Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty na operację Malinki (koszt 1500 zł) 50 zł - MikAga (07.11.) 150 zł - DS Stefci (19.11.)
  2. Pięknie dziękuję za wpłaty na koty pod opieką ZEA: 50 zł - Jo37 (06.11.) 70 zł - Aldrumka (10.11.) Dziękuję za wpłaty na konto Zea (wszystkie wpłaty przeznaczam teraz na koty) 100 zł - Figunia (06.11.) 10 zł - malti (10.11.) 50 zł - MikAga (07.11.)
  3. Wpłaty dla Neri na konto Zea: 30 zł - helli 07.11. 100 zł - Grażka123 20 zł - Irena z Katowic 12.11. 80 zł - Katarzyna P. Przasnysz 17.11.
  4. Wpłaty dla Greya na koncie ZEA 20 zł - Jo37 (06.11.) 60 zł - Grażka123 (10.11.) 20 zł - AlfaLS (10.11.)
  5. Na koncie ZEA jest wpłata 395 zł (06.11.) od Jo37 na hotelowanie Pixelka
  6. Na koncie ZEA są wpłaty: 125 zł - Jo37 (06.11.) zwrot za karmę 125 zł - Grażka123 (10.11.) zwrot za karmę
  7. Wpłaty na konto ZEA dla Wolfika: 70zł - Keyuta 06.11. 50 zł - helli 07.11. 30 zł - siostra elficzkowej 07.11. 30 zł - Patrycja96 10.11. 30 zł - Aldrumka 10.11. 10 zł - nina65 12.11. 80 zł - Katarzyna P. Przasnysz 17.11. 50 zł - Livka 17.11.
  8. Dzisiejsze wieści o Leosi od p. Natalii: W końcu jakieś dobre sygnały,wczoraj się widzieli i kocurek w sumie ją ignorował i nawet zjadł przy niej smaczki, byli dosłownie parę centymetrów od siebie i coraz bardziej przyzwyczaja się do jej zapachu,wcześniej jak tylko wywąchał jej zapach na rękach to ociekał, a teraz to nawet się ociera o ręce. Malutka też już z każdym dniem coraz bardziej zrelaksowana i odważna, nawet już na drapak się wspina.
  9. Doszła paczka od elik (z obrożami i smyczami), odebrałam też z Krasnegostawu 2 paczki od Jagny (ręczniki, kocyki, posłanka) - bardzo dziękuję . Większość z rzeczy TZ zawiezie do schroniska, pasiaste kocyki pójdą do tego nowego dt dla kotów w Zamościu.
  10. Leosia ( teraz Freya) aklimatyzuje się bardzo dobrze, właściwie to cały czas mruczy i przytula Jest nadal izolowana, bo rezydent jednak na jakieś uwagi
  11. W środę do swojego nowego, wspólnego domu pod Kraków pojechali bracia Wrzosik i Marcinek. Trafił im się dom jak z bajki i do tego już zawsze będą razem, bo są nierozłączni. Państwo przyjechali do Zamościa osobiście po swoje skarby Kocurki zamieszkały w domu z ogrodem, ale to od zawsze był dom niewychodzący dla kotów, z wolierą, rodzina zawsze miała po dwa koty. Kocurkami, odkąd wróciły z lecznicy w Izbicy, opiekowała się Alaskan, za co jej bardzo dziękuję Pięknego życia chłopaki! Na zdjęciach pierwsze chwile w nowym domu
  12. Pamela w domu w Warszawie
  13. Jaskier vel Orion w domu w Krakowie
×
×
  • Create New...