-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Te karme hill'sa, ktora zawiezie do Was , Ela mozna, tez podawac namoczona z woda i mlekiem , to znaczy proporcje miej wiecej takie 1 lyzka mleka i 10 lyzek wody przegotowanej, napisze na torbie od ktorej karmy trzeba zaczac. Witaj [B]opuncja[/B], serdecznie dziekuje za to co robisz, za opieke nad maluszkami, za serce:)
-
"Czemu akurat do Jej imienia przywiązuję taką wagę? Nie żebym był czarnowidzem jakim – ale Ona ma największe szanse zostać u nas – przez nikogo niechciana [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]" "Oto wspaniały przykład nadinterpretacji [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]" Przepraszam widocznie zle zrozumialam.... Czesc mamuska, czasc szczyle....sloneczka!:)
-
[quote name='mmd']Namiar esemesnęłam do SBD, zadzwoniła tam ta osoba co odebrała powiedziała, że nic nie wie, ale poszukają odpowiedniej klatki, a nosówka jakoś nie zrobiła na nich wrażenia szkoda, że nazwiska weta nie mamy, sbd ma dzwonić tam jutro o 10. Myślę, że technicznie rozsądne by było puścić do [B]sbd [/B]na PW namiar na tego lekarza, który rozmawiał z [B]EwaMarta[/B], to [B]sbd [/B]jak wejdzie rano do kompa to będzie wiedziała, z kim gadać. I tak jestem szczęśliwa, bo to pospolite ruszenie mnie utwierdza w wierze w ludzkość. Dziękuję w imieniu sbd i tej bidulki Miszki:loveu:[/QUOTE] Ewa Marta mowila ,zeby dzwonic od razu !!!!!!!!!!!!!!!!! .Byla dzisiaj w tej lecznicy z psem Semikiem na kroplowce...... Pozniej Ewa jeszcze napisze....
-
[quote name='sleepingbyday'] tzn gosia, która sunie znalazla i się opiekuje mówi, ze by jej nie dala do domu. ale zkolei gosia absolutnie nie zna sie na psach, i to, co ja przeraza, nie jest dramatem. ale i tak niszczy, wiec klatki trzeba. [/QUOTE] Nie ma to jak [B]dom[/B], nie rozumiem dlaczego nie....Klatke latwiej kupic, zalatwic niz znalezc dom.
-
[quote name='mmd']Przekazałam. O, matko, żeby to wyszło... i żeby nie zaśpiewali jakiegoś od czapki 200.[/QUOTE] Na pewno tyle nie bedzie:)
-
Ewa Marta prosila, zeby przekazac....pytala lekarza Przyjma sunie na Strzeleckiego 10 E 22 644 95 31
-
[quote name='Nutusia']Witanko, przeczytałam cały wątek, oczy mi za uszy weszły i stawiam, że sunia to prawdziwa Heroina - bo jak inaczej niż heroizmem nazwać jej walkę o wydobycie dzieci z rowu?... Ukłon do ziemi za Wasze działania, starania i całą resztę. Mieszkam na trasie między Wwą a Nasielskiem i jeśli mogłabym być w czymś pomocna - służę. Pozdrawiam świątecznie![/QUOTE] Nutusia dobrze,ze jestes:)
-
[quote name='Greven']No właśnie, właśnie - wiedziałam, że o czymś zapomniałam napisać ;) Ciotki, nie wiem, czy Wy wiecie, ale Andrzej ma firmę zajmującą się ogrodami. Tak więc jeśli któraś z Was ma ogród, bądź planuje go założyć, to wiecie komu dać zarobić :razz:[/QUOTE] Wiecie, wiecie juz nawet o tym wspomnialam ale na razie zajety bardzo jest .....
-
[quote name='NiJaSe']ops sorki nie doczytalam ;p[/QUOTE] Nie szkodzi , wszystko jest potrzebne:)
-
[quote name='WiosnaA'] Wszystkim Ciociom i Wujkom! Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy LAKUŚ i Ania Piekne zyczenia:) Dziekujemy, nawzajem wszystkiego najlepszego!:)
-
[quote name='NiJaSe'][url]http://www.szuki.pl/warszawa-mokotow/zwierzaki/24wet-przychodnia-weterynaryjna[/url] ta jest napewno calodobowa ze szpitalem[/QUOTE] Te juz podawalam:)
-
[quote name='Tora&Faro']Chodziło mi o Elwet przy Al. Niepodległości...dzwoniłyście tam może? PS symaptyczna ta Miszka:)[/QUOTE] Nie wiem , zapytaj prosze [B]mmd[/B]
-
[quote name='_Goldenek2']W wolnej chwili poczytajcie wątki psiaków nie do adopcji czyli Trottera, Blanki i Szany. Są dość długie, ale powiem Wam jedno....gdy pierwszy raz je czytałam to nie mogłam się od nich oderwać. Płakałam jak bóbr. Wklejam je Wam, bo wiadomo, że te sprawy zakończyły się szczęśliwie dzięki zaangażowaniu wielu osób. Jestem przekonana, że do wątku Trottera też dopiszemy szczęśliwe zakończenie dzięki Wam również :). [URL]http://www.pomocgoldenom**********/wirtualne-adopcje,44/zagubiony-odnaleziony-ksiaze2-teraz-trotter,859.html[/URL] [URL]http://www.pomocgoldenom**********/wirtualne-adopcje,44/figa-blanka-ma-juz-swoje-miejsce-na-ziemi,7.html[/URL] [URL]http://www.pomocgoldenom**********/wiesci-z-nowych-domow,7/szansa-od-niej-wszystko-sie-zaczelo,388.html[/URL] Miłej lektury....fajnie się będzie czytało, gdy wiadomo, że skończy się happy endem[/QUOTE] Tak juz poczytalam o Sznsie i o Blance .
-
[quote name='Tora&Faro']Jestem. Ja korzystam właśnie z Elwetu na Mokotowie, ale będę tam u swojej wetki (mam chorą moją osobistą sunię) dopiero jutro wieczorem, ewentualnie mogę zapytać jak wygląda sytuacja....ale chyba już ktoś pisał ze Elwet odmówił:shake:[/QUOTE] Odmowili na Gagarina nie maja izolatek dla zakaznie chorych....
-
[quote name='_Goldenek2']Dziękujemy, że do nas dołączyliście. :multi:. Trottek jest psem ocalonym z Krzyczek. Orientacyjny jego wiek 4-5 lat. Pies po traumie jaką tam przeżył, nie nadaje się do adopcji. Opiekuje się nim osobiście Ankara z Szansy - Na pomoc Goldenom. Trotter od dwóch lat mieszka z Anią i Jej osobistym 14-letnim goldenem Talmisiem oraz dwoma goldenkami nie nadającymi się do adopcji Szansą i Blanką. Jeszcze raz pokłony dla Was, że zechciałyście się dołączyć do naszej akcji pomocy dla Trottka :loveu:[/QUOTE] Serdecznie dziekuje za informacje teraz czekam juz tylko na wiadomosc od Ani:)
-
podaje wszystkie calodobowe [B]KLINIKA WETERYNARYJNA ELWET [/B]Al. Niepodległości 24/30 02-653 Warszawa tel: 0 22 843 23 46 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Warszawa, ul. Racławicka 29 b, tel. [URL="callto:228442064"]22 8442064[/URL] xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx [B][URL="http://katalog.pf.pl/Warszawa/A-Z-Wet-Centrum-Weterynaryjne-F5091546G0B430-m19.html"]"A-Z Wet" Centrum Weterynaryjne[/URL][/B] Całodobowa klinika weterynaryjna [LIST] [*]Warszawa, ul. Zamiejska 28 [/LIST] [LIST] [*]tel. [URL="callto:+48226783322"]22 6783322[/URL] [*]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx [*] [/LIST]
-
[url]http://www.9494.pl/Calodobowa-Lecznica-Weterynaryjna-Wila-Vet.5.167620.html[/url] [url]http://www.sggw.pias.pl/strony/chz.htm[/url]
-
Kurcze zakaznego to nie znalazlam na wrazie co namiary na transport [FONT=Tahoma][B]Zamówienie taksówki:[/B][/FONT] [LIST] [*][FONT=Tahoma][B]telefonicznie lub sms:[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#85c226][B] 0 783-274-934[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Tahoma][B]e-mail:[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#85c226][B][email protected][/B][/COLOR][/FONT] [/LIST]
-
[quote name='mmd']Zadzwoniłam, nie mają zakaźnego. Pani powiedziała, że Multi wet ma ktoś telefon?[/QUOTE] (22) 841 44 40 gagarina 5
-
Z transportem odpadam nie mam samochodu.... O ile mi wiadomo szpitala na SGGW nie ma bo byl nie rentowny:(