Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Hej!Zabieram ka(Wunie) i ide do mazurkow:)
  2. [quote name='belka123']papa mmd i Ellig[/QUOTE] Do napisania :)
  3. [quote name='mmd']Pa pa. Też czuję, że niedługo spadnę, bo ciężki dzień jakiś, przed kompem cały czas. Jeszcze muszę bazar jakoś podliczyć.[/QUOTE] Pa!:hand: Dobrej nocy!:)
  4. [quote name='belka123']jakas cenzura ;)[/QUOTE] Nie no skad :shake: moze masz ochote na bana/na/?:evil_lol:
  5. [quote name='RenW']Nie chcę takiego bana(na):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie? :lol!::lol!:
  6. Musze spadac, serniki upieczone, teraz tylko poleje mazurki czekolada i do wyrka. Milego wieczoru, pa
  7. [quote name='Wunia']no to macie fotę szczylków ;) Ich Pan napisał, że wszędzie ich pełno ;) [IMG]http://images39.fotosik.pl/275/cde17d9df30c57c2med.jpg[/IMG][/QUOTE] Wunia to kto ma dwa szczyle?
  8. [quote name='belka123']hhmmmm jakie slodkosci, a ja mam chodzone swieta i nic nie robie :D[/QUOTE] Prosze mnie nie denerwowac:)
  9. [quote name='mmd']No, pewnie, że niewiele zmienimy. Jednak mój Kelbi, dziecko wyrzuconej na bruk ciężarnej jamniczki ma dom, jest szczęśliwy, mam nadzieję;) Jego bracia i siostra też mają i mama też. To już jakiś malutki sukces:) Oczywiście Wunia maczała w nim palce.[/QUOTE] To Wunia nie tylko wedzi, pedzi ale i macza...:cool3:
  10. [quote name='RenW']A co?! Nie można wyrażać własnych poglądów??:crazyeye: No to gdzie my są..?!:smhair2::-?:watpliwy:[/QUOTE] My wam wegiel , wy nam banana :evil_lol:
  11. Kiedys poznalam Panienke z dogo, zaczelam pomagac jej psom na DT.Panienka byla bardzo roszczeniowa.Po jakims czasie zarzadala eksluzywnych misek dla swoich jak sie potem okazalo pupili, przygarnela tylko "mikropsy" rasowe. Na moja odpowiedz ,ze nie bo..........odpisala mi ,ze jak teraz jakis pies bedzie lezal i zdychal pod jej furtka , i wyl to ona nawet doopy nie ruszy....
  12. [quote name='RenW']Co?! Za wolność słowa banują ??:crazyeye:[/QUOTE] Jaka wolnosc?:-o
  13. [quote name='NusiaiJa']jakie foty? jakie foty gdzie????????????? nic mi się nie wyświetla? a może przegapiłam, przecież niemożliwe!!!![/QUOTE] Post #305...:)
  14. Tak to prawda ale ja mialam na mysli "Bezradnosc" jako pojecie o bardzo szerokim znaczeniu, nie napisze wiecej bo mnie zbanuja...
  15. Wiecie co dla mnie jest najgorsze....Bezradnosc ! Mozna pisac, gadac , walczyc, utyrac sie i doopa..............
  16. [quote name='Wunia']sprawy organizacyjne: Wpływ dzisiejszy na konto to kwota 480,oo ;) Jest w tym również kwota od Anny z poza dogo ;) Dziękujemy ;)[/QUOTE] Bombowo!!!!!!!!!!!!!!
  17. Piekne zdjecia....Lutek ma wspanialy dom:)
  18. [quote name='Wunia']Nie martw się, sobie kupimy w cukierni ;) Jak miał zwyczaj mówić mój tato : "Piekła matka ciasto zakalec jak palec, piekły córki od skórki do skórki" i tak to właśnie w moim przypadku wygląda ;)[/QUOTE] Etam zaraz plakac, na nastepne swieta upieke i dla Was (obiecanki kraszanki).:evil_lol: A tak naprawde to bardzo proste jest to pieczenie, to lece.................
  19. [quote name='Wunia']do sernika i mazurka jak znalazł :razz:[/QUOTE] Oczywiscie!:)
  20. Dziekuje bardzo, biore tez ka(Wunie):modla::Rose::kaffee_2:
  21. [quote name='RenW']Tam trzeba się logować, czy wystarczy podpisać i odesłać??[/QUOTE] poprosze linka.....plis....
  22. [quote name='RenW']Dzień dobry Ellig, Belka, Wunia:loveu::lol: To super, że mały szczęśliwy:multi::multi:[/QUOTE] Hej , jednym slowem moge sie oddalic do pieczenia mazurka i sernika:loveu:
  23. [quote name='Ma6da']o jakie fajne, czy one są z gumy?[/QUOTE] Tak sa gumowe i mozesz je kupic przez internet, sa w roznych rozmiarach [url]www.karusek.com.pl[/url]
  24. [quote name='Ma6da']a mam pytanie co do tej kuli z przysmakami, chciałam też kupić takie zabawki moim psom, czy te przysmaki z kuli pies wyciaga łapką? czy one same wypadaja przy zabawie, znalazłam w sklepie internetowym takie gumowe: [URL]http://animalia.pl/produkt,12083,66,Trixie_Gumowa_kula_snacky_dla_psa.html[/URL][/QUOTE] Jedne z najlepszych moim zdaniem sa firmy KONG [URL]http://www.kong.com.pl/STAFF_A_BALL_g,43162,a,159.html[/URL] [URL]http://www.kong.com.pl/BISCUIT_BALL_g,43162,a,169.html[/URL] [url]http://allegro.pl/item965514595_karusek_kong_tradycyjny_czerwony_rozmiar_xl.html[/url] [url]http://allegro.pl/item966742025_kong_stuff_a_ball_rozm_l_zabawka_gumowa_pilka.html[/url] [url]http://allegro.pl/item972046552_kong_stuff_n_pianka_pasta_watrobkowa_wroclaw.html[/url]
×
×
  • Create New...