-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Teraz mama ale za "chwile"za 3 tygodnie szczeniaki beda juz samodzielne, lagodna, dzielna, pieknie chodzi na smyczy, nauczona czystosci, nie nabrudzi nawet w kojcu.....itd. [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/600sunia1.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-A-roda-A-miecie-do-rowu[/url]
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Ellig replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
poszukiwana sunia do adopcji....mysle ,ze warto zajrzec... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url] -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Ellig replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
tutaj chca adoptowac sunie onka............................. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url] -
Poszukiwana sunia do adopcji.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak , mozna sie szczepic to jest podobnie jak z żoltaczka , trzeba przejsc cykl szczepien i po roku przypominajace... -
[quote name='Kociabanda2']No byłoby fajnie, ale odniosłam wrażenie, że ta karma urinary to jest dla tych państwa spory problem. Zobaczymy czy się odezwą by zobaczyć Stefanka osobiście. Trzymajcie te kciuki mocno :)[/QUOTE] Kciuki oczywiscie trzymamy!:)
-
Tak , wyglada na to ,ze fajny dom, martwie sie tylko, zeby Ci Panstwo nie zrazili sie ta sucha karma bo wiadomo ,ze koszt utrzymania Stefana bedzie duzy.Czy Stefan juz zawsze bedzie musial jesc te karme?
-
Basza wyglada jak zupelnie zdrowy, piekny pies....:)
-
Kleszcze wbrew pozorom mialy lekka zime, przetwaly pod ciepla pierzynka ze sniegu.
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak musi byc dobrze, nie bierzemy innych opcji pod uwage. Mizianko dla Semika i Idolka. Ewa trzymaj sie:) -
[quote name='_Goldenek2']Trotterek został już w klinice w klatce. Miał pobraną po raz ostatni krew do badania. Ankara uprzedziła personel, że może próbować ucieczki więc mają na psinę uważać. Operacja jest przewidziana na 14. Ania szeptała mu do ucha, że wróci po niego. Prosiła, aby grzecznie na Nią czekał.....[/QUOTE] To juz za niespełna godzine....Trotterku, badz dzielny....
-
[quote name='mmd']Aha, to pewnie ten Hill's wystarczy. W takim razie skupię się po prostu na ogłoszeniach później:)[/QUOTE] Oj tak beda bardzo potrzebne a Ty masz doswiadczenie i robisz to swietnie:)
-
[quote name='RenW']Może to - a na pewno banał był - do cieni...ale dobry był, super się cień rozprowadzało... To już nawet nie chodzi o ten aplikator nieszczęsny, tylko o fakt - tyle razy jej mówiłam, że o nieswoje ma pytać:angryy::shake:[/QUOTE] Co bys odpowiedziala jak by zapytala?
-
[quote name='Wunia']aaaaa, bo gdzie się nie obejrzeć to same problemy ciężkiego gabarytu ...[/QUOTE] Tak, fakt.....doopa i naprawde blada...:shake:
-
[quote name='mmd']Zastanawiam się nad mlekiem dla szczyli. Mam ochotę kupić, ale zanim dojdzie to może już przejdą na inną karmę.... Warto czy nie?[/QUOTE] Wiesz tez o tym myslalam ale zrezygnowalam, maja tam swietna wet.Ona nic o mleku nie mowila.
-
[quote name='Wunia']:morning: Ellig, ka(Wunia) extra dla Ciebie :loveu: Cieszę się, że przesyłka do Urwisa już jedzie ... zwłaszcza ze względu na szczylkowate papusianie :loveu:[/QUOTE] Kofana Wunia, dziekuje.Tak ja tez sie ciesze, ze maluchy czuja sie lepiej i mam nadzieje ,ze ta karma czyni cuda....
-
[quote name='Wunia']Ups ... to nie tylko ja mam lichy start dzisiejszego dnia ... :shake:[/QUOTE] Ja mam lichy bo wkurza mnie wykorzystywanie czyjejs odpowiedzialnosci. Wuniu a Ty dlaczego masz lichy dzien?RenW jaki to aplikator?
-
[quote name='Wunia']Poświąteczna ka(Wunia) :loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: :morning: i dla mnie ...[/QUOTE] Ja tez duza poprosze, bylam u Was rano i cisza byla no ale jak Cioteczki w srodku nocy rozmawiaja to nic dziwnego...Zdjecia Gapcia odlotowe:) Rano byli u mnie goscie, teraz pojechali do [B]urwisa[/B]. [B]mmd[/B] ja tez chce gosposie, zasponsorujesz?:loveu: