Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Teraz mama ale za "chwile"za 3 tygodnie szczeniaki beda juz samodzielne, lagodna, dzielna, pieknie chodzi na smyczy, nauczona czystosci, nie nabrudzi nawet w kojcu.....itd. [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/600sunia1.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182949-Wielka-A-roda-A-miecie-do-rowu[/url]
  2. Jest ogloszenie, ze chca adoptowac sunie ...onka [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url] nie wiem czy "nasza" sunie mozna uwazac za onka.....
  3. poszukiwana sunia do adopcji....mysle ,ze warto zajrzec... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
  4. [quote name='_Goldenek2']Przed chwilą dostałam smsa od Ankary, ze Trotter już po operacji i jest wszystko ok. Krwi nie miał przetaczanej. Za około 2 godziny Anka moze po niego przyjechać :multi:[/QUOTE] O matulu !!!!!!!!!!!!!!! Dziekujemy za dobre wiadomosci :multi:
  5. tutaj chca adoptowac sunie onka............................. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
  6. Poszukiwana sunia do adopcji.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
  7. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
  8. Teraz to dopiero mi sie wszystko pokreci w glowie z imionami psiakow , oczywiscie. Bardzo ciesze sie ,ze wszystko w porzadku i Antocha jest super psem:)
  9. Tak , mozna sie szczepic to jest podobnie jak z żoltaczka , trzeba przejsc cykl szczepien i po roku przypominajace...
  10. [quote name='Kociabanda2']No byłoby fajnie, ale odniosłam wrażenie, że ta karma urinary to jest dla tych państwa spory problem. Zobaczymy czy się odezwą by zobaczyć Stefanka osobiście. Trzymajcie te kciuki mocno :)[/QUOTE] Kciuki oczywiscie trzymamy!:)
  11. Tak , wyglada na to ,ze fajny dom, martwie sie tylko, zeby Ci Panstwo nie zrazili sie ta sucha karma bo wiadomo ,ze koszt utrzymania Stefana bedzie duzy.Czy Stefan juz zawsze bedzie musial jesc te karme?
  12. Basza wyglada jak zupelnie zdrowy, piekny pies....:)
  13. Kleszcze wbrew pozorom mialy lekka zime, przetwaly pod ciepla pierzynka ze sniegu.
  14. Tak musi byc dobrze, nie bierzemy innych opcji pod uwage. Mizianko dla Semika i Idolka. Ewa trzymaj sie:)
  15. [quote name='_Goldenek2']Trotterek został już w klinice w klatce. Miał pobraną po raz ostatni krew do badania. Ankara uprzedziła personel, że może próbować ucieczki więc mają na psinę uważać. Operacja jest przewidziana na 14. Ania szeptała mu do ucha, że wróci po niego. Prosiła, aby grzecznie na Nią czekał.....[/QUOTE] To juz za niespełna godzine....Trotterku, badz dzielny....
  16. [quote name='RenW']W nocy też zaglądałam do Kar-my i na podobny zestaw zyrkałam...:roll: czyżby telepatia zadziałała:PROXY5::shock: muszę uwierzyć w taki przesył:splat:...:-?[/QUOTE] Telepatia na 100%...:siara:
  17. [quote name='Wunia']W skrócie ... Anioł :loveu::loveu:[/QUOTE] Co Wy Cioteczki? Moge zgodzic sie tylko na "jamioła":loveu:
  18. [B]Opuncja, urwisek[/B], tak jak juz mowilam przez tel. bedzie do Was dzwonil kurier ze sklepu Kar-Ma, przywiezie: 1 x Hill's Puppy Lamb & Rice 15kg 1 x Wita - Vet 400 tabl. 1 x Mera Dog Goody Snacks Junior 700g 8 x Kość prasowana 13cm
  19. [quote name='mmd']Aha, to pewnie ten Hill's wystarczy. W takim razie skupię się po prostu na ogłoszeniach później:)[/QUOTE] Oj tak beda bardzo potrzebne a Ty masz doswiadczenie i robisz to swietnie:)
  20. [quote name='RenW']Może to - a na pewno banał był - do cieni...ale dobry był, super się cień rozprowadzało... To już nawet nie chodzi o ten aplikator nieszczęsny, tylko o fakt - tyle razy jej mówiłam, że o nieswoje ma pytać:angryy::shake:[/QUOTE] Co bys odpowiedziala jak by zapytala?
  21. [quote name='Wunia']aaaaa, bo gdzie się nie obejrzeć to same problemy ciężkiego gabarytu ...[/QUOTE] Tak, fakt.....doopa i naprawde blada...:shake:
  22. [quote name='mmd']Zastanawiam się nad mlekiem dla szczyli. Mam ochotę kupić, ale zanim dojdzie to może już przejdą na inną karmę.... Warto czy nie?[/QUOTE] Wiesz tez o tym myslalam ale zrezygnowalam, maja tam swietna wet.Ona nic o mleku nie mowila.
  23. [quote name='Wunia']:morning: Ellig, ka(Wunia) extra dla Ciebie :loveu: Cieszę się, że przesyłka do Urwisa już jedzie ... zwłaszcza ze względu na szczylkowate papusianie :loveu:[/QUOTE] Kofana Wunia, dziekuje.Tak ja tez sie ciesze, ze maluchy czuja sie lepiej i mam nadzieje ,ze ta karma czyni cuda....
  24. [quote name='Wunia']Ups ... to nie tylko ja mam lichy start dzisiejszego dnia ... :shake:[/QUOTE] Ja mam lichy bo wkurza mnie wykorzystywanie czyjejs odpowiedzialnosci. Wuniu a Ty dlaczego masz lichy dzien?RenW jaki to aplikator?
  25. [quote name='Wunia']Poświąteczna ka(Wunia) :loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: Ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: :morning: i dla mnie ...[/QUOTE] Ja tez duza poprosze, bylam u Was rano i cisza byla no ale jak Cioteczki w srodku nocy rozmawiaja to nic dziwnego...Zdjecia Gapcia odlotowe:) Rano byli u mnie goscie, teraz pojechali do [B]urwisa[/B]. [B]mmd[/B] ja tez chce gosposie, zasponsorujesz?:loveu:
×
×
  • Create New...