Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Ma6da']o jakie fajne, czy one są z gumy?[/QUOTE] Tak sa gumowe i mozesz je kupic przez internet, sa w roznych rozmiarach [url]www.karusek.com.pl[/url]
  2. [quote name='Ma6da']a mam pytanie co do tej kuli z przysmakami, chciałam też kupić takie zabawki moim psom, czy te przysmaki z kuli pies wyciaga łapką? czy one same wypadaja przy zabawie, znalazłam w sklepie internetowym takie gumowe: [URL]http://animalia.pl/produkt,12083,66,Trixie_Gumowa_kula_snacky_dla_psa.html[/URL][/QUOTE] Jedne z najlepszych moim zdaniem sa firmy KONG [URL]http://www.kong.com.pl/STAFF_A_BALL_g,43162,a,159.html[/URL] [URL]http://www.kong.com.pl/BISCUIT_BALL_g,43162,a,169.html[/URL] [url]http://allegro.pl/item965514595_karusek_kong_tradycyjny_czerwony_rozmiar_xl.html[/url] [url]http://allegro.pl/item966742025_kong_stuff_a_ball_rozm_l_zabawka_gumowa_pilka.html[/url] [url]http://allegro.pl/item972046552_kong_stuff_n_pianka_pasta_watrobkowa_wroclaw.html[/url]
  3. [quote name='kaskadaffik'] Kończy mu się Artro, ma jeszcze 4 tabletki bodajże , jak uważacie że potrzeba to możecie zakupić nowe, dostaje codziennie dwie, może też one działają w jakiś sposób na Niego i jego kondycję tak dobrze ... My tylko sprzątamy ;)[/QUOTE] Tak , preparat na stawy Lennon musi koniecznie dostawac i Hepatil rowniez.....
  4. Dzien dobry:)
  5. Wielkanocny zajączek biegnąc polanami podrzuca jajkami między kolanami i tak sobie krzyczy do wszystkich wokoło: "Niech wam te święta upłyną wesoło! "
  6. [quote name='Wunia']Maluch już w swoim domu :multi: Dzisiaj swojej suczy, jak wróci z pracy to chyba futro wygłaszczę do gołej skóry :-([/QUOTE] No widzisz:)
  7. [quote name='Wunia']ja przejawiam teraz jakąś odmianę ADHD z domieszką syndromu pustego gniazda :( miałam spać, ale nie wyszło :( Ellig pomogę Ci zamurować jeżeli chcesz ;)[/QUOTE] Bardzo chce juz sie doczekac nie moge, kiedy wpadniesz pomurowac:)
  8. dla opiekunki Lennona i wszystkich, ktorzy tu zagladaja i wspieraja psiaka....
  9. Dla Pani Ani i wszystkich, ktorzy kochaja Luckiego:
  10. :krolik:Kochani, badzcie szczesliwi w te Swieta...
  11. [quote name='Wunia']Ellig zdecydowała się kilka zamurować co by ich nie myć ;)[/QUOTE] Zaraz biore sie za murowanie:cool3:
  12. Jak dlugo jeszcze, obejrzyjcie.... [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/30032010/1446447[/url]
  13. [quote name='Wunia']pojechał :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Wuniu, Ty jestes sloneczkiem dla tego psiaka:)
  14. Zobaczcie koniecznie reportaz z Leborka [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/30032010/1446447[/url]
  15. [quote name='izabellah-aldonda']Tak właśnie :lol: Lucio chyba jeszcze nie może uwierzyć w swoje szczęście , nie lubi zbytnio długich spacerów = oddalania się od domu. W domu jest grzeczny, odsypia wszystkie niespokojne chwile w swoim życiu, lubi bardzo swoje łóżeczko. Cieszy się już gdy Pańcia wraca, smuci gdy wychodzi,gdy jest sam w domu nie sprawia żadnych problemów. Pani Lidka martwi się ,że musi go zostawiać samego gdy idzie do pracy, a ja uspokajam, że większość ludzi mających psy musi pracować ;) Z każdym dniem Lutek bardziej się otwiera, uspakaja i bardziej ufa. Dla mnie to wszystko jest jak sen...:lol: Ja się martwię by Lucio nie sprawiał kłopotów, by nie płakał gdy Pani wychodzi, by nie warrrrczał na napotkane psy , bo to obciach:razz:....a Pani Lidka nie widzi problemu, martwi się tylko czy zdoła mu dać odpowiednią miarę uczucia i bezpieczeństwa. Codziennie rozmawiamy o postępach Lutka. Nie mogę się nadziwić, to stało się tak nagle :multi: Ps. Kabelek od aparatu gdzieś mi się zapodział, może jutro uda mi się wstawić zdjęcia.[/QUOTE] Pani Lidka to swietna kobieta, Lutek ma szczescie, wszystko powoli sie ulozy:)
  16. Hej [B]Wuniu[/B]!Bedzie dobrze!Maluch odjechal?Za to znalazlas jemu domek, to wielka radosc! Dziekuje za kawe, glowa mi peka okrutnie, buziak!
  17. [quote name='Wunia']Maluch zapakowany: karma Hills dieta p/d (2 kg.) pieluchy piłka ucho wieprzowe :D Za godzinę jedzie :([/QUOTE] O jej Wuniu....zal serducho sciska, znalazlas jemu domek!:) Wszystko bedzie dobrze:calus:
  18. [quote name='Dada M']Dopiero dziś dotarła do mnie ta smutna wiadomość. Bardzo mi przykro. [*] Talcott wspierała także staruszkę Megi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177432-Megi-od-8-LAT-za-kratami-miaA-a-umrzeAE-w-kwietniu-juA-w-DT-brakuje-40-zA-mies-na-leki[/URL] Dziękujemy za pomoc.[/QUOTE] Zagladala tez do Lennona..............
  19. [quote name='mmd']No przecież dużo czytania nie ma...[/QUOTE] sorki, pomylilam watki:)
  20. Piekny jest i taki slodki!Cudenko!:)
  21. Ewa, bardzo lubie czytac Twoje "opowiadania" o Idolu:)
  22. To juz jutro maluch jedzie do swojego nowego, dobrego domu..:)
×
×
  • Create New...