-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='nescca']Ellig.....dziekujemy. Twoja pomoc jest nieoceniona. Sunia ma 4 lata. Nie ma klopotow ze zdrowiem. Dziekujemy jeszcze raz w imieniu Fionki. W pn podam dokladne szczegoly teleadresowe.[/QUOTE] Dostalam informacje ,ze 18 kg karmy dotarlo do hoteliku :)Pozdrawiam:)
-
Przed chwila napisala do mnie Hania-B.B. i poprosila ,zebym w jej imieniu kupila bude dla psow Opuncji i urwiska i to nie tylko dla ratowanej rodzinki ale chce pomoc, wszystkim psiakom .Dlatego zgodnie z Jej wola zamowilam juz bude po wczesniejszej konsultacji, dokonala wyboru. Buda za 650 zl.Dzieki temu psy beda mialy dwie budy (jedna pojechala juz ode mnie). cyt.z listu Hani " Eluniu kochana Prosze zeby tym istotkom bylo jak najlepiej...bede szczesliwa z budy...:)))))))))) dziekuje!!!!!!!!!!!!!!" Urwisek, odejmij od calej kwoty 650zl plus 50 zl kurier czyli 700 zl.
-
[quote name='Wunia']tak, tak, mam jeszcze ok. 5 kg. może ciut więcej Hills'a dieta l/d jeszcze nie wiem jak, ale może polecieć dla Oskarka ;)[/QUOTE] Wuniu, sprawdz prosze bo moim zdaniem to ta dieta jest dla doroslych psow czyli powyzej 1 roku zycia:) Czekamy na wyniki...
-
[quote name='Wunia']Dzień Dobry :loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu: Ka(wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dzien dobry, dziekuje za ka(Wunie)....:) Nie mam kiedy wszystkiego przeczytac....Zajrze jeszcze za chwile....Dobrego dnia , Gapciowate:)
-
[quote name='RenW']Ze względu na zawartość spodni, a raczej ich brak; nie zostaniom.:diabloti::diabloti: Kontrolna?!:crazyeye: Niet!! Wolę być żoną!!:multi: Jutro Ci przetrzepie doopsko, zyrknę coś tam wymądziła.:icon_roc:Sprawdzę, czy bilans gra.:icon_roc::smhair2: Mam nadzieję, że wszyscy deklarowicze się wywiązują..:icon_roc:Jak nie, to pociągniem do odpowiedzialności Szefową:mad::talker::lying:[/QUOTE] Nie sttttttrasz nie stttttttrasz.....ale Ty machasz ta "palka".. Spadam bo glupoty gadam................
-
[quote name='Wunia']no mężem zaufania to już na pewno nie będziesz :shake::shake: No jak Cię zwał, tak Cię zwał, od dzisiaj kontrolna jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jednym slowem...."Kanar":loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='RenW']Nie ustrzeże:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co Wy się tak kofacie? Hmmm?:razz::diabloti::diabloti:[/QUOTE] RenW,nie znasz "Milosci inaczej"?:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Wunia']Ellig Ty jesteś moim osobistym Aniołem pod moją pieczą, więc się nie martw :loveu::loveu:[/QUOTE] Dobrze kofana Wuniu:) Na razie ide spokojnie do lozka, musze jeszcze poczytac....Pa!:)
-
mmd, wielu z nas sie po.......lo, ale przeciez musi byc dobrze.Na przekor losowi staram sie w to wierzyc. Wczoraj przeczytalam wrozbe, no idiotka ze mnie: "Co powie krecik jak cie zobaczy?odpowiedz:DDo piachu!" jakos to mnie nie rozsmieszylo.... Zaraz bede uciekac , czeka, zbliza sie wielkimi krokami kolejny ciezki dzien, buziole dla Gapciowych:)
-
[quote name='Wunia']no i dobrze, jako kontrol to Żoną Zaufania tu zostanie :D:D[/QUOTE] To swietny pomysl....zaraz dostane w leb:)
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Tak ale on już ma :)[/QUOTE] To swietnie, przepraszam ale ostatnio jestem "troche" zajeta i nie czytam wszystkich postow, allegro widzialam:) -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']wlasnie sie dowiedzialam, ze moja znajoma z poprzedniej stajni otworzyla/otwiera hotelik, ale nie mam niestety zadnych konkretnych info ani fotek. Wiem tylko, ze boksy miały być w budynku, w stajni, sa kupione budy. Moge podac nr na pw, zeby dowiedziec sie szczegółów. Trzebaby się tam przejechać i zobaczyć czy jest ok. O ile sie nie myle to gdzies za Radzyminem - ale głowy nie daje.[/QUOTE] To moze byc fantastyczna wiadomosc...:) -
Polubek to bardzo zyczliwa osoba robila juz wiele ogloszen i banerki dla psiakow:)
-
[quote name='RenW']Pójdę sprawdzę:)[/QUOTE] Kontrol idzie:evil_lol:
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza wydaje mi sie ,ze [B]Paulina_mickey robi ogloszenia:) [/B] -
Zaznaczam , na razie nie mam pomyslu, Kielce troche za daleko a pieniadze na conajmniej na rok z gory rozdane, bede zagladac, od 26 kwietnia na dogo tylko bede zagladac:(
-
[quote name='Wunia']No to Cioteńki, jutro ruszają ogłoszenia całą parą ... trzymajcie kciuki i pazurki całego swojego inwentarza domowego ...[/QUOTE] Trzymam kciuki tez za Ciebie kofana Wuniu....:kciuki::Rose::thumbs:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ellig replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jestem jak juz mowilam moge wspomoc psiaki karma , jest juz przygotowana i czeka do odbioru.