Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='mmd']Czy startujemy już ogłoszeniowo na zasadzie "jak kocha to poczeka" czy nie dajemy całej pary w gwizdek tylko czekamy aż podrosną te "wnuki"?[/QUOTE] Cioteczko kofana licze na Twoje i Wuni doswiadczenie:)
  2. [quote name='RenW']O..oo.. to żeś Ciotka trafiła..:crazyeye: to chyba przez tą socjologię.:eviltong:.normalnie obnażą człowieka, przejrzą, prześwietlą, nie stosując nawet RTG:razz::diabloti:[/QUOTE] Litosci nie maja ...NO
  3. [quote name='RenW']Tak, zdecydowanie prosimy o zdjęcia..:lol: [B]Urwis[/B]:mad:, dawaj ten nr konta + dane adresowe, bo mnie się pieniądze nie trzymają, pójdę we wtorek do miasta i roztrwonię..:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Co racja to racja:evil_lol:
  4. [quote name='donacja']Melduję, że pierwsza partia karmy jest już w bagażniku. We wtorek odbieram resztę od Ellig i karmo-wóz rusza w stronę Nasielska :)[/QUOTE] Dzieki, widzimy sie we wtorek:)
  5. [quote name='Wunia']Też już wysłałam PW ;)[/QUOTE] Dziekuje Lulka, ze jestes. Dziekuje Wuniu, Twoja pomoc jest nie oceniona:)
  6. Jestem na zaproszenie obarczus87....bardzo duzo do przeczytania....Poprosze o info jakie sa zalecenia weta dla Kosteczki, jaka je karme.....
  7. Buzka wielka![video=youtube;T_43WSuNWnE]http://www.youtube.com/watch?v=T_43WSuNWnE&feature=related[/video]
  8. Dawno mial robione, polubek tez juz pytala......................................
  9. Trzymajcie sie cieplutko musze juz uciekac.Buzka wielka!PA!:)
  10. [quote name='Wunia']nie powiem :facelick: zwątpiła we mnie ... wzięła i zwątpiła :placz:[/QUOTE] Dziewczyny, Wunia po prostu dostala JAJA...:)
  11. [quote name='Szarotka']O no to ladnie i tak poza naszymi plecami sie namawiaja ...............[/QUOTE] Nie nie namawiamy sie, absolutnie:chaos: Cioteczki kofane : Z calego serca zycze Wam Swiat pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami teczy malowanych kraszanek, niech radosc i szczescie pozostana z Wami, a wiosenne motyle niech tancem ciesza Wasze oczy przez rok caly:)
  12. [quote name='RenW'][B]Ellig[/B] przyznaj się, czym sobie tak zasłużyłaś..:crazyeye::crazyeye::hmmmm: bo to jakaś zmowa jest...:siara:[/QUOTE] Ja nic nie wiem....:lookarou::???:
  13. [quote name='Wunia'][FONT=Microsoft Sans Serif][SIZE=3][COLOR=Red][B]List do Ellig:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :modla::modla: :angel::angel: :iloveyou::iloveyou: :lilangel::lilangel: :cunao: :Rose::Rose::Rose: :krolik:[/QUOTE] [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]List do Wuni[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]....... :mdrmed::mdrmed::mdrmed::gent::gent::gent::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigok::bigok::siara::iloveyou::mdleje:
  14. [quote name='Wunia']No proszę jak u Gapcia ślicznie i po Bożemu ;)[/QUOTE] Wunia "jajka" poswiecila :loveu:
  15. [quote name='mmd']po ciemku po flasze pod kołdrą - tak jest podobno po kielecku, czyli moje strony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Prosze zaraz padne.... :lol::lol::lol::lol::lol:
  16. Cioteczki kofane bardzo dziekuje za Wasza hojnosc i tak duze wplaty dla mamuski z malymi szczylami.Jestescie wielkie! :krolik: [IMG]http://images41.fotosik.pl/274/5e8dfe3a3db48616.jpg[/IMG]
  17. Rozmawialam z [B]urwisem[/B] , rozmawialam z [B]donacja[/B] i wszystko juz ustalone, transport z karma jedzie we wtorek:)
  18. [quote name='RenW']Aaa to takie jaja miałaś na myśli...:diabloti:tak, prześwięcone zostały na wskroś.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobrze, po Bozemu..:)
  19. Fajnie masz ja jestem na polmetku:)
  20. [quote name='RenW']Już nie będę wypłakiwać.:diabloti: Niech żyje wolność i swoboda!!:diabloti: Brak limitów czasowych i zawracania głowy!! :razz::evil_lol:Ale mimo to chłopa brak...:-(:placz: Świątecznie jestem na bieżąco, zresztą, o stół i całą oprawę zadba moja rodzina (mama, teściowie).. bo ja sama z córką jestem, to co się będę wysilać..:p:eviltong:[/QUOTE] Inne "jaja" mialam na mysli:)
  21. [quote name='Isadora7']Sobie zaznaczam i poczytam. Widzę że doborowe Towarzystwo a i ka([B]Wunia[/B]) będzie. Z netem u [B]urwiska[/B] skandal, jego teksty połączone np ze sprawozdaniami [B]Wuni[/B] dałyby niezłego czadu na wątku. Dzięki [B]Ellig[/B] za informacje o wątku. Witaj [B]Greven[/B] :) ułamek Brygad Jamniczych melduje się do pomocy.[/QUOTE] Dziekuje ,ze jestes:) Rozmawialam z Andrzejem przysle pozniej streszczenie....Czytal watek / zaplacil "majatek"/ i jest bardzo Wszystkim wdzieczny za taki odzew:) Na razie poczekamy z decyzja co kupowac, mysle ,ze najbardziej w tej chwili potrzebne sa pieniadze na wet. Prosze napiszcie do kogo zglaszac sie po dane do przelewow:)Najlepiej na ktorym poscie sa te dane i do kogo:)
  22. [quote name='Greven']Rozmawiam właśnie z Andrzejem - są 3 psy i 3 suczki :evil_lol: Maluchy ogólnie słabe i niedożywione (opinia lek.wet. która u nich była i odrobaczała), dwa są znacznie mniejsze niż reszta i z nimi nienajlepiej. [B]Szczeniaki mają 3 tygodnie. Suka ma ok 3 lat[/B], mleka ledwo-ledwo, cholera wie, jak ona je w ogóle wykarmiała do tej pory :shake:[/QUOTE] Widze ,ze tabletki na odrobaczenie nie sa na razie potrzebne, moze trzeba kupic mleko dla szczeniakow? i wyslac. Greven napisz prosze do mnie na pw , potrzebuje jakis szybki kontakt:)
  23. Male psiaki i suka na poczatek dostana karme Hill'sa specjalna na wzmocnienie dla suki karmiacej i dla szczeniakow, nie trzeba wtedy podawac zadnych dodatkowych preparatow , chyba ,ze po konsultacji z wet.
  24. [quote name='Greven']Karma na pewno się przyda. Jest już parę worków zadeklarowanych, ale co to jest parę worków, dla wielopsowej, wygłodzonej rodziny ;) Coś na wzmocnienie dla suki to dobry pomysł. A "wolna" kasa jest potrzebna, żeby rodzinę odrobaczyć i zaszczepić. Więc wychodzi na to, że czego byś nie podarowała, to będzie dobrze ;)[/QUOTE] We wtorek , srode pojedzie prawie 100 kg karmy dla psiakow, moim zdaniem trzeba kupic tabletki na odrobaczenie, krople przeciw kleszczom....
×
×
  • Create New...