Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='malagos']moze Kometa pomoze, pracuje w lecznicy na Bemowie?....[/QUOTE] W ktorej na Bemowie, 24 h?
  2. [quote name='mmd']Dzięki, zaraz piszę. Tak myślę, że kliniki nie w Warszawie też warto brać pod uwagę, bo te warszawskie mogą wszystkie się wypiąć. Dziewczyny tak się bujają chyba od czwartku, dopiero wczoraj dostałam maila, bo nie miałam nawet jak opisać tego.[/QUOTE] Nie znam kliniki ze szpitalem w Warszawie , ktora przyjelaby psa z juz leczona i rozpoznana nosowka, co innego gdyby nie bylo wiadoma na co jest chory psiak, zbyt duze ryzyko dla innych chorych psiakow w klinice:(
  3. Witam swiatecznie jak juz pisalam na pw moge wspomoc Trottera , karma, prosze powiedzcie mi tylko w jakim on jest wieku?
  4. [quote name='Igiełka']Ellig ja myślę że to bardzo dobry pomysł.[/QUOTE] Znam producenta bud, juz kilka razy kupowalam u niego budy, moze uda sie cos zalatwic, to przyzwoity czlowiek :)
  5. I jeszcze jedno pytanie czy przypadkiem nie trzeba zastanowic sie nad kupnem duzej porzadnej budy dla zwierzynca u [B]urwisa[/B] ?
  6. [B]Paglia[/B] to w jezyku wloskim : slomka, sloma , kolor slomkowy to taki moj pomysl na imie dla mamuski:)
  7. [B]urwis[/B] to wspaniale ,ze chcecie przygarnac dzielna mamuske....[I]Animus est, qui divites facit.:)[/I]
  8. Czesc [B]urwis[/B], czesc [B]opuncja[/B],czesc dzielna mama i maluchy.Dzien dobry Wszystkim.Dzialo sie dzialo , szkoda ,ze mnie tak wczesnie "zmoglo". Trzymam kciuki za dwa najslabsze szczyle
  9. [quote name='RenW']No właśnie, to my go "łaciną" potraktujemy:angryy::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] [I]Si vis amari, ama[/I] ....
  10. [quote name='Estrella']no fajnie macie, bo łacinę znacie.. a ja nie będę udawać, że wiem o co chodzi :lol: - to ładnie proszę o przetłumaczenie na [U]nasz[/U] [U]polski[/U]. Wolę łagodniejszą wersję jak coś.. bo o tym ex-właścicielu nie można nic "dobrego" napisać:angryy:[/QUOTE] Co zrobisz drugiemu, oczekuj od niego. Dobry człowiek różni się od boga tylko czasem trwania. [U]osioł nad[/U] osłami [U]na wieki [/U]wiekow
  11. [quote name='Greven']Skoro już przy łacinie jesteśmy, to ja bym chciała zadedykować coś ex-właścicielowi "rodzinki"... [B][SIZE="3"]Ab alio exspectes, alteri quod feceris[/SIZE][/B] (Seneka)[/QUOTE] [I]Bonus tempore tantum a deo differt....[/I]
  12. [quote name='Wunia']Miszka ma nosówkę ... więc nikt jej nie chce, już było wstępnie szukane ...[/QUOTE] Tak Wuniu, czytalam i napisalam ogloszenie na GoldenLine ....
  13. [quote name='Wunia']Wow :D Takie słowa to balsam :loveu:[/QUOTE] Wspaniale, tylko szczyle jeszcze sa za male
  14. Jestem, nie wiem co zrobic, bede szukac.....myslec....wstawie ogloszenie na GoldenLine i facebook
  15. [quote name='RenW']O ile dobrze pamiętam, to był tam też[B] Lejek[/B] odpowiednik [B][B]Śusiacz[/B]a[/B] - Ciotki [B]mmd[/B] :D:D:D:D[/QUOTE] Jak [B]Lejek [/B]to jeszcze [B]Olejek:loveu: Olejek przez lejek Kakao , H20 [/B]
  16. [quote name='Wunia']SMACZNEGO JAJKA I SPOKOJNYCH ŚWIĄT :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nawzajem Wuniu:)
  17. [quote name='mmd']ja chyba wiem, skąd się biorą kotki[/QUOTE] No skad sie biora...?:kociak:
  18. O matko jak dobrze ,ze Semik ma sie lepiej:) Ewa musisz dbac o siebie, jestes potrzebna, jestes kochana...
  19. [quote name='Isadora7']oooo to rozumiem :):):)[/QUOTE] Teraz sie napije , dziekuje bo o 9 musialam juz wyjsc z domu:)
  20. [quote name='Wunia']Znalezione były w [B]W[/B]ielką [B]Ś[/B]rodę, więc w grę wchodzą literki [B]W[/B] i[B] Ś[/B] ...[/QUOTE] Jedna sunia wstepnie dostala imie Nurka, ta co zanurkowala w kaluzy.....jednym slowem wymyslamy imiona 3 razy dla facecikow i 3 razy dla babeczek?:)
  21. [quote name='mmd']Phi phi [B]tylko wspierająca - [/B]powiedziala co wiedziała:) Bez sił wspierających i streszczających to się nic nie da zrobić:) BTW: aleście dziewczyny dały czadu z tą karmą:evil_lol:[/QUOTE] Fakt , czadu bedzie ,ze ho, ho....Tam na wsi sa duze potrzeby nie tylko u Andrzeja:)
  22. [quote name='RenW']A czy odratowana familia w składzie suczydło+szczyle mają jakieś imiona??:roll: Bezimienni nie istnieją...przynajmniej w świadomości..:shake:[/QUOTE] Jeden szczylek ma ale juz zapomnialam, musze wrocic do streszczenia Andrzeja....
  23. [quote name='Wunia']Super, super :multi::multi: Ellig Aniele, ja tu tylko wspierająco jestem :loveu: Bo cóż ja mogę, chyba, że szczylki Urwisowi ukradnę :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Kradnij Wuniu, kradnij:evil_lol: Jak to co Ty mozesz? Wszystko mozesz!:loveu:
×
×
  • Create New...