Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Isadora7']4 strony zaległości, a urwiska jak zwykle czyta sie na wydechu. Ja chcę to zdjęcie [url]http://i769.photobucket.com/albums/xx337/donacja/andrus073.jpg[/url] takie duże ogromne nie cięte. Rewelacja.[/QUOTE] Swietny pomysl na zrobienie bazarku ze zdjeciami co Ty na na to [B]Donacja[/B]? :)
  2. Sa takie chwile , kiedy jest ciezko....Ale przeciez musi byc dobrze!Trzymam kciuki za Ankare za Trotterka, mysle o Was cieplo:) Karma dla Trotterka bedzie dzisiaj dostarczona.
  3. Dziekuja za ka(Wunie), dzisiaj pochmurno ale cieplo 6 stopni C:p
  4. Bardzo dziekuje [B]Donacji z Tz-em i Córką[/B], za dostarczenie jedzonka do [B]urwiska[/B], zdjecia sa odlotowe, Jezyk od razu chwycil mnie za serducho. [B]opuncja i urwisek[/B], wszystkiego dobrego,dzieki za serce i wspaniala opieke nad zwierzakami. Ja osobiscie podziekuje jeszcze Bogusi mojej przyjaciolce ,ktorej nie ma na dogo a dzieki ktorej ciagniemy ten "wozek" pomocy dla psiakow i kotow. Dobrego dnia!:)
  5. Napatrzec sie nie moge......cudowne zdjecia.....!!!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Szarotka']To idz spac :):) a nie strasz po dogo :):)[/QUOTE] To jest az tak zle:shake: No to sobie ide :watpliwy:
  7. [quote name='_Goldenek2']Randa, bardzo Ci dziękujemy :). Zaraz Ankara wszystko opisze. Powiem tylko, że Trottek już w domciu i wszystko na razie bez komplikacji :) :) :).[/QUOTE] To bardzo dobrze:) Aniu, napisz do mnie maila jaka karma jest potrzebna dla Trotterka, za chwile musze wyjsc......
  8. [quote name='Szarotka']A nie mozesz stac sie awangardowa ??:):)[/QUOTE] Moge ale moze bedzie trzeba dla malej cos wysuplac to poczekam na rozwoj wypadkow....mowilam ,ze jestem zmeczona:cool3:
  9. [quote name='Szarotka']Zapraszamy na bazarek dla Lysej suni, moze Wam sie troche roslinek przyda ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/183062-RoA-liny-ogrodowe-na-DT-dla-A-ysej-suni-w-depresji-do-15-kwietnia?p=14435714#post14435714[/url][/QUOTE] Odwiedzilam ale nie ma takich ktore u mnie nie rosna.....
  10. [quote name='RenW']Ciekawie się zapowiada..;):multi::multi:[/QUOTE] ciekawie, ciekawie i ksiazki "odlotowe"
  11. Jestem, czy wiadomo jaka sunia ma chorobe skory? z pieniedzmi na razie krucho, poczytam, zaznaczam....
  12. [quote name='Szarotka']Pojechal do Obornikow :):)[/QUOTE] Chyba jestem zmeczona, przygotowywalam opisy ksiazek na bazarek....
  13. Wuniu, przepraszam:) Zajrzyjcie , dzisiaj sie konczy.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/181978-MEGABAZAR-MUZYCZNY-na-hotel-Lennona-do-6-IV[/url]
  14. [quote name='Szarotka']Chcialam Wam obwiescic, ze Asti juz pojechal do hotelu :):) hura :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180544-Zastraszony-Asti-bez-szans-na-adopcjAE-zbiA-rka-NA-HOTEL?p=14435512#post14435512[/url][/QUOTE] To jest razem z Tolkiem i Amosem:)
  15. Zapraszamy na bazarek na rzecz Lennona.... Dada M a co z lekarstwami dla Lennona?
  16. [quote name='ronja']wysłałam mailem najładniejsze fotki Mai, napisałam,że transport do dogadania i że odpowiedzialne za Maję są Gusia i Mysza - bo to one decydują[/QUOTE] To teraz trzymamy kciuki :)
  17. [quote name='3 x']myślę, ze warto tam napisac o ew bezpłatnym transporcie bo Toffikowa dopytuje się czy pies jest w wielkopolce a przecie transport to ni problem (no dobra czasami ale zawsze do przezwyciężenia) a szkoda zeby sunia traciła szanse tylko dlatego ze nie jest w wielkopolsce[/QUOTE] Masz racje i na pw wyslac namiar bo tez o to prosila:)
  18. [quote name='ronja']odpisałam...[/QUOTE] Dziekuję:)
  19. [quote name='donacja']Właśnie wróciliśmy od szczeniaczków i ich mamusi. karma i inne gadżety dostarczone. WIEEEEEEEEEEEEEEELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC :) :) :) Zdjęcia będą niebawem, tylko je ogarnę. Zrobiłam 138, więc coś się wybierze ;)[/QUOTE] Fantastycznie i jeszcze napisz ciut o mamusce i szczylach :)
  20. [quote name='mysza 1']Wkleiłam tam Maję, dzieki. Na 53 stronie są bardzo ładne zdjęcia Majuśki, będą dobre do ogłoszeń. (piszę, żeby mi nie umknęło)[/QUOTE] [B]Toffikowa pyta o Maję [/B]
  21. [B]Toffikowa pyta o Maję.... [/B]
  22. Kociabando prosze zajrzyj na ten watek i zobacz 1 strone i zdjecie szczeniaka, no po prostu wykapany maly Stefan:) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/464/szczeniak019.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/183036-AdoptujAE-ON-kowAE-suniAE-PoznaA[/url]
×
×
  • Create New...