 Zamość NIP: 9223035661 Razem wartość brutto zamówienia: 3 222,60 Do zapłaty: 0,00 Słownie: zero PLN 0/100 według stawki VAT wartość netto kwota VAT wartość brutto Podstawowy podatek VAT 23% 0,00 0,00 0,00 Razem: 0,00 0,00 0,00 dostawa: Katarzyna Mróz ul. Sopocka 76a, 37-400 Nisko; 503683050; [email protected] wpłacone poprzednio zaliczki: 3 222,60 Wystawił(a): Odebrał(a): Justyna RADECKA
  11. Pięknie dziękuję za wpłaty na lampę bakteriobójczą ( konto ZEA) 100 zł - Marek K. Zamość (TZ Alaskan) (09.09.) 200 zł - Andrzej M. Zamość (12.09.) 20 zł - Małgorzata S. Warszawa (12.09.) 30 zł - Marta S. Wrocław (12.09.) 100 zł - DS Stefci (19.09.) 200 zł - Aska7 (22.09.) 100 zł - koleżanka Alaskan (24.09.) 100 zł - Ewa S. Kraków 50 zł - Ewa K. Kraków 30 zł - Nesiowata (13.10.) 100 zł - Luiza Ś. Zamość (16.10.) 50 zł - Iwon z Sosnowca (31.10.) 30 zł - Magdalena K. Lublin (05.11.) Razem: 1110,00 zł Na zbiórce jest 900 zł +1110 zł =2010 zł
  12. TZ zamówił puszki dla Luny na kwotę 158,96 zł; to pomoc uzyskana dla suni na portalu OcaloneLapki.pl
  13. Rudzia już po amputacji ogonka, na razie jest wszystko dobrze. Na zewnątrz zostały jednak jej pozostaje kociaki. Wczoraj został wyłapany Kajtek, a dzisiaj Kalinka - rodzeństwo Renatki. Oba kociaki są na razie w lecznicy w Izbicy, może im się uda.... Na zdjęciu Kajtek tuż po wyłapaniu
  14. Brzydkie to oczko.i wydaje się jeszcze większe
  15. W międzyczasie małżeństwu, które dokarmia bezdomniaki na tamtym terenie, udało się wyłapać mamę Renatki, ma ogromną ranę na ogonie. Podejrzewamy, że oba koty próbowały się ogrzać pod maską auta, stąd te rany Ogonek jest do amputacji, jutro zabieg
  16. Niestety, dzisiaj rano malutka Renatka odeszła Nie wiemy co się stało, jesteśmy załamani, bo już było lepiej, rany bardzo ładnie goiły się, malutka miała apetyt
×
×
  • Create New...