Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='furciaczek']Ganiazdo nie gniazdo ale przynajmniej wesolo:evil_lol:...beda tez psie legowiska...rzuce linkiem jak juz wystawia tego bazara:loveu:[/QUOTE] Rzuc koniecznie tylko celnie:evil_lol:
  2. [quote name='Wunia']dlaczego podobno??? To jest gniazdo rozpusty :D:D:D:D[/QUOTE] To sie porobilo:evil_lol:
  3. [quote name='Wunia']A widziałaś kiedyś szczylowatego, młodocianego Anioła ? :angel::angel::angel:[/QUOTE] Tak, amorka:) [video=youtube;JobQAviGb38]http://www.youtube.com/watch?v=JobQAviGb38[/video]
  4. [quote name='Greven']Byłaś pierwszą z potomstwa? :cool: :razz: Oooo, Ty to umiesz zareklamować wątek!! Biorę browara, szluga i lecem czytać!![/QUOTE] Niestety , nie:)
  5. [quote name='furciaczek']Czy mamy na sali wlascicieli kotow?? Beda duuuze drapaki , tunelek koci na sprzedarz...cynka dostalam :D[/QUOTE] Mamy ale tu podobno jest "gniazdo rozpusty".....
  6. [quote name='obraczus87']Dziekujemy raz jeszcze Cioteczce ELLIG - Kosteczka ma karmy tyle, że szok :) :crazyeye: niech na zdrówko idzie dziewczynce!!!!!! Oprócz karmy dostała tez obróżke przeciwpchelna :) ELLIG bardzo dziekujemy!!!!!!!! :) :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To ja bardzo dziekuje i zycze milego wieczoru:)
  7. [quote name='Wunia']59 lat to kosmos ...[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz juz wiecie jaka jestem stara:razz::cool3:
  8. [quote name='RenW']Oj , coś mi się nie wydaje, że Twoi Rodzice to "tradycjonaliści":razz::evil_lol:[/QUOTE] Oczywiscie, po Bozemu:)Tylko 59 lat sa po slubie:loveu:
  9. Bardzo dziekuje Obarczus za odbior karmy dla Portosa:)
  10. [quote name='J_ulia']Lenon przesyła Ciotką pozdrowienia. Lennon, mlody staruszek:)slicznie wyglada:)
  11. [quote name='Nikus']Tak na konto fundacji i na cegełkowe allegro...w pierwszej kolejności promocja allegro potrzebna bo najpierw trzeba dużo kasy na badanie psa w Brnie...[/QUOTE] Nikus czy mozesz mi powiedziec dlaczego w Brnie? Gdzie pies ma byc adoptowany? Juz wiem przeczytalam allegro, bede rozsylac:)
  12. [quote name='RenW']Dobra Ciotka jesteś...:diabloti: rżniesz towarzystwo równo.. :diabloti:ups.. jakoś tak wulgarnie wyszło, przyjdzie[B] mmd[/B] i będzie mnie umoralniać:razz::evil_lol::eviltong: Ciotka skąd Ty się wzięłaś??:roll: Ty diab******ups - nie ta osoba duchowa..[B].anielskie[/B] nasienie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jak to skad, wydaje mi sie ,ze zostalam poczeta w spsob powiedzialabym "tradycyjny", chyba ,ze o czyms nie wiem:evil_lol:
  13. I jeszcze jedna dobra dusza wplaci pieniadze Magdalena Giś :)Dane do wplaty podane:)
  14. Tym razem nastepna dobra dusza z Goldenline, Monika Radlak wysle pieniadze...Dane przekazane:)
  15. Kolejna przyjaciolka odezwala sie z z Kanady , prosi o nr konta, czekam na info od Andrzeja i bede rozsylac...:)
  16. [quote name='Wunia']Powodzenia Belka ;)[/QUOTE] Powodzenia! O jedzeniu nie gadam...Ide zrobic sobie kawe i co nieco ogarnoc to i owo...:)
  17. [quote name='RenW']Wypróżniacz kieszeni:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No tak...akurat, dobrzy ludzie odezwali sie , opowiedzialam Im cala historie slowami Andrzeja, dodalam zdjecia donacji i jakos ruszylo....:)
  18. [quote name='kathrby']Dzięki za to, że do nas dołączyłaś :)[/QUOTE] Nie ma za co :)...Rozumiem,ze pieniadze sa zbierane na konto fundacji?Czy istnieje jakas inna opcja?Ile lat ma Bratek? a moze potrzbna jest sucha karma?
  19. [quote name='Livka']Fajnie Cię widzieć Ellig - pozdrowionka :):):)[/QUOTE] Czesc, dziekuje, nawzajem:)
  20. Ciesze się ,ze u Kostki wszystko dobrze:)
  21. [quote name='Ellig']Kolejna wiadomosc od przyjaciol z GoldenLine: "Bardzo Cię proszę o przesłanie numeru konta do Andrzeja... Czy możne mu wysłać coś innego? Karmę? Miski? Zabawki? Koce? Pozdrawiam, Asia" Namiary wyslane:)[/QUOTE] Joanna wyslala 100 zl :)
  22. Kolejna wiadomosc od przyjaciol z GoldenLine: "Bardzo Cię proszę o przesłanie numeru konta do Andrzeja... Czy możne mu wysłać coś innego? Karmę? Miski? Zabawki? Koce? Pozdrawiam, Asia" Namiary wyslane:)
  23. [quote name='Nikus']No super Ellig:) nasze pieniążki też już w drodze:)[/QUOTE] Bardzo dziekuje w imieniu psiakow i Rodzinki urwiska.
  24. Kolejna osoba chce pomoc tym razem znajoma z GoldenLine: "Witam, Poproszę o numer konta Pana Andrzeja. Nie mogę przygarnąć żadnego pieska, ale wpłacę jakieś pieniądze na pomoc w ich utrzymaniu. Pozdrawiam, Grażyna" Juz wyslalam potrzebne dane:)
  25. Dostalam przed chwila tel . od mojej przyjaciolki z Francji, ktora tez chce pomoc i wplacic pieniadze na ratowanie maluchow....Teraz czekam juz tylko na info od [B]urwiska[/B] ...:)
×
×
  • Create New...