-
Posts
52033 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
376
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tola
-
Dziewczyny - nie zmarnujemy szansy danej suni i przyjedzie do Poznania:lol: Od poniedziałku mam ferie i cos zadecydujemy. Na razie szukamy transportu, bo jednak łatwiej podwiezc nam sunie 200 - 300 km niz do Poznania. Mozemy dostarczyc sunie w kazde miejsce na drodze transportu, moze ktos bedzie jechał z południa lub wschodu Polski do Poznania? Wieczorem dam ją na watek transportowy.
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Aga - sunia ma nie więcej jak 2,5 roku, jest zdrowa i bardzo przytulaśna. Ma łagodne usposobienie, w boksie nie wadzi nikomu, najczęsciej w ogóle nie wychodzi i nie pokazuje się. Bardzo szuka kontaktu z człowiekeim, wręcz wpycha pysio do głaskania. Ma 50 cm wysokosci, wazy w tej chwili 17 kg. We wrzesniu wygladała bardzo żle, mysleliśmy ze jest chora. Byc moze tak reagowała na warunki schroniskowe. Jest spokojną, łagodna psinką, która bardzo potrzebuje kogos, kto ja pokocha. -
Słodka Jetusia:loveu: Nic a nic nie przeczuwa zmian w swoim życiu
-
[quote name='martaa2'][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/6546/stp60360xj4.jpg[/IMG][/quote] A jaki ma cudowny siad. I ta minka:loveu:
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Romek - napisz jak było dzisiaj w lecznicy i o suni. -
Tylko we dwie w boksie.
-
My tez tu myślimy. Ciężko bedzie jechać od razu do Poznania, to jednak daleko. Najlepiej jakby znalazł się ktos, kto zabrałby sunię z Warszawy lub Częstochowy, bo z Krakowa to jeszcze kawał drogi...Trzeba śledzić wątek transportowy. Suni potrzebny człowiek, zeby pokochał, miział i dodał wiary w siebie i w ten świat...Bianka jest chyba najnizej w hierarchii, dzisiaj bała się nawet najmniejszychh psów ze schroniska. Jest bardzo chuda; jest wielkości swojej obecnej koleżanki, a waży 4 kg mniej, pomimo ze kropkowana tez ma spora niedowagę. Mam nadzieję, ze od dzisiaj będzie troche spokojniejsza, bo są w boksie we dwie.
-
[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9366/stp60389dp3.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/2503/stp60390cn4.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6052/stp60379ei4.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7902/stp60386tw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9624/stp60387vb8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/1874/stp60362wz2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img452.imageshack.us/img452/6546/stp60360xj4.jpg[/IMG][URL="http://img167.imageshack.us/img167/1472/stp60359ak8.jpg"][/URL]
-
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1472/stp60359ak8.jpg[/IMG][URL="http://img167.imageshack.us/img167/1472/stp60359ak8.jpg"][/URL]
-
:multi: [FONT=Times New Roman][SIZE=1][SIZE=2]Mam dobre wieści. Dzisiaj nasi TZ byli w schronisku i zabrali Biankę i sunię z wątku [/SIZE][/SIZE][FONT='Times New Roman'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31963"][SIZE=2][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31963[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] do weta. Oprócz ogólnego zabiedzenia obie sunie są zdrowe; Bianka ma troche tylko chore ucho - dostała lek, mój mąż będzie jezdził i podawał jej kolejne dawki. Była tez pobrana zeskrobina, było ważenie - Bianka waży 13 kg. Jest łagodną(mimo łapczywości dała sobie zabrać miskę spod pyska w czasie jedzenia), bardzo zalęknioną sunią. Cały czas próbowała przytulić się do kropkowanej, chociaz przebywały w innych boksach.Dziewczyny dostały książeczki zdrowia i lek na odrobaczenie. Przeniesiono je do odzielnego boksu i będa teraz razem tylko obie. Jutro bądą odpchlane. Moze bidulka dojdzie chociaz trochę do siebie i przestanie sie bać.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT='Times New Roman'][/FONT][/SIZE][/FONT]
-
Witam się z Jetulką:lol: i biegnę do pracy
-
Tak sobie myslę z samego rana, ze moze faktycznie zmienic tytuł? Jak będzie napisane, ze jest na tymczasie, moze prędzej ktos się nia zainteresuje...Ale zeby nie zapeszyć zrobię to po wyjeżdzie suni z Zamościa
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Aga - dzięki, jesteś kochana:lol: . Wszystko to zrobię moze jutro. -
Na razie to nie wiemy jak będzie wygladała podróz suni, teraz szukamy kogoś kto moze odebrac ją z Krakowa, Piotrkowa lub Czestochowy, bo tam mamy transport Aga - dzwoniłam do Pani - Bianka jest dla nich za duża, szukają małej suni i na pewno pojadą do schroniska w niedzielę. Mają domek, sunia bedzie mieszkac w domu. Wysłałam jej zdjęcia tej miniaturki Jetki
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja tez nie mam -
Nr do mnie - 609 160 440
-
Oj urocze, bardzo urocze:loveu:
-
Jutro jadę do schroniska; jeśli dostanę pozwolenie - zabiorę sunię do weta, dostanie lek na odpchlenie i przeciw robakom. Poproszę, aby została umieszczona do czasu wyjazdu w osobnym boksie. Nie wiem co ze zmianą tytułu wątku - moze nie zmieniać, bo przeciez sunia nadal szuka domu? Zamiast tego moze dac ogłoszenie na wątek transportowy? Możemy podwieżć sunię do Piotrowa. Może znajdzie się ktoś, kto odbierze od nas sunię np w Piotrkowie, lub w innej miejscowości na drodze do Poznania? Nie wiem czy to doby pomysł Do Cathedral nie mam śmiałości dzwonić, nie zagląda ostatnio
-
Sunia podobna do dalmatyńczyka zostaje na stale w domu tymczasowym!
Tola replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Sunia nie jest nigdzie ogłoszona, nie bardzo wiemy jak to zrobić, czy ktoś mógłby nam w tym pomóc? -
Pięknie napisałaś o zamojskiej suni; tekst ujmujący i na pewno trafi do czyjegoś serca
-
Jetuś - tobie też się udało:laola: Szkoda tylko będzie opuszczać taki kochany domek i piękne dziewczyny.
-
Popłakałam się ze szczęścia. Widzę, że niektóre psy, tak jak i ludzie, mają swoje szczęśliwe gwiazdy ... Oby jak najwięcej było takich psinek, a przede wszystkim takich dobrych ludzi